Crunchyroll مجموعه تخته سنگ اصلی سری انیمه


‘In/شبح” در حال حاضر جریان هفت عناوین دیگر نورد در این سال

Crunchyroll, AT&T, انیمیشن جریان تجاری است نورد از آن برای اولین بار تمام تخته سنگ از سری اصلی.

این نشان می دهد شروع با خارق العاده رمز و راز در/Spectreاست که در جریان در حال حاضر را پوشش انواع ژانرها و رول در طول سال است.

“از آنجا که ما راه اندازی در سال 2006 Crunchyroll شده است در خط مقدم انیمیشن fandom و نیروی محرکه در popularizing از این معشوق نوع در سراسر جهان گفت:” جوآن Waage, مدیر کل از Crunchyroll. “در همراهی با این سنت ما فوق العاده هیجان زده به ما اعلام تخته سنگ از Crunchyroll اصل. این داستان از محدوده سنتی به ابتکاری ترکیب شرق و غرب ایده های درون طیف انیمیشن. ما امیدواریم که این مطالب را نه تنها لذت فعلی ما طرفداران اما همچنین ایجاد یک مسیر جدید برای طرفداران به سقوط در عشق با این نوع هنر.”

آینده Crunchyroll اصل عبارتند از:

برج های خدا – یک Crunchyroll و Webtoon تولید, بر اساس سری کمیک برج خدا ایجاد شده توسط SIU و منتشر شده توسط Webtoon. این تیره فانتزی اکشن سری مراکز در سفر یک مرد جوان او به عنوان جنگ راه خود را از طریق برج مرموز, ساختمان, دوستی, کشف قوانین حاکم بر این برج و رو غیر قابل تصور ترور به عنوان او تلاش برای پیدا کردن تنها دوست او تا کنون شناخته شده است. انیمیشن های تولید شده توسط شرکت مخابرات انیمیشن فیلم. مدیریت تولید ارائه شده توسط Sola سرگرمی. آمدن به Crunchyroll بهار سال 2020 است.

عقیق اعتدال – در این Crunchyroll Studios تولید شده توسط صوفیه الکساندر یک جوان آزتک پسر نجات از مرگ توسط خدایان و انتخاب شده به عنوان ‘بشریت قهرمان,’ مجبور به دور انداخته و خود را بی تفاوتی نسبت به مرد همکار خود را ثابت کند و بشریت را بالقوه در مبارزه است که دهانه در سراسر خارق العاده-در عین حال-معتبر Mesoamerican فرهنگ. برای اولین بار در تابستان سال 2020 در Crunchyroll.

خدا از دبیرستان – یک Crunchyroll اصلی بر اساس سری کمیک خدا از بالا لباسl ایجاد شده توسط Yongje پارک و منتشر شده توسط Webtoon این عمل بسته بندی شده سری به دنبال یک معلم مدرسه ابتدایی بالا و دوستان خود را به عنوان آنها رقابت در حماسه مسابقات قرض گرفتن قدرت به طور مستقیم از خدایان و کشف مرموز سازمان در طول راه… با وعده قلب خود را عمیق ترین خواسته انگیزه خود را در مسابقات پیروزی. انیمیشن های تولید شده توسط Mappa. مدیریت تولید ارائه شده توسط Sola سرگرمی. به زودی در Crunchyroll.

Noblesse – یک Crunchyroll و Webtoon تولید, بر اساس سری کمیک Noblesse از Jeho پسر و Kwangsu لی و منتشر شده توسط Webtoon این فانتزی به دنبال یک خون آشام قدرتمند شریف است که پرتاب به تمدن مدرن پس از 820 سال از خواب. انیمیشن های تولید شده توسط Production I. G., به زودی در Crunchyroll.

میجی Gekken: شمشیر و تفنگ (عنوان کار)” – ژاپن 1870. ما به دنبال یک گروه از شخصیت های سابق سامورایی یک yakuza محافظ غیر مستقیم و جاسوسی یک گیشا کیش – به عنوان آنها سعی می کنند برای پیدا کردن محل خود را در به سرعت در حال تحول میجی دوران در حالی که فرار از گناهان pasts خود…با الهام از رویدادهای تاریخی است. یک Crunchyroll Studios تولید. به زودی در Crunchyroll.

FreakAngels – پس از تمدن می آید ناگهانی و توفنده پایان دوازده 23 ساله psychics زندگی در ویرانه های لندن باید بررسی انگیزه های وحشی و کشف خود را بهتر فرشتگان به منظور بازسازی جامعه است. یک Crunchyroll Studios تولید بر اساس رمان گرافیکی توسط Warren Ellis & Paul Duffield. به زودی در Crunchyroll.

بالا نگهبان ادویه – در این Crunchyroll Studios تولید شده توسط Raye رودریگز چهار شدید دختران آموزش برای تبدیل شدن به قهرمانان بزرگ در بالا نگهبان جایی که آنها به صورت تعلقات کشف خیانت و کشف هویت واقعی خود در حالی که آماده شدن برای حفاظت از جهان را از شوم تهدید ناشناخته است. به زودی در Crunchyroll.

Crunchyroll شده است شرکت های تولید کننده محتوای اصلی پس از 2015 کار با شریک زندگی در ژاپن است. این اصل را در بالا آمده است از 1000 عنوان و 30,000 قسمت به دست آورد نشان می دهد در دسترس بینندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>