دا: مرد متهم پس از اتهام جرم ولگردی و قانونی شکنی درست بعد از زندان آزاد

دوبلین — این آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه متهم مردی که متهم منتشر شده از سانتا ریتا زندان و حدود 40 دقیقه بعد carjacking قربانیان.

راکی لی موزیک, 32 متهم شد شنبه با جنایت carjacking غیر قانونی رانندگی و یا گرفتن یک خودرو و دریافت اموال به سرقت رفته.

موسیقی برای اولین بار دستگیر یکشنبه در اوکلند در 7:50 a. m. به ظن سرقت خودرو هنگامی که یک افسر را دیدم او را به اتهام رانندگی یک ماشین به سرقت رفته نزدیک به دریاچه مریت با توجه به اسناد دادگاه. اما پس از گرفته شدن به سانتا ریتا زندان برای پردازش موسیقی نوشته شده و منتشر شده در $0 وثیقه جدیدتر حکم دادگاه به معنای نگه داشتن سطح پایین مجرم از زندان بازداشت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پلیس محلی سازمان نیست رزرو مظنونان در سانتا ریتا زندان مگر اینکه اتهام جدی و یا جرایم خشونت آمیز. کسانی که قوانین را در اثر باقی می ماند برای مدت 90 روز پس از فرماندار آسانسور یک وضعیت اضطراری مگر معکوس توسط مقامات.

کمتر از 40 دقیقه پس از آزادی از سانتا ریتا حدود 8. بعد از ظهر یکشنبه موسیقی گفته جسمی حمله و carjacked یک مرد برای سفید تویوتا پریوس در 5000 بلوک پردیس رانندگی در دوبلین –در حدود یک مایل از سانتا ریتا زندان در نزدیکی دوبلین بارت ایستگاه.

موسیقی گفته سوار به سان رامون که در آن Prius بود و بعد از آن یافت می شود.

در سن رامون موسیقی نیز گفته که به carjack قربانی دیگر این بار در یک ایستگاه گاز در بازار در سان رامون با توجه به دوبلین پلیس و آملدا.

پلیس در سان رامون در بر داشت موسیقی اتهام تلاش برای باز کردن درب از ساختمان در 6100 جلوگیری از بولینگر دره جاده ها است. او سپس فرار کردن اسب آهن دنباله هنگامی که او را دیدم پلیس و یک K-9 سگ بود و برای دستگیری او. موسیقی گفته لگد این سگ قبل از اینکه او به زندان گرفته شده بود و برای درمان زخم نیش در منطقه درمانگاه.

موسیقی گفته می شود کاهش یافته و کلاه و ماسک در بر داشت در نزدیکی محل carjacking در دوبلین همان مواردی است که همسان چه موسیقی پوشیده بود زمانی که او از زندان آزاد شد, به گفته پلیس.

موسیقی سابقه کیفری شامل گذشته محکومیت جنایت غیر قانونی رانندگی و یا گرفتن یک خودرو در ماه دسامبر 2018; درجه دوم سرقت در سال 2013; درجه دوم سرقت در سال 2012; حمله با زور به احتمال زیاد برای تولید بزرگ آسیب بدنی در سال 2016; و درجه دوم سرقت در سال 2018 است.

موسیقی همچنان در بازداشت است و انتظار می رود arraigned روز جمعه در شرق شهرستان سالن عدالت در دوبلین.

نویسنده کارکنان جورج کلی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>