Dalvin طبخ می گوید او NFL ‘بهترین پشت’ می خواهد به ماندن با وایکینگها ‘طولانی مدت’

طبخ موافق است.

“من نظر خودم بهترین در بازی” 24 ساله وایکینگ استار گفت: پنج شنبه, آوریل 9 در یک مصاحبه تلفنی.

کوک گفت: تنوع خود را در مجموعه او از هم جدا. با وجود صدمات sidelining او در سال 2019 برای دو بازی و برای نزدیک به دو نیمه در دو بازی دیگر کوک شد هفتم در NFL فصل گذشته با 1,654 متری از داد و بیداد. او با عجله برای 1,135 متری و 53 عبور برای 519 متری.

“چیزهایی که من فراموش بیرون آمدن از backfield چیزهایی که من در بین تکل من بلوک من تقریبا تمام آن را” کوک گفت که چرا او معتقد است که او بهترین است. “من لازم نیست برای آمدن این زمینه است. من فکر می کنم بعضی از بچه ها فقط نمی آنجا که من انجام دهد و من فکر می کنم که چرا من امروز (بالا) است.”

با که در ذهن آشپز که تا یک سال سمت چپ روی خود را تازه کار, قرارداد است که در خط نشانه پر سود فرمت. او گفت که او می خواهد به ماندن طولانی مدت با وایکینگ ها.

“من قطعا دوست دارم مینه سوتا گفت:” آشپز که در این کتاب به پایه حقوق و دستمزد $1.331 میلیون در چهارم نرم افزار های نجومی در سال 2020 است. “من همه چیز را در دولت به ارمغان می آورد. اینکه بچه بودم پیش نویس (در سال 2017) از میامی (زادگاه خود) بنابراین من نمی دانم آنچه که من خودم به. من واقعا خوشحال هستم که من در هستم و من می خواهم به در مینه سوتا طولانی مدت است.”

کوک گفت: بحث در مورد تمدید قرارداد در حال انجام بین نماینده او و وایکینگ ها. او گفت که او را برای رفتن به “اجازه دهید کسب و کار مراقبت از کسب و کار” و “کار من دم به آنچه در حال آمدن است.”

مقدار ساخته شده است از این واقعیت است که عملکرد چندین اخیر بالا در حال اجرا پشت تضعیف آنها پس از امضا قرارداد بزرگ است. تاد Gurley امضا چهار سال $57.5 میلیون فرمت با لس آنجلس قوچ در جولای 2018 و سپس فرار به مشکلات آسیب و سقوط کردن. منتشر شده در ماه گذشته موافقت خود را برای یک سال مقابله با آتلانتا.

“این همه خطر هنگامی که شما به هر مرد یک قرارداد در لیگ گفت:” آشپز که تا به حال مسائل آسیب در هر یک از سه فصل اول. “او می تواند صدمه دیده است روز بعد در عمل است. پس از آن همه خطر است. اما اگر آن مرد نمی صدمه دیده است و او می رود وجود دارد و کمک می کند تا کمک به سوپر باول و او می رود وجود دارد و توپ ؟ … این همه در مورد آنچه که فرد معتقد است که در آنچه صاحبان این باور در جنرال موتورز معتقد است و من قویا فکر می کنم وایکینگ ها در باور من.”

کوک گفت که او می خواهد به ماندن طولانی مدت در مینه سوتا برای بیش از فقط فوتبال دلایل. او بسیار فعال بوده در جامعه درگیر شدن در سال گذشته با وایکینگ ها جدول, یک کامیون مواد غذایی برنامه با هدف خدمت به وعده های غذایی سالم به شهرهای دوقلو جوانان است.

برای کمک به در طول coronavirus همه گیر طبخ هفته گذشته اهدا شده به خانواده سلطنتی بررسی از EA Sports برای ظاهر شدن در Madden 20 بازی ویدئویی به شمال یادبود سلامت در شهرهای دوقلو. او گفت بررسی شد ارزش بین $18,000 و $20,000. Vikings پایان دفاعی دانیل شکارچی به دنبال طبخ منجر شود و همچنین اهدا خود را بررسی کنید.

“جهان در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار در حال حاضر, اما ما در حال رفتن به از طریق آن” کوک گفت. “من فقط می خواهم به بخشی از این تغییر بخشی از کمک به این وضعیت است. به همین دلیل من احساس شد که نیاز به استفاده از پلت فرم من به انجام آنچه که من انجام داد.”

آشپز که فقیر می خواهد برای ادامه به کمک به مردم در شهرهای دوقلو.

“این فقط نشان دادن افرادی که Dalvin واقعا و از درگیر شدن با همه طرفداران در سراسر مینه سوتا و نشان دادن آنها آن را بسیار بیش از یک کلاه ایمنی” کوک گفت. “این مورد را تغییر دهید. … همه متفاوت تربیت است. معدن سخت بود. من همیشه می خواستم برای رسیدن به NFL, بنابراین من می تواند تغییر زندگی خانواده و کمک به دیگران است. … هر راهی که من می تواند به بازگشت من قصد دارم به آن را انجام دهد.”

با همه گیر نگه داشتن بسیاری از افراد در خانه و به احتمال زیاد برای از بین بردن NFL بهار تمرینات طبخ است انجام آنچه او می تواند به ماندن در شکل بازگشت به خانه در میامی. او را به انجام تمرینات در خانه از جمله با استفاده از باند. او می شود در زمان به یک پارک محلی که در آن برادر بزرگش د’Andre می اندازد او عبور می کند.

“من کار در ابتلا به برخی از توپ خارج از backfield گرفتن در گیرنده موقعیت پوشش گسترده ای از” کوک گفت. “من می توانم گرفتن بیش از 53 توپ و 500 متری. من می توانم احتمالا حدود 800 متری از دریافت حدود 300 متری بیشتر عجله.”

طبخ شده است رک و راست گفت او می خواهد برای رسیدن به 2000 متری از داد و بیداد در سال 2020 است. چهره او ارائه خواهد او را بیش از 2,200.

“که فقط یک شماره ما در حال تلاش برای رفتن بیش از” کوک گفت: 2000. “من قطعا قادر است. من ابزار است که من نیاز. من فقط برای کار نگه دارید. من بازی است که هنوز هم در حال تحول و من هنوز در حال رشد ذهنی و جسمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>