بعدی COVID-19 قانونی بسته خواهد شد و ظاهرا شامل یک زن و شوهر از چیزهایی است که باید با کمک رسانه ها رو انداخت آگهی دلار و افزایش اتکا به بحرانی اخبار و اطلاعات است.

سازش بیل زده شد روز شنبه (21 آوریل) در $480 میلیارد جانشین بیل برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

پخش و روزنامه ها با کمک برخی از قانونگذاران تحت فشار قرار دادند برای آینده COVID-19 لایحه کمک به شامل میلیاردها دلار در فدرال هزینه های تبلیغاتی-برای صدایی دیگر و یا سرشماری پاسخ مبارزات–به کارگردانی به طور خاص به رسانه های محلی.

مرتبط با: رسانه های محلی به دنبال COVID-19 کمک

آنها هم می خواستند فردی ایستگاه ها و روزنامه ها به دریافت چک حفاظت قانون یارانه ها در حال شمارش به عنوان فردی کوچک کسب و کار به جای عامل واحد بزرگتر رسانه های گروهی مانند Tegna, Nexstar, سینکلر.

اما هیچ یک از کسانی بودند گنجانده شده در لایحه پدید آمده است که روز شنبه (21 آوریل), انجمن ملی رسانههای تایید کرد و گفت: این بود جای تعجب نیست با توجه به این که این یک لایحه هدفمند و پیشنهاد می کنند و نسبت به آینده لایحه.

“ما همیشه می دانستیم که این یک شات طولانی به فکر می کنم کنگره را شامل گسترش SBA وام واجد شرایط بودن برای اخبار رسانه ها در دقت طراحی بسته های قانونی توافق امروز” گفت: NAB اجرایی معاونت دنیس وارتون. “ما در حال حاضر با تمرکز تمام انرژی ما در بعدی بزرگتر, بسته, در حمایت از هر دو گسترش SBA وام واجد شرایط بودن و هدفمند فدرال تبلیغات صرف به شدت نیاز به حمایت روزنامه ها و رادیو های محلی و ایستگاه های تلویزیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru