COVID-19 تشدید نابرابری در ترینیداد و توباگو را در سیستم آموزش و پرورش

ترینیداد و توباگو وزیر آموزش و پرورش آنتونی گارسیا در کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در مارس 14 سال 2020 است. تصویر گرفته شده از TTT زنده آنلاین Facebook livestream.

COVID-19 دارای طرح میتوانست بسیاری از تاسیس سیستم های اقتصادی-اجتماعی و حتی سیاسی — که در اطراف ما وجود پس از عمل. یکی از واضحترین اثرات این ناراحتی این است که سیستم آموزش و پرورش که از طریق آن COVID-19 گذاشته لخت شگفت انگیز شکاف در حقوق صاحبان سهام.

در ترینیداد و توباگو, گفتگو شده اند اتفاق می افتد در اطراف این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و WhatsApp چت گروه و مرکزی در نظر دارد که تا چه حد امتیاز تاثیر می گذارد دسترسی داشته باشید.

در 13 مارس سال 2020 نخست وزیر کیت رولی اعلام کرد تعطیلی مدارس در سراسر کشور به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای کاهش پتانسیل گسترش COVID-19. در 14 آوریل این کشور وزیر آموزش و پرورش, آنتونی گارسیا در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اظهار داشت که اولین آن مدارس ممکن است از لحاظ جسمی قادر به بازگشایی سپتامبر سال 2020 است. در این فاصله او خواهد بود “لغو” ترم سوم از 2019-2020 سال تحصیلی که معمولا اجرا می شود از سپتامبر تا اوایل ماه جولای و متراکم 2020-2021 سال تحصیلی به دو شرایط دیگر.

در همین حال وزیر امور خارجه در وزارت آموزش و پرورش, Lovell فرانسیس اعلام کرد راه اندازی یک آنلاین سیستم مدیریت آموزش (LMS) — که صدها نفر از معلمان در حال حاضر ایجاد محتوا در تمام سطح آموزش و پرورش. این پلت فرم است که او گفته است به طور کامل عملیاتی نیز اجازه می دهد تا به صورت مجازی آموزش. در نظرات این چند پدر و مادر گفت: آنها تا به حال مواجه می شوند مشکل ورود به سیستم در و که پلت فرم بود oversubscribed.

که شامل نزدیک به 60 ، 000 دانش آموزان (توسط وزیر فرانسیس’ برآورد) که فاقد دسترسی به اینترنت و دستگاه های برای یادگیری آنلاین, اما ذینفعان مانند کاتولیک هیئت مدیره آموزش و پرورش و یونیسف در حال بنا به گزارش ها در تلاش برای کمک به پر کردن این شکاف است.

چند پدر و مادر نیز ناراحت است که نیازهای ویژه دانش آموزان تنها خطاب پس از یک خبرنگار پرسید: سوال از وزیر گارسیا که پاسخ داد:

با توجه به نيازهاي دانش آموزان به خصوص که ما به ویژه دانشجویان از این بحران است که در حال حاضر آمریکا واقعا هیچ تاثیری در آنچه که ما انجام شده است قبل از. برای مدتی در حال حاضر ما در وزارت آموزش و پرورش به رسمیت شناخته شده اند که ما به ویژه دانش آموزان باید اجازه داده شود برای دسترسی به آموزش و پرورش خود را که دوباره در دسترس است برای همه. ما شعار است هیچ کودک باید پشت سر گذاشت.

این موضوع برای بسیاری از والدین است که به مراتب بیش از حد بسیاری از کودکان —نیازهای ویژه یا نه — در حال پشت سمت چپ و دسترسی به اینترنت است فقط اندازه گیری یکی از بی عدالتی.

با توجه به تریسی هاچینسون-والاس که مادر دو فرزند با نیازهای ویژه که با صحبت صداهای جهانی با تلفن “تمام این وزارتخانه موفق به انجام این کار با این LMS است را موجود سیستم مدرسه — با آن همه بی عدالتی و اختلال — آنلاین”.

هاچینسون-والاس و گابریل حسین رئیس موسسه جنسيت و مطالعات توسعه در دانشگاه غرب هند’ سنت آگوستین دانشگاه مشغول کرده بود در یک بحث در Facebook در اواسط ماه مارس به زودی پس از مدارس بسته شدند.

Hosein مشترک او غضب بیش از دخترش کلاس های آنلاین که او احساس می شد در حال اجرا را از طریق یک “غیر دوستدار کودک سیستم”:

من نمی دانم اگر این اتفاق می افتد در سراسر مدارس سراسر کشور اما آن را نشان می دهد همان عدم واقع گرایی در رویکرد ما به آموزش و پرورش آن را تکرار همان فشارهای شدید بر پدر و مادر ساخته شده است که به یک سیستم این باعث می شود ما همه کار در تقابل با ما زمینه و لحظه به جای تشویق روش های جدید و یادگیری مهارت های زندگی و این خیانت یک شکست به نفس و بپرسید چه آموزش فلسفه پشت این رویکرد به تکمیل برنامه درسی در حالی که آگاهانه از استرس آن است که باعث, و بسیاری از پدر و مادر ناتوانی در مدیریت کار در حالی که نظارت بر مدرسه در همان ساعت.

چه فاقد او پیشنهاد شده بود “بیشتر همدلانه رویکرد به یادگیری” که —به جای اینکه در تقابل با کار و خواسته های خانواده — به جای ارائه “انتخاب در مورد چگونه به ترکیب آموزش و پرورش با همدلی و یادگیری با زندگی است.”

هاچینسون-والاس وزن در نظرات موضوع توضیح داد:

این سکسکه که شما شکایت در مورد زندگی روزانه برای معلولان و پدر و مادر خود را. برای اولین بار در تاریخ بقیه شما را در درک آنچه در آن است مانند زمانی که ‘عادی’ سیستم ها را برای شما هنگامی که شما باید مبارزه و هر روز برای زنده ماندن بسیار کمتر رشد در این رفتارهاي دمه آموزش و پرورش/استخدام سیستم.

حالا که شما می دانید آنچه در آن می خواهم به جلو بروید لطفا رفع آن را برای خودتان. شما می دانید چه باید بکنید. شما شناخته شده آن همراه بود اما همیشه مشکل بیش از حد, بیش از حد گران قیمت بیش از حد غیر منطقی و بیش از حد به شکل بیش از حد همه چیز را به امکانات رفاهی و پشتیبانی و خدمات دیگر 15 درصد را شامل می شود در جامعه است.

پس حسین را شناخت و موقعیت خود را به عنوان “کاملا معتبر” Hutchinson-والاس اضافه شده:

من کاملا مثبت ریشه را برای شما دوستان در این بخش برای دریافت این انجام می شود. شما ممکن است ثابت نیست اما وجود خواهد داشت برخی از برنده. هر آنچه در آن برنده بود که تمرکز خود را. چرا که این بحران به پایان خواهد رسید و زمانی که آن را ندارد, اگر همه ما بازگشت به وضعیت موجود ما فرصت از دست رفته.

با وزارت “فلسفه” از “نگه داشتن[ing] سیستم رفتن […] به اطمینان حاصل شود که آموزش و یادگیری هرگز به پایان […] و ما نگه دارید که کسب و کار در حال حرکت تا زمانی که این وضعیت ادامه” چند پدر و مادر — از جمله Facebook کاربر Karen M. مدینه — باقی می ماند ديپلمات که وزارت را تصاحب خواهد کرد از فرصت های ارائه شده توسط COVID-19 به تعمیرات اساسی آموزش و پرورش محلی سیستم و آن را عادلانه تر:

[…] پس از گوش دادن به دو نفر که در مدیریت آموزش و پرورش احساس می کنم که هیچ آموزش در همه. اگر این عبارت شروع می شود در ماه سپتامبر (بزرگ اگر چه این دوره از آوریل تا سپتامبر. خود هدایت یادگیری برای ضربات? اختیاری آنلاین خود-بهبود است ؟ تمدید تعطیلات مدرسه? چگونه این کار با مدارس و چگونه آنها نورد درسی برای دانش آموزان خود را? دو دانش آموز در همان کلاس در مدارس مختلف در حال و نه در آینده این از همان نقطه در آموزش و پرورش است. […] انتظار چه نتیجه? آنچه در مورد کودکان مبتلا به ناتوانی های یادگیری? چه اتفاقی می افتد زمانی که پدر و مادر رفتن به محل کار ؟ چه اتفاقی می افتد به کسانی که از خانه کار می کنند? آنچه در مورد معلمان که هم پدر و مادر ؟ این [وزارت آموزش و پرورش] بود کاملا تن-ناشنوا و نه به طور موثر به آدرس نگرانی های من. من داده اند ستایش بالا برای ما دولت از این ماه گذشته است. نه این دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>