COVID-19 خط مقدم: بینش از استرالیا انسانی پرستار

Helen Zahos teaching school children about hygiene in Odede, Kenya March 2020

هلن Zahos مدرسه آموزش کودکان در مورد بهداشت در Odede کنیا مارس سال 2020 (حسن نیت ارائه میدهد عکس از هلن Zahos)

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

هلن Zahos یک استرالیا اضطراری پرستار و پیراپزشک که در حال حاضر در Gold Coast, دانشگاه بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه با COVID-19 بيمار. او دارای تجربه ی گسترده ای به عنوان یک انسانی داوطلب در خارج از کشور در پاسخ به حوادث و شرایط اضطراری و با پناهندگان. Global Voices به فارسی برای اولین بار به او صحبت کرد در سال 2016 زمانی که او تا به حال فقط از کمک در یونان. اخیرا او پیوست پرستاران در برنامه عمل در مناطق روستایی کنیا.

این نویسنده در مصاحبه هلن پس از بازگشت او به استرالیا.

کوین رنی (KR): لطفا به ما بگویید که برخی از چیزهایی که کلیدی را از شما گرفته اند به دور از های اخیر خود را داوطلب از روی لئامت دادن در کنیا با پرستاران در عمل برنامه ؟

هلن Zahos (هرتز): که نابرابری در مراقبت های بهداشتی بین کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته همیشه حاضر و داوطلب برنامه باید برای حفظ تمرکز بر روی پایداری و شامل اعضای جامعه به طوری که آنها توانمند هستند. که آموزش و پرورش و به اشتراک گذاری دانش خود را بخشی جدایی ناپذیر از انسانی پرستاری به عنوان آن را از طریق به اشتراک گذاری دانش و مهارت است که شما توانمند سازی محلی کنیا پرستاران. به نوبه خود آنها آموزش مردم محلی در جامعه و تشویق آنها برای دسترسی به مراقبت از آنها نیاز است.

کرون: چگونه است مشابه یا متفاوت از خود را قبلا تجربه کار با پناهندگان خارج از کشور ؟

هرتز: تجربه بسیار متفاوت بود. پناهندگان بحران شد و آهسته در حال حرکت فاجعه است. این ضعف کشورهای خاص است که نمی تواند مقابله با هجوم مردم و آن را بیش از حد توانایی از منابع موجود و زیرساخت ها است. پناهندگان سوری که در حال حرکت و در حال فرار از جنگ بودند و نه در خانه بلکه در اردوگاه های پناهندگان. مراقبت های بهداشتی مسائل شامل شرایط مزمن بلکه جسمی و روحی تروما.

در حالی که کنیا یکی از شرق آفریقا پیشرفته ترین و ثروتمندترین کشورهای فقر شایع است. عمیقا کشت مسائل سیستمیک در مراقبت های بهداشتی به این معنی است که بسیاری از مردم از عدم دسترسی به امکانات پزشکی و یا آنها نمی توانیم به دنبال درمان. وجود دارد بومی بیماری هایی مانند مالاریا و ایدز موثر بر بسیاری از مردم است. با بودجه محدود و یا منابع آن است که اغلب به جامعه مدنی برای پر کردن شکاف ها و کمک به.

کرون: بازگشت شما به بخش مراقبت های پرستاری در بخش مراقبت ويژه در استرالیا فوق العاده دشوار است زمان. آیا شما تجربه تاثیر COVID-19 به عنوان رتبهدهی نشده است ؟

هرتز: من بیمارستان COVID-19 بيمار و واحد مراقبت های ویژه می کند و همچنین. آن می تواند دلهره آور به شما به عنوان رویکرد منطقه ای که در آن شما تغییر کرده و رویکرد منطقه ای که جدا از COVID-19 بیماران به دلیل جدی بودن این ویروس و چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد. آن را گرم در زیر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) این ماسک ها تنگ و ترس و آن سخت است برای صحبت کردن با بیماران.

Preparing for COVID-19 patients - Intensive Care Unit staff training April 2020

آماده شدن برای COVID-19 بيمار – Gold Coast بیمارستان دانشگاه واحد مراقبت های ویژه آموزش کارکنان مارس سال 2020 (حسن نیت ارائه میدهد عکس از هلن Zahos)

کرون: آنچه در حال ترین اولویت برای استرالیا بیمارستان ، پرستاران و دیگر کارکنان بهداشت?

هرتز: به منبع بیشتر کارکنان; آنها را آموزش دیده و آماده; منبع تجهیزات و افزایش منابع. برای قرار دادن به عمل دستورالعمل برای بیماری های همه گیر. ما شده اند در حال آماده شدن برای بدترین.

یکپارچه سازی و ارتباط حیاتی: آموزش و آماده سازی تمام کارکنان درگیر در بیمارستان سیستم شفافیت و تبادل اطلاعات برای کمک به کشورهای دیگر و standardising ترياژ و درمان سیستم برای مقابله با هجوم بیماران. انجام جرم غربالگری و تست در جامعه های در حال اجرا تب درمانگاه شده اند ضروری برای تشخیص زود هنگام.

کرون: آنچه در مورد چالش های پیش روی جوامع بومی در این زمان ؟

هرتز: احتمال همه گیر كردن و به ما مؤثر از راه دور بومی جمعیت است که واقعا در مورد و بسیار ممکن است. ما مردم بومی بالاتر co-morbidities و امید به زندگی پایین تر از افراد غیر بومی استرالیا. ما می توانید ببینید مرگ تمام جوامع بومی اگر COVID-19 اسپرد به این مناطق دور افتاده که در آن خانواده های بزرگ زندگی می کنند در نزدیکی وجود دارد تجمع جمعی برای شیوه های فرهنگی و آنها تمایل به عشایری.

قلمرو شمالی منجر راه با بستن مرزهای خود و دسترسی به مناطق دور افتاده گام های مهمی در متوقف کردن گسترش ویروس. منطقه از راه دور مراکز درمانی باید مراقب باشند و تشخیص هر گونه موارد اولیه برای آموزش مردم بومی در مورد ویروس و به انجام ارتقاء سلامت در شستن دست و اجتماعی فاصله.

کرون: هر گونه مشاوره برای بقیه از ما ؟ و یا پیشنهادات خود را برای چگونه ما می تواند کمک کند ؟

هرتز: قبول که شما هیچ کنترل بیش از این وضعیت است. آنچه شما باید کنترل بیش از این است که چگونه شما پاسخ دهند. ماندن در خانه شستن دست های خود را و عمل اجتماعی فاصله. اگر شما خود ایزوله استفاده از این زمان در راه مثبت. خودتان را محدود به اخبار و به روز رسانی روزانه به عنوان آن می تواند ناراحت کننده باشد. زمان را برای مراقبت از خود است که دشوار است زمانی که شما خسته هستید ذهنی. اگر شما در حال جدا شده از خانواده وجود دارد بسیاری از گروه های رسانه های اجتماعی که ایجاد شده اند; اگر شما قادر به دسترسی به مواد غذایی و یا انتخاب کنید تا یک اسکریپت وجود دارد مردم در جامعه محلی داوطلبانه برای کمک به.

نوشتن یک دفتر خاطرات از چگونه به شما احساس این وقایع و گرفتن عکس از آنچه که اتفاق می افتد. این بسیار حیاتی برای گزارشگیری و به دنبال بازگشت در این زمان سال پایین مسیر.

کرون: تبریک به خاطر انتخاب شدن به عنوان پرستاران در عمل سفیر 2020 برای جوانان جهان بین المللی است. چگونه می توانم دیدن نقش خود را در طول سال بین المللی پرستار و ماما? در طول همه گیر?

هرتز: در این سال بین المللی به معنای زیادی به من; من وجود دارد زمانی که آنها اعلام کرد که در مجمع بهداشت جهانی در ژنو است. من به یاد داشته باشید احساس واقعا افتخار می کنم به یک پرستار است. پس از آن آمد و اعلام کرد که من به عنوان یک سفیر برای پرستاران در عمل به صورت جهانی جوانان بین المللی بود و من هیجان زده به همکاری با آنها. من گرامی سفر به کنیا برای همیشه لطفا برای. من تا به حال قصد دارد به سفر در سراسر استرالیا به اشتراک گذاری تجربیات من و بینش از سفر به کنیا. جشن ها و همایش ها لغو شده اند با زمان عدم قطعیت است.

کشورهایی هستند که در آن مردم می توانند خرید صابون و دسترسی به آب در حال اجرا است که بیشتر رنج می برند. این است که این جمعیت های آسیب پذیر که نیاز پرستاران داوطلب دوباره یک روز برای کمک به بهبود خود را.

من هرگز تصور نمی کرد که سال پرستار را در چنین معنی متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>