DaVinci Resolve استودیو ارائه می شود ارسال برای تولید, آلمانی, Sci‑Fi را نشان می دهد Spides

Fremont, CA – 11 مارس سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که ویرایش درجه و در پایان برای sci fi series Spides تکمیل شد با DaVinci Resolve استودیو.

Coproduced توسط نشوید محصولات Katapult Filmproduktion قرمز خورشید فیلم و نوزاد غول Hollyberg هشت بخش تهاجم بیگانه هیجان انگیز است که نشان بین المللی در سراسر شبکه SYFY.

پوتسدام بر اساس محتوا استودیو نوزاد غول Hollyberg led در تولید پست مدیریت آفلاین و آنلاین ویرایش از طریق DaVinci Resolve استودیو و همچنین به عنوان تمام VFX ترکیب برای سری.

“این یک کمی غیر معمول راه اندازی, اما یکی که متناسب با ماهیت این پروژه کاملا” آغاز می شود Heiko Nemmert نوزاد غول پیکر مدیر عامل شرکت. “VFX اغلب می تواند عنصر است که نیاز به تنظیمات نهایی و پرداخت پس از آوردن ویرایش inhouse در یک سری قابل توجهی VFX به ما یک مقدار زیادی از انعطاف پذیری در پست.”

کار داشتن با DaVinci Resolve استودیو در پروژه های شخصی سرپرست نیکو Ostermann درک چگونه آن را به شکل کامل و NLE راه حل برای این پروژه است. “با استفاده از DaVinci Resolve استودیو به عنوان پلت فرم ویرایش در این تیم بود قادر به استفاده از لایه های مختلف در جدول زمانی برای پیگیری عکس های با و بدون VFX برای اطمینان از سردبیران ما درک اگر این نیاز به کار بیشتر” نیکو توضیح می دهد.

چالش اصلی برای نوزاد غول Hollyberg شد پیگیری از مقدار زیادی از فیلم و همچنین طول و الزامات مورد نیاز برای هر شات به کار کرده و در طول هشت قسمت.

“ما قبلا در دیگر NLEs و بنابراین به ناچار وجود دارد تنظیم به عنوان ما آموخته UI جدید و انتقال دور از تر متوالی گردش کار” در ادامه Nico. “اما آن را بلافاصله روشن است که ما می تواند پیشرفتهای گسترده از نظر سرعت و همکاری. با تهیه کننده و مدیر درگیر در طول تولید پس از حل و فصل بصری طبیعت ساخته شده کل فرآیند بسیار نرم و صاف.”

نیکو توضیح می دهد که DaVinci Resolve استودیو ویژگی های مشترک مجاز درجه مشغول به کار در هامبورگ دیجیتال Straik به پایان خواهد رسید به طور همزمان در کنار برلین تیم وظایف.

“وجود دارد بدون نیاز به نگه داشتن چک کردن پشت به مطمئن شوید که اگر هر گونه اطلاعات از دست رفته شده بود بین دو تیم کار; ما به سادگی می تواند اعتماد به جدول زمانی و نگه داشتن در حال حرکت خط لوله به جلو” در ادامه Nico.

“هنگامی که آن را به دی برای Spides ما می خواستیم بسیار تیره, جو, نگاه, و اگر چه تنظیم, مدرن, روز, برلین, تهیه کننده و کارگردان می خواستند ما را به هدایت و دور از شهر را معمول زیبایی. به جای ما تنظیم رنگ برای یک بیگانه مضطرب احساس می کنید. با حل و فصل ما قادر به قسمت درجه بندی حتی اگر هنوز کار وجود دارد که باید انجام شود تکمیل VFX عکس, سپس کپی درجه به نسخه نهایی در نوزاد غول پیکر.”

ارسال برای تولید Spides شد 18 ماه پروژه و نیکو اعتبارات DaVinci Resolve استودیو برای نگه داشتن این پروژه در حال اجرا هموار. “توانایی برای پرش بین درجه و ویرایش کنید بدون نیاز به رندر کردن در هر زمان ضروری بود در کمک به ما نگه داشتن به مهلت با وجود کار در سراسر رشته های متعدد در یک مجتمع چند لایه پروژه است.”

در مورد Spides

تنظیم و فیلم برداری در برلین Spides شرح زیر نورا, بازی های برگزار شده توسط Rosabell Laurenti فروشندگان (بازی تاج و تخت) که از خواب بیدار از کما با هیچ حافظه از زندگی قبلی پس از مصرف مرموز مواد مخدر است. او شروع به باز کردن یک توطئه بیگانگان که در حال استفاده از مواد مخدر مصنوعی به نفوذ انسان به استفاده از به عنوان میزبان بدن.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از DaVinci Resolve استودیو و دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>