Crow Wing County برای اولین بار می بیند تایید COVID-19 موارد در میان ساکنان

به علامت تأیید موارد برای اولین بار به طور رسمی ثبت شده در این شهرستان است. Crow Wing County بهداشت عمومی صادر انتشار اخبار صبح امروز (یکشنبه) گزارش یک نتیجه مثبت با Cuyuna مرکز پزشکی منطقه ای گزارش یک مورد دوم.

مینه سوتا وزارت بهداشت مطلع شهرستان از اولین مورد تایید شده اواخر روز سه شنبه. ساکن یک مرد در 20s خود و در این مورد به نظر نمی رسد که سفر مرتبط است. فرد جدا شده است در خانه با خانه تماس با ما.

“ما این را بسیار جدی و بسیج تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض به دیگران در جامعه” اظهار داشت Crow Wing County بهداشت عمومی استاد راهنما میشل Moritz در انتشار. “برقراری ارتباط با دیگر شهرستانهای استان که در حال حاضر موارد COVID-19 ارائه اطلاعات ارزشمند و منابع زیادی برای ما به عنوان حرکت رو به جلو به سرعت گسترش COVID-19 در Crow Wing County است. من می خواهم به یاد مردم لطفا به ماندن در خانه با استفاده از e-بازدید و تلفن تریاژ ارائه شده توسط ما امکانات مراقبت از بهداشت و همچنان به تمرین خوب شستن دست.”

دومین گزارش فرد آلوده به دنبال مراقبت های بهداشتی در CRMC با توجه به این بیمارستان را به انتشار اخبار. آنها جدا شده و باقی خواهد ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی, CRMC گزارش شده است. پگی Stebbins, CRMC سخنگوی, اظهار داشت, او قادر به تایید تقریبی سن و یا مشکوک به حالت از انتقال به محافظت از حریم خصوصی بیمار. که اطلاعات انتظار می رود که ساخته شده در دسترس از طریق شهرستان و یا دولت زمانی که ممکن است. Stebbins, آیا, اما, تایید صورت جداگانه از یک گزارش توسط Crow Wing County صبح روز چهارشنبه.

CRMC اظهار داشت: آن است که به خوبی آماده شده است و در ادامه به هر احتیاط برای اطمینان از سلامت و ایمنی تمام بیماران ارائه دهندگان و کارکنان. همه مردم ورود CRMC امکانات در حال نمایش بازدید کنندگان محدود و خاص تنفسی درمانگاه با یک ورودی جداگانه توسعه داده شد برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 علائم. مجازی بازديد ارائه شده و همچنین تلفن رایگان بازدید با یک پرستار است. پرستاران روی صفحه نمایش خواهد شد و ارزیابی علائم تنفسی و نگرانی های مربوط به COVID-19. هیچ وقت لازم است و همه در حال خوش آمدید به تماس 218-546-7000.

“CRMC به رسمیت می شناسد و سپاسگزار برای تعهد و دلسوزی کارکنان ما در حال نشان دادن در مراقبت از تمام بیماران” گفت: مدیر عامل Kyle Bauer. “من فقط می خواهم برای تشکر از همه آنها نه فقط برای شرایط کنونی اما فداکاری و دلسوزی آنها نشان می دهد هر روز و من می دانم که ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

در هر دو مورد مینه سوتا وزارت بهداشت است که با همکاری نزدیک با بیمار خود ارتباط نزدیک و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای نظارت بر افرادی که ممکن است در معرض COVID-19 و به دنبال دستورالعمل در مورد پیگیری و انزوا. مردم شناسایی خواسته خواهد شد که به قرنطینه خود را برای 14 روز از تاریخ قرار گرفتن در معرض و نظارت خواهد کرد و در صورت تب و علائم تنفسی.

در آن روزانه coronavirus به روز رسانی چهارشنبه, مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش یکی از آن موارد است اما یک MDH سخنگوی موارد اشاره اغلب چند روز به نظر می رسد در ایالت نتایج.

در حالی که این موارد نشان دهنده آن تایید از طریق تستهای آزمایشگاهی مقامات دولتی بارها هشدار داده واقعی در مورد اعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر و ساکنان باید فرض کنیم این رمان coronavirus در گردش است در درون جوامع خود.

زودتر مورد COVID-19 تایید در Crow Wing County شد فردی که زنده بود در Crow Wing County بود اما در این منطقه به طور موقت به عنوان یک کوتاه مدت مشتری از مینه سوتا بزرگسالان و نوجوانان به چالش بکشد. ماری براون, معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای مینه سوتا و بزرگسالان, نوجوانان, چالش, گزارش مشتری وارد تسهیلات حدود دو هفته قبل بود و نه علامتی در آن زمان است. او محسوب می شود در یک شهرستان در ایالت مینه سوتا است و در خانه وجود دارد در قرنطینه.

در اکثر موارد COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و تنگی نفس. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. مقامات بهداشتی توصیه می کنند افراد و خانواده ها را یک طرح در مورد کسی که بیمار می شود. آنها همچنین نشان می دهد زیر همین مراحل را برای اجتناب از آنفلوآنزا:

  • ماندن در خانه و به دور از دیگران و اگر بیمار است.

  • پوشش سرفه و عطسه با آرنج یا بافت.

  • شستن دست ها اغلب به مدت 20 ثانیه با آب و صابون.

  • اجتناب از دست زدن به صورت.

مینه سوتا وزارت بهداشت تعیین کرده است تا COVID-19 خطوط تماس ویژه در دسترس هر روز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر:

بازدید cdc.gov و سلامت.دولت است.mn.ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>