دا را تایید نوجوان, پرونده قتل, پرونده در سال 2018 شمالی ریچموند تیراندازی; مظنون به حال ادعا باند روابط

مارتینز — حداقل یک نوجوان متهم شد در ارتباط با 2018 تیراندازی مرگ کاسترو دره در شمال, Richmond county دادستان تایید این هفته است.

اما کنترا کوستا, منطقه وکیل نمی خواهد نام مشکوک(ع) و یا حتی می گویند که چگونه بسیاری از افراد متهم شدند و یا بحث در مورد فراتر از تایید که به اتهام قتل واصل شد.

قربانی ریموند Vasquez, 60 کشته شد به مرگ حدود 6:30 p. m. on Nov. 30, 2018, در نقره خیابان در شمال ریچموند در طی چه پلیس باید به عنوان ماری جوانا-مقابله-تبدیل-سرقت. در اواخر سال 2018 دو نوجوان پسر در سن 15 و 17 دستگیر شدند در ارتباط با Vasquez مرگ است.

مورد در حال حاضر در حال محاکمه در دادگاه اطفال که بدان معنی است که هر کس متهم شده است اگر محکوم چهره به طور قابل توجهی کمتر زمان در سلول از آنها را در دادگاه. تحت قانون دولت آن تحت پیگرد قانونی قرار به نوجوانان نمی توان زندانی برای بیش از 25 خود را, تولد, به جز در موارد نادر.

سوابق دادگاه در این مورد به طور معمول خواهد بود در دسترس عموم اما دادگاه اورژانس خاموش شدن بیش از COVID-19 محدود کرده است اعضای عمومی از دسترسی به فایل های.

در شب او کشته شد Vasquez برخاستیم و مرتب به دیدار a 15-year-old boy به فروش او شش پوند ماری جوانا. Vasquez, آورده, مادر و دوست او بودند که هر دو کمتر از 16 پلیس گفت:.

اما زمانی که 15 سال نشان داد — همراه با a 17-year-old boy — مظنون کشیده اسلحه در Vasquez. با توجه به شهود 17 ساله به ضرب گلوله Vasquez و دو مظنون فرار کردن با کیسه بزرگ از ماری جوانا, پلیس گفت:.

پلیس مشخص شد متهمان یکی از آنها رفت و به ریچموند دبیرستان — بودند و یا همکاران از شمال ریچموند-بر اساس Sureno باند. زمانی که آنها دستگیر و هر دو در اواخر سال 2018 کارآگاهان مجموعه آنها را به تنهایی در یک اتاق و کاشته دستگاه ضبط. 17-year-old ثبت شد تعزیر جوان, نوجوانان برای پوشیدن ماسک در طول سرقت با توجه به محققان.

این مورد به طور قابل توجهی شبیه به مه 2017 قتل 20 ساله Allie Sweitzer که به ضرب گلوله کشته شد در ریچموند پس از راه اندازی برای یک سرقت توسط دو محلی و اعضای باند. Sweitzer را قاتلان به سرقت برده ماری جوانا از او و پس از او به ضرب گلوله کشته شد. تیرانداز در آن صورت تبدیل به 15 سال محکوم شده بود به هفت سال زندان برای کشتن او.

تحت 2019 قانون دولت SB 1391 هر کسی زیر 16 سال باید تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان یک نوجوان حتی برای موارد جدی مانند قتل یا تجاوز به عنف. اگر دادستان می خواهید به اتهام 16 یا 17 سال سن به عنوان یک بزرگسال آنها تنها می تواند انجام این کار با یک قاضی را تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>