Dalet SaaS راه حل تمرکز بر تداوم کسب و کار و کنترل از راه دور تولید برای رسانه های عملیات

پاریس – آوریل 16, 2020 – Dalet پیشرو در ارائه دهنده راه حل ها و خدمات شبکه و محتوای حرفه ای ساخته شده و امروز در دسترس مهمی از راه دور تولید راه حل را قادر می سازد که اتاق های خبر و رسانه سازمان حمل انتقادی محتوا تولید و توزیع عملیات در میان COVID-19 بحران و فراتر از آن. Dalet Galaxy xCloud امن و بسیار مقیاس پذیر SaaS راه حل میزبانی Dalet گسترش در محل تولید و را قادر می سازد استثنایی اصطکاک-رایگان از راه دور ویرایش و همکاری تجربه از خانه به هاب.

“امروز بیش از همیشه ما اخبار مشتریان نقش مهمی در نگه داشتن جوامع آگاه و متصل است. ما ابزار فرم یک پایه و اساس برای ایجاد و حیاتی ارائه اخبار و اطلاعات به میلیون ها نفر از بینندگان. این ضروری است که مشتریان عملیات همچنان و بدون اختلال” متحده کوین Savina مدیر محصول استراتژی Dalet. “ما در حال طراحی Dalet Galaxy xCloud به مشتریان حداکثر تحرک زمانی که آنها به آن نیاز دارید آیا آنها در دفتر و یا تسهیلات در offsite تولید و یا در زمینه کار با مترجمان آزاد و یا کار از خانه به عنوان بسیاری از ما هستند.”

Dalet Galaxy xCloud مشتریان را قادر می سازد به کار مولد از خانه اعمال نفوذ ابر زیرساخت در حالی که هنوز هم با استفاده از آشنا ابزار تولید مانند Dalet OneCut, Dalet فضای وب و Dalet On-the-Go از خود را در صفحه اصلی دستگاه های مبتنی بر. نرم افزار Adobe® Premiere® Pro بر اساس گردش ویرایش نیز پشتیبانی می شوند از طریق Dalet Xtend پلاگین.

کوین توضیح می دهد که به سادگی و اهمیت آن “از آنجا که Dalet-خدمات میزبانی گسترش قابلیت های موجود در محل سیستم مشتریان ما می تواند به سرعت انتقال به کار از خانه با استفاده از همان ابزار و گردش در یک محیط امن و کنترل محیط زیست. امنیت و مقیاس پذیری فوق العاده مهم برای مشتریان ما که باید به سرعت به نوبه خود بر قابلیت های از راه دور برای صدها نفر از کاربران و چندگانه گردش.”

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید بازدید https://www.dalet.com/business-services/galaxy-xcloud

در علاوه بر این به Dalet Galaxy xCloud, Dalet ارائه می دهد تعدادی از راه حل های موجود برای مقابله با چالش های معرفی شده توسط جدید شرایط کار:

● Dalet OnePlay به اجرا در استودیو خود را با کاهش خدمه در حالی که حفظ کیفیت. بیشتر بدانید: https://www.dalet.com/platforms/oneplay

● Ooyala فلکس پلت فرم رسانه های به مقیاس و دیدار با تمام خود را OTT بسته بندی و چند پلت فرم توزیع نیاز دارد. بیشتر بدانید: https://www.dalet.com/ooyala-flex-media-platform

● Dalet نمای به منبع محتوا از راه دور و افشای موجودی خود را به B2B مشتریان و همکاران. بیشتر بدانید: https://www.dalet.com/business-services/storefront

تسهیل تمام دیجیتال تعاملات و جلسات آنلاین با اتصال Dalet

به عنوان فیزیکی در جلسات و رویدادهای نمی تواند در حال حاضر به جای Dalet ایجاد کرده است یک سایت اختصاصی به نام Dalet اتصال. فرمت اصلی Dalet سایت Dalet اتصال با هدف کمک به رسانه های حرفه ای کشف Dalet ارائه محصول و آنلاین اتفاقات را قادر می سازد سریع نسخه ی نمایشی جلسه و وبینار رزرو. رسانه های حرفه ای قادر خواهد بود برای بحث در مورد نیازهای فوری خود را و پروژه های خاص با درگیر شدن با Dalet تیم در یک گروه اختصاص داده های آنلاین ملاقات با محیط زیست است.

رابین Kirchhoffer, Dalet مدیر بازاریابی برای عملیات و محتوا آمده: “در حال حاضر ما به طور کامل متمرکز بر کمک به مشتریان و صنعت به عنوان یک کل. که راننده ما از آغاز این بحران است. از طریق Dalet اتصال ما می توانیم بحث را به مشتریان آینده کاربران و همکاران در مورد چالش های خاص و کمک به آنها در پیدا کردن ترکیب مناسب از راه حل. آن را فوق العاده به چالش کشیدن زمان برای همه و ما در اینجا به ارائه یک مسیر به کسب و کار به عنوان معمول قرار دادن در محل مکانیسم است که در خدمت جامعه در حال حاضر و در آینده است.”

تاریخ Dalet آنلاین در امروز: connect.dalet.com

در مورد Dalet رسانه های دیجیتال سیستم

Dalet راه حل ها و خدمات فعال کردن سازمان های رسانه ها برای ایجاد مدیریت و توزیع محتوای سریع تر و موثر تر به طور کامل به حداکثر رساندن ارزش دارایی. بر اساس یک چالاک بنیاد Dalet ارائه می دهد غنی مشارکتی ابزار توانمند سازی end-to-end برای گردش اخبار, ورزش, برنامه, تهیه, تولید, بایگانی و مدیریت محتوای سازمانی, رادیو, آموزش و پرورش دولت ها و موسسات.

Dalet سیستم عامل مقیاس پذیر و مدولار. آنها را هدفمند برنامه های کاربردی با قابلیت های کلیدی به آدرس بحرانی توابع از کوچک به بزرگ رسانه ای عملیات مانند برنامه ریزی گردش کار ارکستراسیون, مصرف, فهرست نویسی, ویرایش, چت و, اطلاعیه ها, دارا, بازی کردن, اتوماسیون, چند پلت فرم توزیع و تجزیه و تحلیل.

ادغام Ooyala انعطاف پذیری رسانه ها, پلت فرم کسب و کار باز است فرصت های گسترده برای Dalet مشتریان برای استقرار موفقیت آمیز استراتژی است که بهتر است خود را به آدرس مخاطبان با فرز چند پلت فرم توزیع محتوا در یک طیف وسیع تری از بازارهای جمله ورزش برای تیم ها و لیگ ها, برندها و شرکت ها سازمان ها و همچنین رسانه ها و سرگرمی شرکت ها به دنبال به مقیاس های دیجیتال خود را عرضه می کنند.

Dalet راه حل ها و خدمات مورد استفاده در سراسر جهان در صدها محتوای تولید کنندگان و توزیع کنندگان از جمله رسانههای عمومی (BBC, CBC, فرانسه, TV, RAI, TV2, دانمارک, RFI, روسیه امروز, RT, مالزی, SBS Australia, فردا) تجاری شبکه ها و اپراتورهای (Canal+, FOX, MBC دبی Mediacorp, Fox Sports Australia ترنر آسیا Mediaset, نارنجی, منشور طیف, Warner Bros, Sirius XM Radio) ورزشی سازمان (ملی راگبی لیگ FIVB, بوندسلیگا) و سازمان های دولتی (پارلمان بریتانیا, ناتو, سازمان ملل متحد, امور سربازان بازنشسته ناسا).

Dalet است که داد و ستد در بازار بورس-EURONEXT بورس (Eurolist C): ISIN: FR0011026749 بلومبرگ DLT:FP رویترز: دیل.PA.

Dalet® یک علامت تجاری ثبت شده از Dalet رسانه های دیجیتال سیستم های. سایر محصولات و علائم تجاری ذکر شده در اینجا متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Dalet بازدید www.dalet.com.

مطبوعات تماس با ما

الکس ملینا

Zazil گروه رسانه

(e) [email protected]

(p) +1 (617) 834-9600

####

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>