شلوغ جریان بازار برای ورودی های جدید: گزارش


Apptopia, لحیم کردن دیدن 30.7 درصد افزایش در ماه مارس

با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز دیزنی+ یک گزارش جدید گفت: هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بازیکنان جدید در شلوغ جریان بازار است.

گزارش از Apptopia و لحیم کردن گفت که تا حدودی به دلیل COVID-19 گیر جریان جلسات بودند تا 30.7% در سطح جهان است.

“به وضوح 2020 خواهد بود یک سال بزرگ برای جریان. به عنوان مصرف کنندگان جدید انطباق عادی ما را ببینید اندازی Quibi در مارس 6, HBO حداکثر در ماه مه و NBCUniversal را طاووس در 15 ژوئیه بیشتر به چالش کشیدن یک گروه قوی از تاسیس بازی” این گزارش گفت:. “با وجود این شلوغ بازار دیزنی+ ثابت می کند هنوز هم وجود دارد اتاق را برای جدید, جریان, خدمات.”

NBCU را طاووس در دسترس خواهد بود در 15 آوریل به Comcast مشترکین.

دو شرکت تحقیقات نشان داده که دیزنی+ تا به حال 22 میلیون دانلود در عرض چهار هفته از راه اندازی آن. خدمات به رشد خود ادامه داد و با 17.5 میلیون دانلود در سه ماهه اول سال 2020 از جمله 14.1 میلیون نفر در ایالات متحده با شکوه Netflix بکشد 11.9 میلیون نفر است.

با سینما تعطیل توسط coronavirus دیزنی+ آمازون و دیگر خدمات را آغاز کرده اند به زمان ضربه فیلم های موجود از طریق جریان جذب مشترکان و استفاده از ساختمان.

این گزارش که در نگاه 35 جریان خدمات از ماه اوت سال 2019 از طریق مارس سال 2020 گفت که برنامه ای است که تا به حال بزرگترین ضربه بود شنا بزرگسالان Rick and Mortyکه طراحی دراماتیک ترین و ماندگار افزایش روزانه کاربران فعال و تعداد جلسات در صنعت.

اما در حالی که محتوا پادشاه است و حتی در جریان های دنیا, این گزارش گفت که بالا انجام خدمات جریان رها کردن موفقیت با ترکیب کیفیت محتوا با جامع تعامل مشتری استراتژی است.

هنرمندان بالا تمایل به ارسال اقدام مبتنی بر پیام به مشترکین و احتمال بیشتری برای ارسال پیام بر روی تلفن همراه بومی کانال.

بر اساس این گزارش 10 صفحه برنامه های در جریان در برنامه درآمد در سال 2020 در آمریکا هستند یوتیوب در $60 میلیون دیزنی+ $45 میلیون Netflix بکشد با $30.1 میلیون Hulu با $23.5 میلیون و HBO در حال حاضر با $17.4 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>