Dalet اعلام صف آموزشی برای کمک به رسانه های حرفه ای مدیریت و توزیع قانع کننده محتوا از هر نقطه

پاریس – آوریل 30 سال 2020 – Dalet پیشرو در ارائه دهنده راه حل ها و خدمات شبکه و محتوای حرفه ای باز کرده است ثبت نام به صورت مجازی زنده رویدادهای جدید آن جلسه دیجیتال پلت فرم Dalet اتصال. یک منبع آنلاین طراحی شده برای خدمت و حمایت از رسانه ها و سرگرمی جامعه Dalet اتصال یک فضای اختصاص داده شده که در آن رسانه های حرفه ای می توانید کشف Dalet ارائه محصول و شرکت در رویدادهای زندگی می کنند به یاد بگیرند که چگونه آنها می تواند در بهبود عملیات و تقویت محتوا و گردش. Dalet آینده آموزشی را پوشش موضوعاتی مانند تهيه محتوا زنجیره تامین AI-فعال در تولید اخبار گردش و غنی گرافیک تولید. تمام زندگی آموزشی در حال حاضر برای ثبت نام باز.

کارآمد مدیا پردازش در داخل زنجیره تامین

امروز در منابع کمیاب و چشم انداز رقابتی و کارآمد محتوای زنجیره تامین ضروری برای موفقیت کسب و کار. یاد بگیرند که چگونه Dalet AmberFin را قادر می سازد کارآمد رسانه ها در پردازش و کشف آخرین آن از قابلیت های محصول مدیر اریک کارسون.

● EMEA – مارس 5 در 4 PM CET

● آمریکا – May 5th, در ساعت 10 صبح و 2 ساعت و

● APAC – مه 6 در 12 PM SGT

چهار AI-فعال در تولید اخبار گردش خواهد کرد که شما صرفه جویی در وقت و پول و اعصاب

در این وبینار رائول Cospen, Dalet اخبار بازار مدیر بررسی چگونگی Dalet رسانه قشر هوش مصنوعی هدایت نمایه سازی, کشف, شرح و برش خشن قابلیت می تواند افزایش تولید محتوا, مدیریت و چاپ و نشر. در طول زمان که در آن بسیاری از تیم تولید در حال کار از راه دور Dalet رسانه قشر هوشمند محتوای توصیه های آنها را قادر خواهد برای گفتن داستان غنی تر.

● EMEA – ژوئن 2 در ساعت 10 صبح و 7 PM CET

● آمریکا – ژوئن 2 در 1 ساعت و

● APAC – ژوئن 2 در 4 ساعت SGT

تاثیرگذار گرافیک را افزایش می دهد که بیننده خود را نامزدی

با محتوا رشد مصرف در سراسر کانال های دیجیتال و مخاطبان ولع تصویر غنی از اخبار این مهم است که پخش متصل حق بیمه گرافیک گردش کار. در این وبینار Dalet و شریک طولانی مدت اشفتگی فکری موقتی پیوستن به نیروهای به شما نشان می دهد ابزار است که توانمندسازی سازندگان محتوا به درایو سازگار با نام تجاری پیام با تصاویری جذاب.

● EMEA – ژوئن 16 در ساعت 10 صبح و 7 PM CET

● آمریکا – ژوئن 16 در 1 ساعت و

● APAC – ژوئن 16 در 4 ساعت SGT

تمام آموزشی در دسترس خواهد بود برای بر روی تقاضا جریان پس از تاریخ رویداد. ثبت نام برای آموزشی برای دریافت هشدار از طریق مسنجر هنگامی که محتوای موجود می شود و به اشتراک Dalet خبرنامه برای دریافت به روز رسانی در حوادث آینده است.

سازمان دیده بان Dalet پالس Encore

در این سال Dalet آورده خود را در رسانه های نوآوری اجلاس Dalet پالس به وب است. سازمان دیده بان 30 دقیقه آنلاین encore در هر زمان برای یادگیری در مورد آخرین Dalet نوآوری و بهترین فعال کردن راه های جدید کار می کند. به سرعت وفق دهند با بهره گیری از آخرین پیشرفت ها در رسانه های فن آوری برای اطمینان از تداوم کسب و کار در حالی که بهینه سازی مخاطبان رضایت. ثبت نام و تماشای 2020 Dalet پالس آنلاین ضبط در حال حاضر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در آینده Dalet دیجیتال حوادث و یا به کتاب های آنلاین دموی محصول و جلسات مجازی مراجعه کنید https://connect.dalet.com/.

در مورد Dalet رسانه های دیجیتال سیستم

Dalet راه حل ها و خدمات فعال کردن سازمان های رسانه ها برای ایجاد مدیریت و توزیع محتوای سریع تر و موثر تر به طور کامل به حداکثر رساندن ارزش دارایی. بر اساس یک چالاک بنیاد Dalet ارائه می دهد غنی مشارکتی ابزار توانمند سازی end-to-end برای گردش اخبار, ورزش, برنامه, تهیه, تولید, بایگانی و مدیریت محتوای سازمانی, رادیو, آموزش و پرورش دولت ها و موسسات.

Dalet سیستم عامل مقیاس پذیر و مدولار. آنها را هدفمند برنامه های کاربردی با قابلیت های کلیدی به آدرس بحرانی توابع از کوچک به بزرگ رسانه ای عملیات مانند برنامه ریزی گردش کار ارکستراسیون, مصرف, فهرست نویسی, ویرایش, چت و, اطلاعیه ها, دارا, بازی کردن, اتوماسیون, چند پلت فرم توزیع و تجزیه و تحلیل.

ادغام Ooyala انعطاف پذیری رسانه ها, پلت فرم کسب و کار باز است فرصت های گسترده برای Dalet مشتریان برای استقرار موفقیت آمیز استراتژی است که بهتر است خود را به آدرس مخاطبان با فرز چند پلت فرم توزیع محتوا در یک طیف وسیع تری از بازارهای جمله ورزش برای تیم ها و لیگ ها, برندها و شرکت ها سازمان ها و همچنین رسانه ها و سرگرمی شرکت ها به دنبال به مقیاس های دیجیتال خود را عرضه می کنند.

Dalet راه حل ها و خدمات مورد استفاده در سراسر جهان در صدها محتوای تولید کنندگان و توزیع کنندگان از جمله رسانههای عمومی (BBC, CBC, فرانسه, TV, RAI, TV2, دانمارک, RFI, روسیه امروز, RT, مالزی, SBS Australia, فردا) تجاری شبکه ها و اپراتورهای (Canal+, FOX, MBC دبی Mediacorp, Fox Sports Australia ترنر آسیا Mediaset, نارنجی, منشور طیف, Warner Bros, Sirius XM Radio) ورزشی سازمان (ملی راگبی لیگ FIVB, بوندسلیگا) و سازمان های دولتی (پارلمان بریتانیا, ناتو, سازمان ملل متحد, امور سربازان بازنشسته ناسا).

Dalet است که داد و ستد در بازار بورس-EURONEXT بورس (Eurolist C): ISIN: FR0011026749 بلومبرگ DLT:FP رویترز: دیل.PA.

Dalet® یک علامت تجاری ثبت شده از Dalet رسانه های دیجیتال سیستم های. سایر محصولات و علائم تجاری ذکر شده در اینجا متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Dalet بازدید www.dalet.com.

مطبوعات تماس با ما

الکس ملینا

Zazil گروه رسانه

(e) [email protected]

(p) +1 (617) 834-9600

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>