جمعیت در دریاچه مریت تاخیر اوکلند آتش خدمه پاسخ به اورژانس پزشکی

اوکلند — مقامات اداره آتش نشانی هنوز ابراز نگرانی دوشنبه در مورد دریاچه مریت جمعیت شنبه شب که با تاخیر پاسخ از یک موتور شرکت به یک اورژانس پزشکی تماس بگیرید.

“هر زمان واکنش در شرايط اضطراری است مانع از آن بسیار خطرناک” آتش سخنگوی وزارت مایکل شکار گفت.

نگران کننده حادثه اتفاق افتاده حدود 11:30 p. m. روز شنبه به عنوان یک آتش خدمه در تلاش برای پاسخ به یک گزارش از یک زن ناخودآگاه از آشکار مسمومیت با الکل در یک وسیله نقلیه در 2100 جلوگیری از Lakeside درایو.

موتور خدمه یکی از دو غربت گشت مستقر در نزدیکی دریاچه برای پاسخ به این تماس.

اما موتور مجبور به توقف در تقاطع Lakeshore و بروکلین راه در طرف دیگر دریاچه به دلیل زیادی جمعیت برخی از آنها در “پریدن از رقص و کوبیدن بر روی موتور آتش” با توجه به پست های رسانه های اجتماعی توسط آتش نشان, اتحادیه. یک تصویری از آنچه اتفاق افتاده بود نیز ارسال شده است.

شکار گفت: شرکت موتور در نهایت از طریق جمعیت بدون کمک از پلیس. با تاخیر آن را در زمان 14 دقیقه به تماس هنگامی که آن را به طور معمول گرفته اند را دو یا سه دقیقه در انتخابات گفت:

زمانی که آتش نشانان در صحنه وارد شده بود در حال حاضر تحت درمان توسط آمبولانس خدمه. وضعیت او در دسترس نیست دوشنبه ،

در آن پست آتش نشان اتحادیه گفت: “ما ناتوانی در پاسخگویی به شرایط اضطراری زمانی که ما مورد نیاز است که بیشتر ناراحت کننده است.”

شکار گفت: “عبادت در دریاچه باید یک مسئولیت جدی به فکر تاثیر از آنچه که آنها در حال انجام است که مانع توانایی پاسخ اضطراری برای رسیدن به شرایط اضطراری. و هر فقره دوم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>