COVID شیوع برجسته unaccountability از نظامی آمریکایی مستقر در اوکیناوا

U.S. Air Force in Japan

“نیروی هوایی ایالات متحده Tech. گروهبان. Keon Miller, ماموریت ویژه هوانورد داده شده به 33rd نجات ال به نظر می رسد توپچی پنجره روی یک HH-60 گرم Pave Hawk, جولای 31, 2019, از پایگاه هوایی Kadena ژاپن.” نیروی هوایی ایالات متحده عمل Kadena پایگاه هوایی در اوکیناوا که ایالات متحده بزرگترین پایگاه هوایی در غرب اقیانوس آرام است و سایت یک COVID-19 شیوع در ماه جولای سال 2020 است. عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط Airman 1st Class متی Seefeldt از Airman Magazine حساب فلیکر. تصویر مجوز: CC BY-NC 2.0

حداقل 99 نظامی ایالات متحده پرسنل و پیمانکاران مستقر در جنوب غربی, ژاپنی, استان اوکیناوا باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس جولای 11, باعث فشار بیشتر با جامعه میزبان است که مجبور به تحمل منظم ضرب و جرح و تصادفات و تخریب محیط زیست بیش از گذشته 75 سال است.

پس جولای 11, COVID-19 عفونت تشخیص داده شده اند در پایگاه های آمریکا در سراسر اوکیناوا با بسیاری از موارد اتفاق می افتد در پایگاه هوایی Kadena و Marine Corps Air Station Futenma هر دو واقع در شمال ناها در اوکیناوا را پرجمعیت شهرستان پایتخت است. تفنگداران دریایی ایالات متحده به نظر می رسد به را تشکیل می دهند بخش عمده ای از 99 موارد را تشکیل می دهند که COVID-19 شیوع در اوکیناوا در ماه جولای.

تا کنون 148 ژاپنی شهروندان یا ساکنان اوکیناوا (به عنوان مخالف به ایالات متحده پرسنل نظامی مستقر در استان) باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از فوریه سال 2020 است. چهار تا از این موارد گزارش شده پس از 11 ژوئیه با صفر در موارد جدید COVID-19 گزارش در جولای 13.

با یک جمعیت از 1.45 میلیون نفر از مردم اوکیناوا میزبان حداقل 47,000 پرسنل نظامی آمریکا و وابستگان آنها. ایالات متحده آمریکا تفنگداران دریایی ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی و پرسنل همه مستقر در اوکیناوا و به طور کلی همه باید قوانین خود را در مورد رفتار خود را با زنجیره ای از فرمان.

مانند اوکیناوا سرزمین اصلی ژاپن نیز اجتناب شود تعداد زیادی از COVID-19 عفونت در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر پس از این بیماری همه گیر اعلام شد در ماه مارس, اگر چه شروع در جولای 10, توکیو با جمعیت 14 میلیون دلار شروع گزارش بیش از 200 مورد جدید از این بیماری برای چند روز در یک ردیف.

تا کنون هیچ مقام رسمی توضیحات از مقامات ایالات متحده در مورد شیوع بیماری در اوکیناوا در میان پرسنل نظامی و یا منبع آن است. اما یک ویدئو در گردش شده است در رسانه های اجتماعی بزرگ, ساحل, پارتی برگزار شد در اوایل ماه جولای که در آن شرکت کنندگان به نظر می رسد به چشم پوشی از اوکیناوا استانی دولت رسمی اجتماعی فاصله دستورالعمل برای فضاهای عمومی.

ترجمه اصلی tweet: در اینجا یک ویدیو رفتن در اطراف از همان سربازان ایالات متحده که شایعه به بخشی از یک COVID-19 “خوشه” با بهره گیری از یک روز استقلال جشن. حتی اگر آنها بخشی از خوشه چگونه ممکن است که 300 نفر می تواند جمع آوری بدون اجازه در یک پارک به جمع آوری به نوشیدن و حزب آن ، حتی اگر جمع شکسته شد تا پس از شکایت همسایگان آنها هنوز هم در سمت چپ یک مقدار زیادی از زباله.

اصلی تصویری از ساحل به اشتراک گذاشته شده آنلاین توسط یک کاربر توییتر با رسیدگی @IAMCITI یک مرد آمریکایی زندگی در اوکیناوا که به اتهام سازماندهی این رویداد است. پس از یک COVID-19 شیوع اعلام شد IAMCITI به سرعت حذف, تصویری, اما نه قبل از اینکه مقصر برای کمک به گسترش این بیماری است.

“من ساحل رویداد هیچ تایید Covid موارد با توجه به اوکیناوا بهداشت عمومی” IAMCITI گفت: در یک Instagram پیام به صداهای جهانی در جولای 13. “همچنین شرکت کنندگان و دوستان من همه Covid منفی تا آنجا که ما می دانیم.”

با اطلاعات در مورد آنچه موجب جاری جولای COVID-19 شیوع در اوکیناوا وجود دارد در حال حاضر گمانه زنی های آنلاین است که اخیر دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی نیروهای نظامی اعزام به اوکیناوا ممکن است مسئول شیوع.

“کل COVID وضعیت خوب بود از اینجا [در اوکیناوا] تا اخیر UDP واحد رسید. آن را بیش از حد خوب به گذشته” گفت: Redditor Fastbondgush اظهار نظر در مورد جولای COVID-19 شیوع در r/USMC یک ق کانال اختصاص داده شده به بحث در مورد ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی. به عنوان بخشی از “بی سیم” یا واحد استقرار برنامه نیروهای جدید در حال چرخش به استقرار. حدس و گمان وجود دارد که نیروهای جدید وارد شده بود در اوکیناوا مدتی در ماه ژوئن از سیاتل در ایالت واشنگتن است که ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از شیوع دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی و پرسنل اساسا محدود به بازداشتگاه به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19. اما مقامات اوکیناوا ابراز نا امیدی است که آنها تا به حال کمی به هیچ نفوذ یا نه نیروهای ایالات متحده تمرین های اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه. برای مثال هنگامی که شیوع بیماری شناسایی شد که ارتش آمریکا قرنطینه آلوده سربازان و پایگاه کارکنان در هتل ها محلی در جامعه و نه در جدا محدوده پایگاه های محلی.

ارتش آمریکا همچنین نمی publicize مقیاس شیوع به جای برقراری ارتباط خصوصی با اوکیناوا دولت است. این اوکیناوا دولت تصمیم گرفت برای اطلاع رسانی به جامعه از شیوع بیماری در میان پرسنل نظامی با وجود ترس است که نیروهای آمریکایی ممکن است مقابله به مثل با محدود کردن و یا امتناع از اوکیناوا دسترسی به حیاتی پایه تجهیزات پزشکی ساخته شده و با تامین بودجه از سوی دولت است.

اوکیناوا که میزبان 70 درصد از آمریکا تاسیسات نظامی در ژاپن و اتحاد دیرینه نارضایتی در مورد رفتار 45,000 پرسنل نظامی آمریکا که با اشغال استان. اخیرا در ماه ژوئن سال 2020 پایگاه هوایی Kadena عنوان یک آتش سوزی که در معرض ده ها تن از مردم از جمله ساکنان محلی به گاز کلر و دود.

دیگر اعمال ضرب وشتم مانند 2016 قتل یک زن محلی توسط یک نظامی آمریکایی پیمانکار هنوز هم رخ می دهد به طور منظم, و نظامی آمریکا از مقامات دخیل شده اند در سازماندهی اطلاعات غلط مبارزات هدف قرار دادن مردم محلی است. تنش ها بر پایه ساخت و ساز همچنان به تسلط محلی و ملی سیاست های محلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>