جمهوری چک معرفی اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش COVID-19

این هفته با نفوذ ترین, چک, مجلات, Respekt و رفلکس خود را وقف را پوشش می دهد به COVID-19 بیماری همه گیر. Respekt پوشش (چپ): “Coronavirus تغییر جهان است.” رفلکس (سمت راست): “وحشت: بهترین دوست از سیاستمداران است. مردم آجیل رفتن نیست!” با عکسی از رئیس جمهور چک Miloš زمان. عکس توسط Filip Noubel مورد استفاده با اجازه.

دولت چک اعلام کرد اقدامات شدید در مارس 10 برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اعلام کرد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مارس 11. این کشور اروپای مرکزی, آماده برای بازگشت بیش از 10 ، 000 از شهروندان خود را از قفل-کردن, ایتالیا, محبوب اسکی مقصد به صورت چک در این زمان از سال است.

در حساب رسمی توییتر از دولت چک اعلام کرد بسته شدن مدارس و مجامع عمومی:

دولت را ممنوع کرده است, فرهنگی, ورزشی و رویدادهای اجتماعی می شود با حضور بیش از 100 نفر در مدارس در حال تعطیل.

خبر آمد به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از چک به عنوان تا پس از آن دولت تا به حال اعلام نشده هر گونه اقدامات علیه coronavirus.

با توجه به پیشرو چک روزانه iDnes این اقدامات را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار بیش از 1.8 میلیون نفر در کشور از 10 میلیون:

Podle statistik ministerstva školství je v ČR kolem 4 200 základních, 1 300 středních škol. فراموش základních škol chodilo لونی zhruba 941 000 dětí انجام středních 420 800. Učilo je celkem kolem 127 000 pedagogů. ویسک školy studovalo لونی přibližně 289 000 lidí.

با توجه به آمار وزارت آموزش و پرورش در جمهوری چک وجود دارد در مورد 4,200 مدارس ابتدایی و 1300 مدارس. در مورد 941,000 کودکان با حضور در مدارس ابتدایی در سال 2019 و 420,800 ثانویه هستند. در مورد 127,000 معلمان آموزش آنها. در سال گذشته حدود 289,000 افراد مورد مطالعه در دانشگاه ها.

بسته شدن مدارس است که انتظار می رود به گذشته از دو هفته به یک ماه, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، در حالی که این طرح باعث می شود حس از ديدگاه بهداشت عمومی آن را نیز می تواند اضافه کردن یک بار در کار خانواده هایی که در حال حاضر باید به مدیریت مهد کودک در طول روز.

دولت گفته می شود با توجه به تماس در دانشجويان پزشکی در سال های نهایی خود را به جای کارکنان پزشکی که نیاز به مراقبت از کودکان خود را در خانه.

یک دلیل احتمالی برای این تغییر ناگهانی در سیاست های دولت است و انتظار بازگشت از بیش از 10 ، 000 چک که در حال گذراندن تعطیلات خود در ایتالیا. با توجه به چک های رادیویی:

Lidi vracející se z Itálie mají povinnost ohlásit se po návratu lékaři یک zůstat ve dvoutýdenní karanténě. V celé Itálii je podle Asociace cestovních kanceláří zhruba 12 tisíc بودیجوویس občanů.

مردم از بازگشت از ایتالیا باید تعهد خود را اعلام به یک دکتر و اقامت در قرنطینه به مدت دو هفته. با توجه به چک انجمن از آژانس های مسافرتی وجود دارد که حدود 12000 چک از شهروندان در سراسر ایتالیا.

آخرین رقم برای تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در جمهوری چک است 64 و شده اند وجود دارد هیچ و میر گزارش شده است. به روز رسانی ارائه شده چند بار در روز با وزارت بهداشت در حساب کاربری توییتر خود را:

به روز رسانی در مورد COVID-19 در جمهوری چک: در این لحظه 64 نفر تایید شده است به عنوان تست مثبت از 1,358 افراد آزمایش شده است. ما خواهد شد به روز رسانی اطلاعات ما در طول روز خواهد شد و انتشار آن را در اینجا در توییتر و همچنین در http://mzcr.cz. – وزارت بهداشت ، 11 مارس سال 2020

به گفته کارشناسان پزشکی تعداد موارد می تواند بالاتر به عنوان آزمون نیست به طور گسترده ای در دسترس است.

یکی از مهمترین و در خطر بخش از جمعیت است و مردم بیش از 65 که نشان دهنده نزدیک به 20 درصد از جمهوری چک جمعيت ، به عنوان اپیدمیولوژی Rastislav Maďar اشاره به تعطیلی مدارس در حالی که لازم است آنها را در معرض خطر:

ویروس تک trochu směřujeme tam کام jsme nechtěli. Spousta rodičů nemůže zůstat doma یک malé děti skončí u babičky s dědečkem. Seniorům celou dobu říkáme že je pro ně klíčová vlastní prevence یک bezpečná zóna téměř dva metry ze všech رستوران ع. آل s malým vnoučetem se به dodržuje velmi těžko.

ما تا پایان هل دادن ویروس به طور ناخواسته در جهت. بسیاری از والدین نمی توانند در خانه بمانند در نتیجه بچه های کوچک تا پایان اقامت با پدربزرگ و مادربزرگ خود را. ما نگه داشتن گفتن سالمندان آنها را به حفظ 2 متر فاصله ایمنی از همه طرف به یک شکل کلید پیشگیری است. اما با نوه یکی به سختی می تواند اعمال این نوع از اندازه گیری.

ثبت نام در سالمندان مرکز در پراگ 8 منطقه: “با توجه به استثنایی اقدامات دولت, این, اجتماعی, باشگاه, برای افراد مسن بسته شده است. تمام فعالیت های فرهنگی برای افراد مسن هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی”. عکس توسط Filip Noubel مورد استفاده با اجازه.

گردشگری تاثیر

جمهوری چک یک مقصد توریستی عمده ای: آن را دریافت بیش از 10 میلیون بازدید کننده خارجی در سال 2019 در نتیجه یک بازدید کننده خارجی در هر چک شهروند. بسیاری از این گردشگران از کشورهای در حال حاضر به شدت تحت تاثیر COVID-19 مانند ایتالیا و چین و کره جنوبی.

در مارس 9, چک, دولت تصویب اقدامات است که اجازه خواهد داد که کوچک و متوسط کسب و کار شده اند که به شدت تحت تاثیر عواقب COVID-19 به درخواست برای وام در صفر-نرخ بهره.

در عین حال یک حس دل تنگی در حال حاضر خطور در صنعت گردشگری. سیلویا Suto یک وبلاگ نویس است که شرکت مالک یک رستوران ایرانی در پراگ نوشت: این در مارس 9:

780. Sedmset osmdesát korun بودیجوویس. همه naše dnešní tržba. V sobotu! Pouhý týden poté co u nás nebyla pomalu آنی jedna volná židle, یک personál nestíhal. Lidi, řekněte nám, budete k nám chodit, pokud budeme اینجا všichni zaměstnanci restaurace nosit من roušku? Pomůže ؟ Vrátíte se k nám? Máme pro vás nechat otevřeno nebo به máme definitivně zabalit? Cítím se jako na počátku tunelu. Temné chodby na jejíž konci zatím žádné světélko nespatřuji. یک na tunelech není nejvíce děsivá jejich temnota. Je به jejich neznámá délka.

780. هفت صد و هشتاد و تاج چک [34 دلار]. ما بود که کل درآمد برای امروز. در روز شنبه! تنها یک هفته قبل از شما نمی تواند پیدا کردن یک صندلی خالی در رستوران ما و کارکنان ما نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این کار می کنند. مردم به ما بگویید که به شما آمده است اگر همه ما ماسک می پوشند? خواهد شد که کمک کند ؟ شما دوباره ؟ ما باید باز بماند برای شما و یا ما فقط باید تعطیل کردن و رفتن به خانه ؟ من احساس می کنم که من ایستاده بودند در ورودی یک تونل. تیره پله با نور در چشم است. ترسناکترین بخشی از تونل است نه تاریکی. آن است که این واقعیت است که شما هرگز نمی دانید چه مدت آنها هستند.

در ضمن بزرگ رویدادهای فرهنگی لغو شده است و از جمله جشنواره های فیلم. وزارت امور خارجه و موزه ها از جمله موزه ملی در پراگ نیز تعطیل به طور نامحدود:

با توجه به وضعیت استثنایی ناشی از کوروناویروس تمام ساختمان موزه ملی هستند و بسته به مکان تا اطلاع ثانوی. ما عذر خواهی برای هر گونه ناراحتی.

از انکار به مضر

مارس 10, اطلاعیه یک شوک واقعی به جامعه است. سیاست دولت چک نشان می دهد این عنوان خطرات ناشی از COVID-19 تا آخرین لحظه. در مارس 1, دولت اعلام کرد که پنج تن از کمک های بشردوستانه ارسال می شود به چین از جمله ماسک و دستکش. در مارس 10, آن گفت که بخشی از آن کمک خواهد ماند و در کشور به عنوان نه همه آن را به حال شده است حمل می شود.

منبع اصلی نگرانی در کشورهای دیگر در حال انجام است, پخش كردن, از اخبار جعلی در مورد منشاء این ویروس و همچنین اقدامات مردم باید برای محافظت از خود.

یک ویدیو ارسال شده در ژانویه 26 و بازدید بیش از 370,000 مردم ادعا می کند که شرکت های ایالات متحده و سازمان ها را به میلیون ها دلار با یک آینده واکسن و نشان می دهد که این ویروس ایجاد شده در ایالات متحده آمریکا

نویسنده از 15 دقیقه توطئه های همه در چک است Antonín Baudyš خود اعلام astrologist که او نیز سر یک انتصاب سیاسی حزب.

Cybercrimes مرتبط با این بیماری همه گیر همچنین گزارش شده است مانند کلاهبرداری فیشینگ. این مقاله در iDnes می گوید:

Jedním z mnoha příkladů je třeba webová stránka vaccinecovid-19\.com. Maily z ní odesílané vyzývají adresáty aby se nechali otestovat na koronavirus. Stránka byla vytvořena 11. února v Rusku. وب nabízí prodej “nejlepšího یک nejrychlejšího testu na detekci koronaviru za fantastickou cenu 19 tisíc ruských rublů (asi 7 tisíc Kč)”.

یکی از اصلی ترین نمونه های وب سایت vaccinecovid-19.com. ایمیل های فرستاده شده از این آدرس دعوت به اهداف و نگاهی به آزمون برای COVID-19. که صفحه ایجاد شده در تاریخ 11 ژانویه در روسیه است. این صفحه ارائه می دهد “بهترین و سریع ترین آزمون برای تشخیص coronavirus باور نکردنی به قیمت 19,000 روبل روسیه (30 دلار).

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>