CPB می شود $75 میلیون دلار بودجه اضطراری

این شرکت برای پخش عمومی می شود $75 میلیون دلار بودجه اضطراری در 2 تریلیون دلار coronavirus لایحه که به تصویب مجلس سنا در اواخر شنبه شب.

پول است که به نگه دارید تا امکانات غیرتجاری ایستگاههای رادیو و تلویزیون و به کمک ایستگاه های ویژه روستایی آنهایی که نگه داشتن چراغ و فرستنده رفتن در آنچه که انتظار می رود به یک تکیه زمان برای تعهدات و حمایت های مالی شرکت های بزرگ است که حدود 85 درصد از noncom بودجه.

پول می رود به این شرکت برای پخش عمومی این سازمان مستقل است که دست دولت بخشی از noncom بودجه و در دسترس باقی می ماند از طریق سپتامبر. 30, 2021, هر چند امیدوارم همه گیر شده است حل و فصل قبل از آن است.

در اینجا این است که لایحه خاص زبان است.

“برای یک مبلغ اضافی برای “شرکت برای پخش عمومی,” $75,000,000 به باقی می ماند در دسترس از طریق سپتامبر 30, 2021, برای جلوگیری از, آماده شدن برای و پاسخ به کروناویروس از جمله برای ثبات مالی کمک های مالی به ارتباطات اشخاص با هیچ کسر و اداری و یا هزینه های دیگر شرکت برای حفظ برنامه نویسی و خدمات و حفظ و کوچک روستایی ایستگاه های در معرض خطر کاهش می یابد در غیر فدرال درآمد: ارائه که چنین مقدار تعیین شده توسط کنگره به عنوان یک نیاز اضطراری به موجب بخش 16 251(ب)(2)(A)(i) از بودجه متعادل و اورژانس کسری کنترل عمل 1985.”

هنوز روشن نیست که از این لایحه زبان چگونه بودجه می توان در میان ایستگاههای رادیو و تلویزیون اگر بیشتر نیاز از پول است.

“در حالی که حتی $75 میلیون فقط شروع به آدرس این بی سابقه نیاز دارد در حالی که خصوصی درآمد در حال سقوط به ما سپاسگزار برای حمایت گسترده از این بودجه اضطراری برای رسانه های عمومی در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در سنای آمریکا گفت:” آمریکا و ایستگاه های تلویزیونی عمومی رئیس جمهور پاتریک باتلر. “ما بهترین های ما با منابع ما برای خدمت به کشور ما و شهروندان ما در این زمان به اشتراک گذاشته بحران است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>