مصر نیروهای مسلح آغاز آماده سازی برای استقرار در سراسر مصر استان برای مبارزه با رمان coronavirus (COVID-19) شیوع. Screenshot via YouTube روزانه اخبار مصر است.

جنگ تمام عیار روایت برای مقابله با COVID-19 به عنوان یک “بیچهره دشمن” آغاز لیبرال دموکراسی — شرکت پژواک در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا (منطقه منا).

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی یکی از اولین رهبران جهانی برای شکل دادن به COVID-19 پاسخ به یک جنگ تمام مبارزات انتخاباتی. او با استفاده از کلمه “جنگ” هشت بار در مارس 16 سخنرانی تلویزیونی در بی سابقه COVID-19 اقدامات است. صحبت رسما از او خواست که برای “بسیج عمومی” و مقایسه سلامت پرسنل خدمات به جنگ جهانی اول سربازان مبارز “نامرئی دشمن.”

بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد خود را از یک “جنگ دولت” و به طوری که ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این جنگ روایت در خاورمیانه و شمال آفریقا شکل گرفته COVID-19 گفتمان است که موجب هیستری و ترس و قطبش در میان شهروندان است. رسانه ها ناظران و سیاستمداران چرخید نظامی روایت با به کارگیری عباراتی مانند “جنگ اقتصاد” “جنگ” “جبهه” “مقررات منع رفت و آمد,” “شهدا” و “بهداشت و درمان سربازان.”

این پژواک یک روند جهانی به سمت جنگ لفاظی اجازه داده است که دولت ها در سراسر جهان به اجرای اضطراری قدرت و اعمال سخت گیرانه اقدامات است که در همه شرایط دیگر خواهد بود غیر قابل قبول است.

دقیق مستندات و منع رفت و آمد

در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا, خدمات مراقبت های بهداشتی هستند به حداقل می گویند نامعقول و یا بودجه کافی است. بسیاری از این منطقه را در سیستم مراقبت های بهداشتی نیز نابود جنگ و یا خصوصی.

بر خلاف کشورهای ثروتمند بسیاری از منا مستقر در بیمارستان نیست ظرفیت برای درمان تعداد زیادی از بیماران است. اگر coronavirus گسترش این سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود به سرعت در حال غرق شده است. و این می تواند منجر به شیوع بیماری در تمام طبقات اجتماعی از جمله ممتاز و نخبگان است.

در این غیر معمول شناخت عمومی از شکست بالقوه از سیستم مراقبت های بهداشتی چند منا دولت اجرا شدیدی اقدامات اولیه در — حتی زمانی که تعدادی از COVID 19 نفر بودند هنوز هم کم است.

اردن یکی از اولین برای رفتن تحت مستند و یک حکومت نظامی در 19 مارس به سرعت به دنبال در مراکش در مارس 20, تونس در مارس 22 و الجزایر در مارس 24.

منطقه خلیج فارس به دنبال با مستندات به عنوان به خوبی. امارات متحده عربی و بحرین رفت و تحت مستند در 26 مارس و عربستان سعودی که در آن صدها نفر از اعضای خانواده سلطنتی گفته می شود آلوده و به دنبال آن در مارس 29.

کشورهای سراسر منطقه را به شدت اجرا اقدامات جرم هر کسی که نقض مستند اقدامات است.

هزاران نفر دستگیر شده اند. “هر کسی که می شکند قوانین امنیتی برخورد خواهد شد به عنوان یک جنایتکار به دلیل عدم احترام به قوانین در زمینه همه گیر جرم است” گفت: رئیس جمهوری تونس Kais, Saied.

حضور نظامی در ” جنگ علیه COVID-19

تونس سربازان ژست برای عکس. عکس دنیس جارویس از طریق فلیکر / CC توسط SA 2.0.

در حالی که وجود دارد هیچ رویارویی نظامی یا فیزیکی “مبارزه” مورد نیاز در COVID-19 بحران چند دولت ها در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را به شدت بسیج ارتش خود را برای حمایت از “تلاش های جنگ” از نظر تدارکات و اجرای قانون و کمپین های ارتباطات.

اردن و تونس شدند دو نفر از اول به استقرار ارتش به گشت زنی در خیابان ها برای به اجرا درآوردن مستند.

سورئالیست صحنه های نامتناسب نمایش از زور پدید آمده است. در تونس یک نظامی هلیکوپتر پرواز در ارتفاع بسیار پایین است برای جلوگیری از یک مسابقه فوتبال در یک محله:

سورئال صحنه! #تونس نیروی هوایی هلیکوپتر پرواز در ارتفاع بسیار پایین است برای جلوگیری از یک مسابقه فوتبال در یک محله # covid19tn

سربازs در مخازن ارسال شده پست های بازرسی بین شهرها در اردن و مراکش. هواپیماهای نظامی فیلم برداری شد آوردن پزشکی لوازم.

در مصر در روابط عمومی جذابیت, حمله, سربازان تمیز و استریل راههای اصلی قاهره پایتخت.

این صحنه بودند و گاهی اوقات بازی با سرودهای ملی و دست تکان دادند پرچم.

میهن پرستی و مردسالاری

در این جنگ مانند بافت قهرمانان و خائنانی دریافت تعریف شده توسط کسانی که در اطاعت از دستور دولت است.

در حالی که متخصصان مراقبت های بهداشتی تلقی می شود “قهرمانان” کسانی که پیروی نمی کنند دستور دولت — اغلب مردم فقیر که نمی توانیم به ماندن در خانه هستند و بازیگران به عنوان خائنانی اگر نه خائن.

در تونس سلامت نماینده از شهرستان تطاوين زیر یک گزارش جدید COVID 19 مورد در حوزه خود را اعلام کرد “ما در جنگ هستند و کسانی که پیروی نمی کنند خائن هستند.” در یک سخنرانی در مورد کمبود مواد غذایی و تورم قیمت که سوخت خشم عمومی تونس رئیس جمهور Saied به نام غذا hoarders “جنایتکاران جنگی.”

رسانه ها نیز تقویت تماس برای جنگ و قربانی با پیام های که بسیج و متقاعد کردن مردم به دنبال سفارشات.

در گاهی اوقات infantilizing گفتمان است که نقش به ترس و نه از نیت به آموزش شهروندان در حال دستور به ماندن در خانه.

در مارس سال 2020 یک تونس مجری در تلویزیون نشان می دهد بحث به نام “Adhak maana” (“خنده با ما”) در Attessia تلویزیون تکرار کلمات:

آن را برای خود خوب است…. اگر شما رفتار خود را به خوبی و ماندن در خانه شما خواهد بود قادر به رفتن به شما به عنوان استفاده می شود.”

اکثر کانال های تلویزیونی در این منطقه ارائه شده شعار جدید “ماندن در خانه” را به عنوان یک وظیفه مقدس. شهروندان را تشویق به شرکت در این “جنگ ” تلاش” با رعایت و افشاگری در قانون شکن.

در تونس مقامات ایجاد شماره تلفن رایگان و سیستم عامل رسانه های اجتماعی به گزارش تخلفات دولت سفارشات.

این جنگ روایت کرده است ایجاد یک آب و هوا از یک “تجمع در اطراف پرچم” اثر که در آن مردم متحد پشت ظاهرا قوی و قاطع رهبران. جنگ قیاس فراخوانی یک داشتی تخیل پر از مرد قهرمانی که در آن زنان — در حالی که به نمایندگی از اکثریت مشاغل و کلید کارگران — ثانویه هستند.

جنگ و تفرقه است. است که این بیماری همه گیر “جنگ’?

قیاس دیسک های سایه دار هشدار دهنده زبان و تن است که بخش تولید و انگ زدن در طول COVID-19 بحران است. آن را نیز تبدیل مردم در برابر یک دیگر به جای ایجاد حس مسئولیت مدنی و همبستگی.

در تونس و ترس از این ویروس منجر به رفتار افراطی گالوانیزه به تازگی توسط مايکل از COVID-19 قربانیان. جوامع محلی خودداری تدفین از ترس است که آن را آلوده خاک. مقامات با کمک از ارتش مداخله کرد و اصرار داشت که وجود دارد هیچ خطر انتقال از اجساد.

ربودن زبان جنگ برای پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری است نه تنها بی فایده بلکه آن را نیز به طور بالقوه آسیب رساندن به بافت اجتماعی.

شهروندان سوریه و یمن یا لیبی می دانم که همه به خوبی آنچه در جنگ به معنی آن است که هرج و مرج و تخریب. بسیاری از شهروندان در سراسر جهان در حال حاضر بالا بردن صدای خود را برای مقابله با این افزایش تدابیر موج.

در نادر تلویزیونی, آدرس اینجا ایران است فرانک والتر اشتاین مایر اعلام کرد:

این بیماری همه گیر یک جنگ نیست. سازمان ملل نیست و مخالفت با دیگر ملل و نه سربازان در برابر سربازان دیگر. این یک تست از انسانیت ما. … [این بحران] به ارمغان می آورد بهترین و بدترین مردم است. اجازه دهید ما به دیگران نشان دهد چه چیزی در ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de