مراقبت از آمدن به دلوت امید United Methodist Church

کمبود چه انگیزه, مدیر اجرایی, Marcia DeMeo-مورس برای باز کردن امید برای کودکان و نوجوانان مرکز مراقبت از کودک. در انتظار صدور مجوز آن باز خواهد شد 6 جولای امید در کلیسای متحد متدیست 301 دبلیو سنت سنت ماری

Coronavirus نمی مطرح هر گونه چالش های عمده ای برای مراقبت از اما DeMeo-مورس شگفتی اگر آن را تحت تاثیر قرار خواهد شد زمان دریافت مجوز و شماره ثبت نام.

“فقط چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت در حال حاضر,” او گفت:.

مرکز ثبت خواهد شد تا 66 کودکان, اما آنها سعی کنید به نگه داشتن ثبت نام شماره های پایین در ابتدا — به خصوص به عنوان آنها در حال شروع یک بیماری همه گیر در میان.

“که راه ما خواهد بود قادر به نگه داشتن بچه ها جدا خود در فضاهای کوچک” او گفت:.

امیدوارم برای بچه های غیر انتفاعی تامین می شود و در واقع در کلیسای متحد متدیست. پس از چند بازسازی از جمله یک کت تازه رنگ و همچنین علاوه بر این از تجهیزات جدید و یک بازی در حیاط مرکز باز خواهد شد در یک فضا که یک بار برگزار می شود که دانشگاه مهد کودک که مهاجرت در سال 2018 است.

“ما به دنبال … تعامل با جامعه و این سرویس در محله” گفت: DeMeo-مورس که حدود 30 سال تجربه در مراقبت از کودکان. “با آخرین اخبار در مراکز بسته, من فقط فکر می کردم که ما نیاز به رفتن full steam ahead و کار بر روی ما باز است.”

یک 2018 گزارش از Northland بنیاد جزئیات تا چه حد از کودک مراقبت از بحران در شمال شرقی مینه سوتا است. این منطقه نیاز به حدود 4,500 اضافی مجوز کودک مراقبت از نقاط برای پاسخگویی به مطالبات — افزایش 50 ٪ در مجوز مراکز مراقبت روزانه.

DeMeo-مورس گفت که او مطمئن است که زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش از مردم را به بازگشت به خود را به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان.

“مردمی نمی تواند رفتن به محل کار اگر آنها نمی تواند پیدا کردن مناسب و معقول برای مراقبت از کودکان خود را,” او گفت:.

امیدوارم که برای کودکان و نوجوانان است که منجر استخدام معلمان دستیار معلمان و مشاوران و دیگر کارکنان. زمانی که با مجوز و باز روز مرکز مراقبت خواهد کار دوشنبه تا جمعه از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>