منتقدان: دیوار ساخته شده بود برای پنهان کردن زاغه مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر به هند

توسط Ajit Solanki | آسوشیتد پرس

احمدآباد هند — نیم کیلومتر (1,640 پا) دیوار آجری بوده و با عجله ساخته شده در هند گجرات دولت پیش از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با منتقدان گفت: از آن ساخته شده بود برای جلوگیری از این دیدگاه از یک حلبی آباد منطقه مسکونی بیش از 2000 نفر است.

“از آنجایی که آنها صرف پول زیادی در این دیوار چرا استفاده از آن به بهبود زاغه و فراهم کردن امکانات بهتر برای ما” گفت: Keshi Saraniya ساکن. “چرا که آنها پنهان ما فقیر مردم؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازدید از شهر احمدآباد در گجرات در طول دو روز سفر به هند هفته آینده برای شرکت در یک رویداد به نام “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” که ترجمه را به “سلام مغلوب ساختن پیشی جستن” در یک ورزشگاه کریکت در امتداد خطوط از “پرونده مودی” رالی با حضور نارندرا نخست وزیر هند در هوستون در سپتامبر گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن است به درایو در امتداد یک جاده در کنار زاغه و خواهد بود همراه با مودی که از گجرات.

گزارش های خبری گفت: این دیوار در اصل برنامه ریزی شده بود 6-7 پا بالا بود اما کاهش به 4 فوت پس از آن دریافت تبلیغاتی گسترده.

مقام ارشد دولت Bijal پاتل گفت: دیوار ساخته شده بود “به دلایل امنیتی” و نه برای پنهان کردن زاغه.

“جدا از دلایل امنیتی, دیوار نیز بخشی از زیباسازی و پاکیزگی رانندگی,” او گفت:.

چند رهبران سیاسی بودند به انتقاد از دیوار ساخت و ساز, سوال مودی توسعه کار خود دولت است. مودی بود وزیر گجرات برای 12 سال قبل از تبدیل شدن به نخست وزیر این کشور را در ماه مه 2014.

مقامات روز دوشنبه نیز در خدمت اخراج اعلامیه به 45 خانواده در زاغه منطقه در نزدیکی ورزشگاه کریکت.

ساکنان گفت: از آنها خواسته شد به ترک آنجا که از رویداد های آینده, اما این شهر مدنی بدن آن را تکذیب کرد.

“ما در اینجا زندگی کرده و برای 20 سال گذشته و در حال حاضر ما به طور ناگهانی گفت به تخلیه به دلیل برخی از مهم رهبر است, بازدید از این شهر برای یک روز” گفت: Sanjay Patani ساکن. “این بی عدالتی است.”

Kishore وارنا, یک مقام دولتی گفت: این زمین متعلق به بدن مدنی و اخراج شد انجام می شود تحت قانون. او نمی گویند که چرا اخراج اعلامیه فرستاده شدند و تنها چند روز پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

مغلوب ساختن پیشی جستن که متعهد به ساخت یک دیوار در امتداد امریکا در مرز با مکزیک برای متوقف کردن مردم از ورود به ایالات متحده است بازدید از هند در فوریه. 24-25. سفر خود را با هدف ترمیم روابط تیره و تار با اختلافات تجاری و همچنین می تواند اجازه می دهد او را به خواستگاری دهها هزار نفر از رای دهندگان آمریکایی پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

تجارت تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وضع تعرفه های فولاد و آلومینیوم از هند است.

هند در پاسخ با تعرفه های بالاتر در محصولات کشاورزی و محدودیت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی و سبب شد که ایالات متحده به مقابله به مثل با حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>