خدمه انتخاب کنید تا به سرعت در منطقه خلیج express lane پروژه های

س: وجود ترافیک بسیار کمی. بگویید Caltrans به سرعت خود را (کار) برنامه.

تونی Lima, سان فرانسیسکو

یک: هر کس دیگری ؟

س: بین ایالتی 880 طریق هیوارد. چاههای بسیار و برجستگی است. چرا آنها نمی تواند repave اتوبان در حالی که وجود دارد تعداد بسیار کمی از اتومبیل در جاده ها ؟ … همچنین بزرگراه 101 بسیاری از چاههای. … است Caltrans, بالا بردن سرعت هر گونه ساخت و ساز در حال حاضر که آنها می تواند یک خط یا دو اثر کمی در تمام طول روز در مقایسه با قبلا عادی ؟ … وجود دارد پروژه های است که می تواند شتاب را به استفاده از نور ترافیک در طول COVID-19 shutdown مانند بزرگراه 101 در Alemany دایره ؟

W. C. کند, مایکل Schulman, بروس لی و بسیاری از

یک: Caltrans اولویت است برای حفظ دسترسی به امکانات پزشکی و, در ادامه امن بزرگراه عملیات مانند در بین 5 که در آن کامیون ترافیک همچنان سنگین است. خدمه هنوز گزارش برای رسیدگی به خطرات نگرانی های ایمنی و دیگر عملکردهای مهمی در بزرگراه. دولت در تعویق انداختن برخی از کارهای غیر ضروری به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض COVID-19.

در اینجا برخی از به روز رسانی:

  • کار بر روی خطوط اکسپرس در interstates 680 و 880 همچنان در آالمدا کانتی. فندک ترافیک باعث شده است تا Caltrans به تایید دیگر ویندوز برای ساخت و ساز مرتبط با خط بسته.
  • پیمانکار در بین 680 همسفری و بیان لین پروژه در شهرستان کنترا کوستا ایالت در حال اجرای یک برنامه برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز و به طور بالقوه تکمیل فاز بعدی تا پایان سال — یک سال زود است. به دلیل شدت نور ترافیک در بزرگراه بین ایالتی 680 آنها را درخواست و دریافت پیشرفته لین بسته شدن مجوز از Caltrans که اجازه خواهد داد که آنها را به کار به ساعات روز (که قبلا آنها تنها مجاز به کار در شب).
  • بین 680/State Route 4 تبادل پروژه نیز دریافت تایید به کار ساعت های طولانی در شب.
  • Caltrans انجام اضطراری یک شبه roadwork در southbound 101 بین عازم شمال خیابان ورمونت و Cesar Chavez خروج در سان فرانسیسکو. این است که در نزدیکی سان فرانسیسکو بیمارستان عمومی و مربوط به “بیمارستان منحنی.” این می تواند سه چهار خط در برخی از-رمپ و خارج از رمپ.

س: در طول 20 مایل دوچرخه سواری هفته گذشته من شمارش 23 فولاد-دستکش نوع دروغ گفتن در کنار جاده و در امتداد دامنه بزرگراه ها و باغچه در جاده است. لطفا به یاد مردمی به پرتاب با استفاده از دستکش (یا هر زباله) از وسایل نقلیه خود را. این نوع از آوار نیست تجزیه و آلوده ما creeks خلیج و اقیانوس است. به جای نگه داشتن یک پلاستیک کیسه زباله در ماشین/کامیون برای جمع آوری با استفاده از دستکش و دیگر زباله است. دور از این کیسه زباله تعیین شده در ظروف زباله است نه وسیله نقلیه ویندوز.

Genevieve Halvorsen

A: خوب, اعلام کرد, به خصوص در مورد تاثیر بر آبراه های ما.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>