کریستال دیدگاه انتشار چهار تصویری تاخیر که کار با هر دو IP و SDI


کریستال چشم انداز منتشر کرده است چهار تصویری تاخیر برنامه نرم افزار است که می تواند کار با IP (ST 2022 و سنت 2110) با SDI و یا با هر دو IP و SDI در همان زمان و ارائه تا 32 ثانیه تاخیر.

کریستال چشم انداز همچنان تعهد خود را به عنوان پیشرو تصویری تاخیر دهنده با انتشار چهار متغیر تصویری تاخیر است که می تواند کار با IP با SDI و یا با هر دو IP و SDI در همان زمان و ارائه تا 32 ثانیه تاخیر. طراحی شده برای مطابقت با هر گونه تجهیزات با پردازش تاخیر کریستال چشم انداز آخرین تصویری تاخیر نرم افزار نرم افزار قابل اجرا بر روی سنگ مرمر-V1 رسانه های پردازنده و سخت افزار می تواند به راحتی جایگزین اگر نیاز به تغییر. پخش مهندسین می توانید نسخه با ویژگی های آنها نیاز به انتخاب تعداد مورد نیاز از کانال های (تک و دوگانه و یا سه گانه) و مقدار مورد نیاز از تاخیر (تا 100, 200, 400 یا 800 فریم). این صنعت برای اولین بار تصویری تاخیر به ارائه آی پی اتصال (حمایت از هر دو SMPTE ST 2022 و سنت 2110 تصویری بیش از 10GbE شبکه های IP) در حالی که برای کسانی که کار با SDI معرفی آنها 3G/HD/SD-با قابلیت تصویری تاخیر به چشم انداز سیستم قاب برای اولین بار – با ساده ترین ممکن است مسیر ارتقاء به آی پی. گنجاندن IP به SDI و SDI به IP gateway قابلیت همچنین باعث می شود آنها را ایده آل تصویری تاخیر برای سیستم ترکیبی.

تاخیر قابل تنظیم است در مراحل فریم با طول تاخیر در ثانیه وابسته به تصویری استاندارد با 31 مختلف SDI فرمت های پشتیبانی می کند. برای کسانی که مایل به حداکثر رساندن استفاده از قفسه های خود را در فضای سه گانه کانال M-VIVID100-3 فراهم می کند تا به 100 فریم از ویدئو تاخیر در هر کانال (3.33 ثانیه در 1080i59.94). وجود دو کانال تصویری تاخیر با M-VIVID200-2 ارائه تا 200 فریم از تاخیر در هر کانال (6.67 ثانیه در 1080i59.94) و M-VIVID400-2 تا 400 فریم در هر کانال (13.33 ثانیه در 1080i59.94). در نهایت تک کانال M-VIVID800 فراهم می کند تا 800 فریم از ویدئو تاخیر (26.67 ثانیه در 1080i59.94). این چهار نرم افزار اجرای برنامه های بر روی سنگ مرمر-V1 رسانه های پردازنده (یک کارت قرار دارد در چشم انداز قاب) که ویژگی های قدرتمند CPU/GPU پردازنده شش جهته SDI اتصالات و تا چهار 10GbE SFP+ شبکه رابط پورت. این VR04 یا VR06 قاب عقب ماژول استفاده می شود برای دسترسی به ورودی و خروجی.

M-واضح محدوده می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مطابقت با هر یا سیستم تاخیر در IP SDI یا مخلوط تاسیسات از جمله کسانی که توسط استودیوی مجازی گرافیک, MPEG, نرم افزارهای تبدیل کننده و رمزگشاها صوتی پردازش رادیو HD و لینک و لینک های ماهواره ای. IP سیستم علاوه بر معرفی انواع جدیدی از تاخیر مانند جمع مسیر سیگنال تاخیر زمانی که framestore synchronizers استفاده نمی شود در برخی از مسیرهای.

توضیح کریستال, چشم انداز, مدیر عامل, فیلیپ اسکافیلد: “کریستال, چشم انداز تصویری تاخیر همیشه به مردم کمک با یکپارچه سازی سیستم ها به ویژه سیستم های واقعیت مجازی. این آخرین طیف وسیعی از ویدئو تاخیر کمک می کند تا حل همان مشکلات هنگام کار با IP systems – و همچنین تاخیر الزامات منحصر به فرد به آی پی سیستم ها و مخلوط کردن IP و SDI سیستم است.”

چهار تصویری تاخیر برنامه شامل بسیاری از ویژگی های مفید برای کسانی که کار با IP سیگنال. آنها را می توان به پیکربندی برای ST 2022-7 جریان کار برکنار شده و یا محافظت از معادل سنت 2110 با IP جریان قادر به جدا شده و حفاظت شده در سراسر چهار تا دو جهته 10GbE SFP+ رابط های شبکه. خود را به دروازه قابلیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ادغام SDI به یک IP محیط زیست و یا IP به یک SDI محیط زیست, آیا کسانی که در محیط های در حال ST, 2022, ST 2110 یا مخلوطی از هر دو. IP خود را به IP قابلیت ترجمه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ترجمه آدرس شبکه, پروتکل تبدیل (بین هر یک از فرمت های ورودی و هر یک از فرمت های خروجی), unicast به آدرس چندپخشی تبدیل و ایجاد رسانه های فایروال. با پتانسیل برای شبکه های IP رسیور را نمی شود بسیار متحمل به bursty ترافیک برنامه اطمینان را به سادگی ساخته IP خروجی (با انتخاب شکل دهی ترافیک گزینه) در حالی که خود را متحمل IP ورودی طراحی شده بود قوی به bursty ترافیک.

ویدیو تاخیر برنامه شامل یک framestore synchronizer به پایان رسیده و خارجی و پشت سر هم و یا سه سطح همگام سازی آنالوگ مرجع یا PTP (با شکست بیش از گزینه) – مهندسین اجازه می دهد برای به تاخیر انداختن و همگام سازی در همان زمان. هنگامی که به تأخیر انداختن SDI یا SMPTE ST 2022 کل جریان ویدئو با تاخیر با امبد شده و اطلاعات کمکی ماندن با ارتباط تصویری – امکان استفاده در مناطق تعبیه شده. انعطاف پذیر گزینه های کنترل عبارتند از: یکپارچه کنترل پنل در چشم انداز 3 قاب VisionPanel کنترل پنل از راه دور و یا لترپرس-4 smart button box VisionWeb کنترل web browser نرم افزار تعریف SNMP و یا کریستال چشم انداز JSON و ASCII پروتکل های. جامع SDI و IP و PTP نظارت بر اطلاعات در دسترس است و می تواند مورد استفاده برای تولید SNMP traps. 16 ایستگاه از پیش تنظیم را می توان تعیین و به یاد می آورد یک صرفه جویی در زمان از ویژگی های است که اجازه می دهد تا ارزش تاخیر مختلف به یاد می آورد به طور خودکار توسط استودیو سیستم کنترل.

M-VIVID100-3, M-VIVID200-2, M-VIVID400-2 و M-VIVID800 نرم افزار نرم افزار همه در دسترس هستند برای خرید در حال حاضر.

بر اساس در Whittlesford در نزدیکی کمبریج در انگلستان و با یک دفتر در ایالات متحده آمریکا کریستال چشم انداز فراهم می کند طیف گسترده ای از رابط کاربری و keyers و کمک به مردم انتقال از طریق طیف وسیعی از فن آوری – از SD به HD, از HD به IP و IP به IP.

www.crystalvision.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>