COVID-19 روز رسانی: 5 داستان به عقب در روز چهارشنبه خبر

روز دوم از منطقه خلیج را coronavirus مستند تر بود آرام تر و ساکت تر از بسیاری از روز در leadup به “پناهگاه در محل” منظور آن است که فرستاده کسب و کار تکاپوی دوشنبه بعد از ظهر.

چندین شهرستانهای گزارش جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 از جمله ششم ثبت مرگ در شهرستان سانتا کلارا. خلیج جنوبی شهرستان مورد کل رسیده 175 بیشتر در منطقه خلیج است.

در اینجا ما پنج داستان از پنج شنبه:

1. “ما نتایج خود را … ما برای جدا کردن شما در حال حاضر”: سان فرانسیسکو, زن و شوهر که سفر در گرند شاهزاده خانم کروز, دریافت, دشوار, اخبار شنبه, به عنوان یک مرد متاهل آزمایش مثبت و آزمایش منفی است. ژن شین در حال حاضر نگران برای زندگی خود را به عنوان او جنگ COVID-19.

2. منطقه بیمارستان در حال آماده سازی خود برای یک سیل جدید بیماران بسیاری از آنها را نیاز مهم برای مراقبت از این بسیار عفونی ویروس. انتظار می رود وجود دارد به یک تخت کمبود هر دو در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان ها به طور کلی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

در موضوع آمادگی: سابق سن خوزه ساکن بازگشت به منطقه خلیج از سئول گفت که او شگفت زده بود در عدم بازرسی نسبت به آنچه که او را دیدم در کره جنوبی است که به نظر می رسد در پشت خود شیوع لطف سریع و پاسخ بالینی.

3. رستوران ها بسته شده اند خود را به اتاق ناهار خوری اما بسیاری از کار باز بماند با ارائه و تحویل takeout و منظقه خدمات در تلاش برای نگه داشتن پرداخت کارگران و حمایت از جامعه است. در اینجا برخی از منطقه رستوران که در حال باز می ماند به علاوه آنچه که آنها در حال ارائه در شرایط استفاده از خدمات.

4. برخی از فروشگاه های مواد غذایی باید تغییر ساعت خود را به مطمئن شوید که وجود دارد این است که زمان برای ارشد خریداران برای دریافت آنچه آنها نیاز دارند هر چند که مشخص نیست در صورتی که سیاست می رود در برابر “پناهگاه در محل” منظور دستورالعمل برای جلوگیری از بازاریابی و اتفاقاتی که جلب افراد در معرض خطر بالاتر از coronavirus. تغییرات دیگر در ساعت از عملیات کمک کرده اند فروشگاه restock خود را بی ثمر قفسه — فروشگاه مقامات دولتی و کارشناسان به توافق برسند وجود دارد بیش از اندازه کافی برای رفتن به اطراف در آمریکا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای.

5. سن خوزه پلیس تعطیل یک فروشگاه اسلحه شنبه که استدلال کرده بود آن را “ضروری” کسب و کار در صورت سفارش. در ضمن تسلا ممکن است رهبری برای مشابه مرحله نهایی مسابقات با آالمدا کانتی مقامات. صحبت از تسلا سهام آن کاهش یافت و دوباره پنج شنبه همراه با بقیه بازار یک روز پس از آن قابل توجه دوباره بجای اول برگشتن.

جایزه: به دنبال کمک کردن در این بحران ؟ شما می توانید کمک مالی و یا داوطلب برای کمک به کسانی که نیاز دارند به عنوان سازمان های دولتی شروع به راه اندازی مسیر برای انسان دوستی. خاموش شدن در حال حاضر صدمه غیر انتفاعی توسط برش به خود داوطلب پایه در یک زمان نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>