COVID مربوط به بیکاری هدف قرار دادن زنان Minnesotans رنگ تر

ST. پل — با غیر ضروری کسب و کار توقیف صدها هزار نفر از کارگران بیکار و یا furloughed و اقتصاد فلج شده ، COVID-19 ناشی از مشکلات مالی در حال نفوذ در تقریبا هر صنعت و خانگی. اما دولت نشان داده که هر Minnesotan است shouldering بار به همان اندازه.

روز شنبه, مارس 14 مینه سوتا دولت در بخش اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو گفت: دولت رسیده است و یک نقطه عطف: در 451,790 برنامه های کاربردی از تاریخ 16 مارس دو بار به عنوان بسیاری از Minnesotans اعمال برای بیمه بیکاری در ماه گذشته نسبت به همه 2019.

“دامنه و مقیاس این خیره کننده است” گرو ” روز سه شنبه در کنفرانس تماس بگیرید. “و البته کسانی که نه فقط اعداد. کسانی که از مردم واقعی است. … آنها را به خانواده ها برای مراقبت از و به پرداخت صورتحساب.”

او گفت: حدود 14 درصد از مینه سوتا را واجد شرایط نیروی کار از کار پس از همه گیر ضربه زدن به دولت و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور داد تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. Walz هفته گذشته طولانی خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 4.

در حالی که برخی از صنایع در حال گرفتن سخت تر از دیگران هستند بنابراین برخی از جمعیت. با توجه به سند داده نزدیک به 55 درصد از برنامه های کاربردی برای بیکاری ایالت شده اند از زنان در مقایسه با 45% از مردان است. در جنوب غربی منطقه از کشور است که اختلاف است و حتی بیشتر: بیش از 60 درصد زنان به زیر 40 درصد مردان است.

تحليل مسابقه از متقاضیان حدود 76 درصد از متقاضیان سفید — هشت درصد کمتر از دولت کل جمعیت سفید است که فقط بیش از 84 درصد در سرشماری.

در حالی که 14 درصد از دولت نیروی کار است که از کار به طور کلی حدود 12 درصد از سفید واجد شرایط کارگران کار از دست داده اند گرو گفت. برای کارگران از رنگ این تعداد نزدیک به 26 درصد است.

از همه بیکاری متقاضیان در این ماه نزدیک به 7% شناسایی به عنوان سیاه و سفید با توجه به سند داده — دوم-اکثر نمایندگی های مسابقه. در سوم شدند اسپانیایی متقاضیان در 5% و حدود 5% آسیایی, 2.5% از نژاد مخلوط و 1 درصد بومی است. چهار درصد از متقاضیان را انتخاب و به شناسایی نژاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>