خدمه پاسخ به آتش رها Kozy

یک آتش سوزی کوچک سوخته از طریق یک سوار کردن درب قاب در سابق Kozy بار در شب چهارشنبه نقاشی های سنگین پاسخ توسط دلوت آتش نشانی و تعدادی از تماشاچیان کنجکاو.

خدمه در پاسخ به این پل رابسون سالن و Pastoret تراس ساختمان قبلا به Kozy نوار 129 E. اول سنت فقط پس از 10:30 p. m. در یک گزارش از دود در هوا.

دستیار رئیس آتش نشانی دنیس ادواردز گفت: خدمه داشت سوار کردن درب باز آتش در سمت غربی پل رابسون سالن رقص و آتش سوخته بودند راه خود را در داخل ساختمان.

11 بعد از ظهر خدمه تا به حال کشیده شدن روی تخته برای بازگشایی درب باز و کشیده بود سوخته عایق کردن ساختمان است.

ادواردز گفت: این آتش سوزی به احتمال زیاد موجود به درب قاب منطقه اما خدمه برای چک کردن نقاط داغ بر روی پشت بام در مورد آتش تا به حال ساخته شده راه خود را به دیوار حفره.

یک علت آتش سوزی هنوز مشخص نشده است.

به ساحلی که همچنین قرار دارد آپارتمان به شدت آسیب دیده بود توسط آتش در سال 2010 و این شهر را محکوم ساختمان برای زندگی انسان است. در طول دو سال آینده تعدادی از آتش سوزی گزارش شد در Kozy از جمله یک آتش سوزی.

این شهر تا به حال سعی در ویران کردن ساختمان در فصل زمستان اما در مواجهه مخالفت با مالک سابق دکتر اریک Ringsred در دادگاه. Ringsred و گروه محلی preservationists احترام به نام از اینجا شروع می شود ارسال شده 50.000 دلار اوراق قرضه در ماه فوریه حفاظت از ساختمان از تخریب تا زمانی که یک درخواست تجدید نظر شنیده می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>