گروهبان. 1st Class Marites Cabreza یک پرستار با 354th امور مدنی تیپ ویژه عملکرد تیم در ترکیب نیروی کار مشترک شاخ آفریقا تمایل به بیمار مارس 29, 2008 در پزشکی مدنی پروژه در Goubetto جیبوتی. عکس هوایی آمریکا نیروی Tech. Sgt. جرمی T. قفل. دامنه های عمومی.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

عجله دیوانه توسط دانشمندان و محققان برای آزمایش درمان های بالقوه برای COVID-19 در آزمایش های علمی را زنده کرده است یک بحث داغ بیش از استفاده انسان در بحرانی مواد مخدر محاکمه در آفریقا است.

در آوریل 1, دو, محققان فرانسوی, Dr. Jean-Paul میرا و کامیل Locht, پیشنهاد یک به صورت زنده از تلویزیون پخش است که محاکمه بالقوه واکسن باید اول محل را در آفریقا با توجه به الجزیره. دکتر میرا رئیس واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان Cochin در پاریس در مقایسه با وضعیت فعلی به “خاص ایدز مطالعات که در آن میان روسپی ما سعی می کنیم چیزهایی که چون ما می دانیم که آنها به شدت در معرض و اصلا از خود محافظت کنند.”

دو محقق ساخته این نظرات در زمینه بحث از دادگاه در اروپا و استرالیا برای دیدن اگر BCG سل واکسن موثر بر علیه این رمان coronavirus. در استرالیا, آزمایش های در حال انجام در حداقل 4000 بهداشت و درمان کارگران است.

نگرش این محققان پژواک یک گریم تاریخچه پزشکی آزمایش و بهره برداری در آفریقا که در آن رهبران آفریقایی را تبانی با شرکت های دارویی — اغلب مستقر در اروپا یا ایالات متحده به انجام آزمایشات بر روی آسیب پذیر ترین افراد در جامعه است.

محققان سخنان و بلافاصله موجب محکومیت و خشم با روند هشتگ عبارت “آفریقایی هستند نه خوکچه هندی.”

ساحل عاج ستاره فوتبال دیدیه دروگبا در توئیتر خود نوشت:

آوریل 3, دکتر میرا بود عذرخواهی کرد برای نظرات خود را اما تنها بعد از عمده مقاومت مواجه و فشار فرانسه بر ضد نژاد پرستی گروه SOS Racisme. دکتر Locht کارفرما, اما, اخراج خشم در توییتر به عنوان “جعلی اخبار” گفت که اظهارات گرفته شده است از متن.

که در همان هفته کنگو virologist ژان-ژاک Muyembe که مشغول به کار در خط مقدم از اپیدمی ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام کرد که جمهوری دموکراتیک کنگو “است آمادگی برای شرکت در آزمون هر آینده واکسن در برابر coronavirus” با توجه به اخبار 24.

Muyembe سر ملت را همه گیر نیروی کار و موسسه ملی بهداشت یک کنفرانس خبری گفت:

ما انتخاب شده برای انجام این آزمون … واکسن تولید خواهد شد در ایالات متحده, و یا در کانادا و یا در چین است. ما داوطلبان برای انجام این آزمایش در اینجا.

یک بار دیگر اظهارات خود جلب کرد خشم از کنگو شهروندان و شهروندان در سراسر جهان محکوم دکتر Muyembe را باز بودن به میزبانی بالینی در جمهوری دموکراتیک کنگو که در آن نرخ عفونت برای COVID-19 هنوز هم نسبتا کم است.

در عرض چند ساعت دکتر Muyembe روشن اظهارات خود را در یک پیام ویدئویی که تایید واکسن را trialed در کنگو پس از آن انجام شده بود در کشورهایی مانند آمریکا و چین:

ترسناک تاریخ از آزمایش های پزشکی در آفریقا

پزشکی آزمایش در آفریقا — اغلب انجام شده تحت پوشش “خوب بیشتر” و پیدا کردن درمان برای بیماری های مرگبار مانند مننژیت و اچ آی وی/ایدز به صدا اخلاقی و معنوی زنگ زنگ برای سال — به خصوص رضايت آگاهانه و روش های پزشکی.

این محاکمات در اغلب بودجه بهداشت و سازمان هایی مانند سازمان بهداشت جهانی آمریکا مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی بهداشت ،

در زیمبابوه در دهه 1990 بیش از 17000 زنان HIV مثبت شد تست شده و بدون رضایت آگاهانه در دادگاه برای anti-retroviral داروی AZT بودجه توسط CDC که NIH.

در 1990s, غول دارویی Pfizer آزمایش یک داروی آزمایشی به نام Trovan روی 200 کودک در کانو نیجریه در طول یک بیماری همه گیر از مننژیت باکتریایی. چندین خانواده ثبت و برنده طرح دعوی در دادگاه در برابر Pfizer بر اساس نقض رضایت آگاهانه.

پزشکی آزمایش است نه تنها تثبیت شده در تاریخ نژادپرستی و استعمار — همچنین این مجموعه یک سنت خطرناک توسط فرسایش بحرانی اعتماد بین شهروندان و مقامات بهداشتی.

“هر دو اروپایی استعمار و بیومدیکال متقابلا گسترش و تقویت دسترس دیگر” می نویسد: پاتریک Malloy در یک مقاله ی دانشگاهی تحت عنوان “تحقیقات مواد و Necromancy: تصور سیاسی-اقتصاد بیومدیکال در استعمار تانگانیکا.”

از مالاریا به دیگر “طاعون مانند” شرایط استعماری مقامات اغلب آفریقایی افراد به غیر مبتنی بر رضایت طرفین عمل نمونه-نمونه مجموعه و “…آفریقایی خون شد اختصاص به خوراک استعماری دوران تحقیقات پزشکی” مالوی می نویسد. او ادامه می دهد:

در تانگانیکا نیز به عنوان دیگر مستعمرات آفریقایی این بدان معنی است که استعمار افراد می تواند به نام پس از تسلیم شدن بافت نمونه ها به معنای واقعی کلمه بخش از خود به مقامات پزشکی.

این شیوه همپوشانی با هولناک شایعات در شرق آفریقا در مورد “دار و دستههای” از افراد شاغل در اروپا که ربودن آفریقایی برای خروج خون خود را به آدامس مانند پزشکی شناخته شده به عنوان mumiani. سواحیلی واژه فراخوانی تصویر از “خون آشام” و یا “bloodletter” — که نیز مترادف با “بهره برداری.”

این گریم تاریخچه کشت بذر بی اعتمادی عمیق در واکسیناسیون آزمایشات پزشکی و آزمایش در آفریقا و در ادامه به امد و شد زیاد تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات بهداشتی مشغول به کار در هماهنگی با مقامات دولتی و جهانی شرکت های دارویی.

که 1990s مننژيت محاکمه افتضاح در کانو نیجریه پاشیدند بسیار بی اعتمادی است که آن را بعد از آن ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای ترویج بحرانی فلج اطفال تست. ضد فلج اطفال واکسن شایعات رونق گرفت. کسانی که شایعات رو منتشر به عنوان خبر و در نهایت ترجمه شده به یک منطقه ای سیاست ممنوعیت واکسن فلج اطفال در نیجریه در سال 2003.

دوره نقاهت بعد از استعمار ‘hangovers’

پس این به چه معنی برای پتانسیل COVID-19 محاکمه در آفریقا وجود دارد ؟ شهروندان و فعالان را resoundingly با بیان این که “آفریقایی هستند نه خوکچه هندی.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دارای برچسب نگرش دو, فرانسوی, پزشکان یک “خماری” از یک “ذهنیت استعماری” و اعلام کرد:

آفریقا نمی تواند و نمی خواهد یک آزمایش برای هر واکسن.

اما ترس عمیق و بی اعتمادی آزمایش های پزشکی نیز تبدیل شده است تماس, ردیابی و آزمایش برای جلوگیری از گسترش این بسیار مسری coronavirus را به یک نبرد دشوار برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در ساحل عاج در مارس 6, معترضان سوخته در یک COVID-19 مرکز آزمون این ادعا محل آن در یک منطقه شلوغ بود و نه مناسب است. این حمله بود “یادآور نگرش در طول شیوع بیماری ابولا در غرب و مرکز آفریقا که برخی از مردم با حمله سلامت کارگران مشکوک که آوردن آنها به این بیماری به جوامع خود به جای ارائه مهم مراقبت های پزشکی” بی بی سی گزارش داد.

هنوز در تلاطم 2018 شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو بحرانی آزمایشات انسانی تجویز به بیماران ابولا “تحت یک چارچوب اخلاقی” — تحت راهنمایی های پزشکی از دکتر Muyembe و دولت جمهوری دموکراتیک کنگو — در نهایت زندگی را نجات داد. در ماه نوامبر سال 2019 یک واکسن تصویب شده پس از هزاران کنگو با ابولا مورد آزمایش قرار گرفتند.

که انتظار برای اعلام جمهوری دموکراتیک کنگو ابولا-رایگان در مارس 12, اما پس از گذشت بیش از 50 روز بدون یک مورد یک مرد 26 ساله قرارداد ابولا و مرگ او در مارس 10.

در حال حاضر علاوه بر ابولا و بحران بشری در جمهوری دموکراتیک کنگو باید به نوبه خود توجه خود را به کاهش گسترش coronavirus.

وجود دارد در حال حاضر 62 تلاش های در جریان برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19. مسئول اخلاقی واکسن محاکمات زمان و توجه است. خواهد بزرگ شرکت های دارویی حفظ همان استانداردهای اخلاقی در آفریقا است که آنها معمولا پایبند به در مطالعات انجام شده در غرب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im