کرواسی خطر زلزله اخلال جزئی مستند در میان COVID-19 شیوع

عکس هایی از ویرانی زاگرب زلزله مارس 22 سال 2020 منتشر شده توسط Public Broadcasting Service کرواتی تلویزیون (HTV) در Facebook صفحه. با اجازه استفاده می شود.

یک سری از لرزش آمار کرواتی سرمایه زاگرب در اوایل صبح روز یکشنبه 22 مارس در ترک حداقل 27 نفر مجروح و یک انتقادی و آسیب گسترده به ساختمان های قدیمی در مرکز تاریخی.

کانون ثبت شده در هفت کیلومتری شمال زاگرب در یک 5.3 قدر بر ریشتر در مقیاس.

در طول لرزش باقی مانده از نمای سنگ از سقف کاشی سقوط کرد و در پیاده رو و پهن اتومبیل. ساکنان محلی فورا خانه های خود فرار کرد از ترس پس لرزه ها.

شایعاتی که از دیگری قوی تر زلزله قریب الوقوع بود stoked برخی از وحشت در جامعه است. اما در دو روز اول پس از زلزله هیچ گونه لرزش اتفاق افتاده است. حدود 60 کوچک لرزش در زاگرب منطقه ثبت نام کرده بودند با یکی از آخرین رسیدن به 3.2 درجه ریشتر در مقیاس در شب مارس 23. هیچ اضافی خسارت گزارش شده است با توجه به کوچکتر این پس لرزه ها با انتشار این داستان.

زلزله بسیار تاسف لحظه به مقامات به تازگی اعمال اقدامات شدید برای جلوگیری از COVID-19 شیوع.

اقدامات عبارتند از: بسته شدن غیر ضروری در کسب و کار منع از تمام مجامع عمومی از جمله مراسم مذهبی و بستن تمام مرزهای زمینی. مقامات همچنین درخواست مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“وحشت است نه متحد ما در این زمان” کرواتی نخست وزیر ایوو Plenković گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه بود که جریان الجزیره on Facebook.

اینس Ivančić کارشناس ارشد رئیس لرزه خدمات کرواتی نخست وزیر Andrej Plenković در کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. عکس: تصویر از الجزیره پخش.

مقامات توصیه می شود از شهروندان که به خانه های خود خارج شد و منتظر بودند پس لرزه به حفظ فاصله از یکدیگر و مبارزه طبیعی نیاز به هم یا جمع در گروه.

سخن رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی کرواسی را بالا زلزله شناس اینس Ivančić گفت که این غیر ممکن است برای پیش بینی اینکه آیا وجود خواهد داشت یکی دیگر از لرزش یا نه. او گفت: احتمال پس لرزه را نمی توان رد کرد و که آنها ممکن است در عرض چند ساعت و چند روز و یا هفته.

این اظهارات را تایید کرد یک پیام لرزه سرویس دانشگاه زاگرب به رهبری خانم Ivančić که توییتی در صبح:

ما نمی توانیم پیش بینی زلزله, و هر گونه اطلاعات است که قوی تر زلزله قریب الوقوع است درست نیست! احتمال قوی تر لرزش وجود دارد, اما آن است که بسیار کوچک است. ما می توانیم بیشتر ضعیف تر لرزش. ما هیچ برق در دفتر ما و ما همه ما می توانیم به ارائه اطلاعات به موقع و دقیق برای شما.

مقامات اشاره کرد که آنها را به نظارت بر وضعیت بر اساس علمی ارزیابی و صدور توصیه هایی در مورد چگونگی ادامه. آنها به تقویت هشدار در برابر وحشت است که ثابت کرده است مضر در سال های اخیر موقعیت های مشابه در منطقه بالکان.

بسیاری از آسیب پایدار بود توسط ساختمان های قدیمی تر که فراوانند در زاگرب به عنوان شهر تا به حال تا حد زیادی در امان زمان جنگ و زلزله و ویرانی تجربه دیگر بالکان پایتخت پر سر و صدا در طول قرن 20th. آخرین لرزش مشابه قدر به آمار شهرستان شد 140 سال پیش بزرگ زاگرب زلزله از سال 1880.

در همان کنفرانس مطبوعاتی در مارس 22, زاگرب شهردار میلان Bandić گفت که 80 درصد از جمعیت در حال حاضر زندگی در ساختمان های ساخته شده با بتن مسلح که در نظر گرفته امن برای زلزله تا به برخی از قدر. او توصیه شهروندان زندگی در چنین ساختمان هایی به بازگشت به خانه و عمل خود انزوا برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

باقی مانده 20 درصد از شهروندان که در ساختمان ها و یا خانه های ساخته شده قبل از دهه 1960 باقی می ماند در خطر است. مقامات اعزام تیم از متخصصان به ارزیابی این که آیا آن دسته از ساکنان امن هستند به بازگشت به خانه.

محل اقامت و وعده های غذایی برای تا 1500 نفر ارائه شده در یک خوابگاه دانشجویی از دانشگاه زاگرب و حدود 60 که شهروندان خانه های نا امن تلقی می شد صرف شب وجود دارد.

مواد آسیب قابل توجهی است. یکی از برج های نمادین کلیسای جامع زاگرب ساخته شده در پایان قرن 13th, دچار آسیب و همچنین به عنوان بسیاری از زیرساخت های این شهرستان با نقاط شهر از دست دادن دسترسی به برق و آب و حرارت است.

در این شهر کارخانه گاز خواسته شهروندان برای نزدیک کردن دریچه ها به منظور به حداقل رساندن خطر از گاز انفجار از سوراخ لوله های.

برخی از این خانه های آسیب دیده, ساختمان, خانه, موسسات دولتی از جمله بیمارستان ها. تصاویری از تخلیه مادران و نوزادان در خیابان در مقابل بخش زنان و زایمان از بخش زنان و زايمان رفت و ویروسی در بالکان اینترنت. قربانیان همه به سرعت نقل مکان کرد و به بیمارستان های دیگر.

بخش زنان و زایمان از Petrova [خیابان] بیمارستان.

برخی از رسانه ها در ابتدا گزارش داد که 15 ساله بود از جراحات درگذشت به نقل از یک مقام بهداشتی مسئول اورژانس پزشکی موسسه اما مدیر زاگرب را در بیمارستان کودکان گوران Roić روشن است که این گزارش نادرست است.

او گفت که این قربانی بود, در واقع, یک دختر و که او تا به حال نمی درگذشت اما همچنان در وضعیت بحرانی است. با توجه به پدر و مادر او ضربه بر روی سر توسط یک جسم در حال سقوط در هنگام زلزله است.

کرواتی ارتش صلیب سرخ و دیگر داوطلبان به سرعت اعزام, برای کمک به مردم در مناطق آسیب دیده که رنج می برد از سرما. اروپا را تجربه کرده است یک افت ناگهانی در درجه حرارت آورده است بارش برف به مقدار بالکان.

تیم مداخله صلیب سرخ مراجعه شهروندان در مرکز زاگرب مرکز شهر و مناطق همجوار توزیع پتو. اگر شما متوجه کسی نیاز به کمک لطفا با ما تماس بگیرید و همچنین دریغ نکنید برای کمک به در نقطه خود را.

دولت های همسایه اسلوونی نیز برای اولین بار به ارائه کمک و به دنبال آن اتحادیه اروپا و مقامات.

اسلوونیایی مقامات نیز سریع اعلام کرد که این زلزله تا به حال تحت تاثیر قرار نمی کرشکو نیروگاه هسته ای واقع در نزدیکی مرز با کشور کرواسی و در حدود 50 کیلومتر از زاگرب و زلزله را کانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>