دیویس گروه بدست می آورد اکثریت Univision


Televisa به حفظ 36 درصد سهام در زبان اسپانیایی رسانه شرکت

یک گروه به رهبری سابق ویاکام CFO وید دیویس موافقت کرده است برای به دست آوردن اکثریت سهام در Univision.

افکن سرمایه همکاران و ForgeLight تاسیس توسط دیویس در حال سرمایه گذاری شرکت ها در پشت پیشنهاد.

دیویس خواهد بود شرکت مدیر عامل جدید جایگزین وینس Sadusky.

Televisa خود را حفظ کنند 36 درصد سهام در Univision و قرارداد خود را به مجوز برنامه نویسی به Univision بدون تغییر باقی می ماند.

شرایط مالی اعلام نشده است.

“Univision دارای یک پیشینه ثابت از موفقیت در رسیدن و خدمت به ایالات متحده آمریکا هیسپانیک جامعه است که نمایندگی 1 در 5 آمریکایی و در حال رشد است. اخیرا Univision و آن کارکنان با استعداد را ساخته اند گام های بلندی تحت رهبری وینس Sadusky و پاسداشت از رئیس Haim Saban و کامل حامی گروه گفت:” اریک Zinterhofer موسس شریک شوند. “پشتیبانی قوی از Televisa برتر محتوای تولید کننده ها در زبان اسپانیایی و وید دیویس ثابت اجرایی در مناطق که شامل پیشرفته تبلیغات و توزیع دیجیتال بیشتر باعث افزایش اعتماد به نفس ما در Univision روشن آینده است.”

افکن و ForgeLight خواهد بود خرید از سرمایه گذاران که در زمان Univision خصوصی. آنها عبارتند از مدیسون دیربورن شرکای مشیت سهام شرکای TPG, Thomas H. Lee همکاران و Saban سرمایه ، این گروه دارای 64 درصد سهام در Univision.

رفتن خصوصی چپ Univision زین با میلیاردها بدهی در زمانی که Comcast را Telemundo شروع به تاخت و تاز در هیسپانیک بازار Univision تا به حال تحت سلطه.

“من افتخار می کنم به همکاری با نور افکن و Televisa منجر به Univision در چنین هیجان انگیز نقطه در تاریخ آن است. Univision رهبری و ارتباط با یکی از مهم ترین مخاطبان در ایالات متحده آمریکا امروز ایجاد یک پلت فرم خود را به درایو و نوآوری و ایجاد بازار-تعریف محتوا و ایجاد حتی یک رابطه عمیق تر با مخاطبان خود,” دیویس گفت:.

“من مفتخر به همکاری با Televisa و نور افکن به کمک مباشر Univision به این مرحله بعدی است. Televisa دارای یک تاریخ مشترک با Univision قدمت بسیاری از سال و عمیق روابط استراتژیک امروز. زمینه بینش و استراتژیک است که Televisa به ارمغان می آورد به Univision شده اند و کلید موفقیت این شرکت” دیویس اضافه شده است. “با من کار افکن به عنوان یک شریک محدود عضو هیئت مدیره و پس از این تیم تاسیس شرکت است. آنها در میان باهوش ترین و بیشترین مقدار افزودنی سرمایه گذاران در صنعت ما وجود دارد و هیچ کس من را به جای همکاری با این معامله. این گروه از صاحبان قادر خواهد بود برای حمایت باور نکردنی تیم در Univision به تحویل مقدار و حتی بیشتر به آن تبلیغ کنندگان و توزیع کنندگان و مهمتر از همه مخاطبان آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>