COVID-19 خاطرات از ووهان: داوطلبان جمع آوری کمک پیام در طول همه گیر

پروژه: مستند نشده مردم است. داوطلبان جمع آوری کمک پیام در طول بیماری همه گیر. (منبع عکس: Guo Jing)

زیر پست هفتم در یک سری از خاطرات نوشته شده توسط فیلمسازان مستقل و فمینیستی محقق هوش مصنوعی Xiaoming فمینیست و فعال Guo Jing. هر دو در حال زندگی در ووهان در مرکز COVID-19 بیماری همه گیر. در اینجا لینک های اول, دوم, سوم, چهارم, پنجم و قسمت ششم از سری.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

این قسط نوشته شده بود بین تاریخ 28 فوریه-مارس 2 سال 2020 است. اصلی, چینی, خاطرات روزانه منتشر شده در موضوع اخبار.

Guo Jing: 28 فوریه سال 2020

疫情中的家暴正在浮出水面。疫情期间的封锁增加了受害者求助的难度,也增加了反家暴的支持工作的困难
我也接到一些家暴的求助,有几个求助者是因为疫情不能上学的孩子,他们要天天面对父母的争吵和暴力而不知所措。即便有困难,受害者还是在求助,那我们要尽力让她们看到有人在支持她们。
下午,团购的水果到了。我买的是一份8斤的砂糖橘,50元。大家都说物业团购的水果质量很好,纷纷表示感谢。有人在家里做了炸鸡腿,拍照发到群里,外焦里嫩的,旁边还洒着胡椒面,大家都被馋得不行。

خشونت خانگی در حال ظهور است که در این بیماری همه گیر. همه گیر باعث می شود آن را مشکل تر برای قربانیان به برای کمک تماس بگیرید و برای ما برای کمک به این قربانیان است.
من دریافت برخی پیام ها از قربانیان خشونت خانگی به دنبال کمک. برخی از این قربانیان کودکان هستند که نمی رفتن به مدارس با توجه به همه گیر. این کودکان احساس درماندگی زمانی که آنها را ببینید نزاع و خشونت بین پدر و مادر خود را هر روز. با وجود این مشکلات این قربانیان هنوز هم رسیدن برای کمک به. ما نیاز به تلاش ما اجازه دهید به قربانیان می دانیم که ما آماده هستند تا به آنها کمک کند.

در بعد از ظهر میوه ها از خرید گروه وارد شده است. من خریدم 8 catties شکر نارنگی. این هزینه RMB 50 yuans (7 دلار). همه ما بیان درک ما به عنوان با کیفیت از میوه بسیار خوب است. برخی از مردم ساخته شده و پاهای مرغ سرخ شده در خانه و ارسال عکس ها را به گروه ما. به پاهای مرغ سرخ شده و سوخته شدند اما در خارج از داخل نرم با فلفل سیاه پاشیده در سراسر. همه ما ولع مصرف برای آن است.

Ai Xiaoming: 28 فوریه سال 2020

明天缺货需要等值交换的品类如下:
1 五花肉3斤换成腊排骨3斤(退差价30)
2 瘦肉5斤换牛肉5斤
3 冻脊骨2斤换筒子骨2斤(补差价10)
大家今天收到了吐司,明天早上烤起啊,千万不要浪费每一口。
4 苹果,梨,砂糖橘,沃柑,不足的等价互换
5 小番茄8斤换耙耙柑4斤
6 火腿肠1箱换腊排骨1袋(退差价10)
你家有没有酵母呀?
7 牛奶12盒1箱换速溶咖啡40支
8 煎饺1斤换烧麦1kg(补4元)
9 番茄5斤 换随机等价值水果

لیست مواد غذایی مورد ارز در یک گروه آنلاین با توجه به کمبود عرضه مواد غذایی:

  1. 3 catties از گوشت خوک شکم (به علاوه RMB 30 یوان یا US$ 4.2 دلار) برای 3 catties خشک دنده خوک
  2. 5 catties بدون چربی گوشت خوک برای 3 catties چربی از گوشت گاو,
  3. 2 catties منجمد ستون فقرات برای 2 catties از پا استخوان (به علاوه RMB 10 یوان یا US$ 1.4 دلار)

برای کسانی که موفق به دریافت نان تست امروز فراموش نکنید که برای پخت آن را فردا صبح. لطفا هدر ندهید هر یک از آن.

  1. سیب و گلابی و شکر نارنگی و orah ماندارین. اگر به اندازه کافی انجام معادل تجارت است.
  2. 8 catties از گوجه فرنگی برای 4 catties پرتقال
  3. 1 جعبه بیکن سوسیس (به علاوه RMB 10 یوان یا US$ 1.4 آمریکا) برای 1 بسته خشک دنده

کسی تا به برخی از مخمرها?

  1. 1 جعبه شیر (12 بسته) برای 40 بسته قهوه فوری
  2. 1 catties از کوفته های سرخ شده 1 کیلوگرم بخار کوفته (به علاوه RMB 4 یوان یا US$ 0.57 دلار)
  3. 5 catties از گوجه فرنگی برای صورت تصادفی انتخاب میوه (معادل تجارت)

Guo Jing: فوریه 29, 2020

今天,我想讲一讲那些在努力发声的人。
下面是我跟一个志愿者的对话
我:这次费盐对你有什么样的影响?
志愿者:很幸运的是,我和我身边的人都没有感染。但是我觉得这次费盐对我的影响很大,封锁是一个强制性的措施,将每个公民原子化,让我们在感到无力和绝望的时候不知道该如何求助
另一方面看到那些绝望的求助的声音,我非常害怕人们会在一切结束之后忘记这些就像我们一直以来做的那样,所以我很希望能够找到一种方式,让大家记住。这也是我个人想做这个项目的原因之一。那种行动的欲望很强烈。
我:你们开始做这个项目后,你的状态有变化吗?
志愿者:其实没有太多变化,尤其是每次整理那些求助信息的时候,都很想大哭一场。而且我好怕我在做这样琐碎的工作时一不小心就把他们当成了一个信息、一个数据 ,害怕自己看不到或者忘记背后这些家庭的挣扎,害怕自己麻木,害怕自己把它当成一项琐碎的工作。但好在,还没有。
只是我发现行动本身似乎并不能改善状态,行动不是一种自我救赎,行动可能甚至并改变不了什么,但是我们仍然需要行动

这个志愿者已经复工,在家办公,每天再花一个小时收集信息。这个项目志愿者人数也不多,目前搜集了一百三十多个案例。有兴趣的朋友可以加入TA们。
未被记录的TA们
https://shimo.im/docs/jj3wR6h6jCpKGDjX/read

امروز من می خواهم به بحث در مورد کسانی که تلاش خود را برای ایجاد سر و صدا.
در زیر گفتگو با داوطلب (V).
من: حال شما چطور است تحت تاثیر این بیماری همه گیر?
پنجم: آن است که خوش شانس است که من و مردم در اطراف من آلوده نیست. اما من فکر می کنم این بیماری همه گیر است و تاثیر زیادی به من. اجباری مستند است مؤثری فردی شهروندان است. ما حتی نمی دانند که چگونه برای رسیدن به, برای کمک به احساس ناتوانی و ناامیدی بیش از حد طاقت فرسا است.
از سوی دیگر زمانی که من به عنوان خوانده شده پیام های ارسال شده توسط کسانی که در ناامیدی من می ترسم که ما ممکن است فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده است پس از همه گیر به پایان می رسد درست مثل آنچه که ما از طریق قبل از. بنابراین من می خواهم برای پیدا کردن یک راه را به همه ما به یاد داشته باشید. این یکی از دلایلی است که چرا من می خواهم به انجام این پروژه است. من تمایل قوی برای انجام کاری.
من: باید وضعیت خود را پس از تغییر شما آغاز شده و این پروژه ؟
پنجم: در واقع شرایط من زیاد تغییر نمیکنه. هر زمان که من را یک رکورد از کمک به کسانی که پیام من همیشه می خواهم به گریه. و هر زمان که من می توانم این به ظاهر بی اهمیت کار من می ترسم که من می درمان این پیام به عنوان یک قطعه از اطلاعات و یا داده ها و تبدیل شدن به بی تفاوت و یا موفق به دیدن مبارزات خود را پشت پیام های خود را. من می ترسم که من بی حس احساس من و trivialized کار. . اما خدا رو شکر من نیست.
اما من در بر داشت که عمل خود را می توانید تغییر وضعیت ما. در حالی که باید عمل نمی شود یک نوع از خود نجات. آن را ممکن است هر چیزی را تغییر دهید اما ما نیاز به عمل می کنند.

این داوطلب بازگشت به کار. او با این نسخهها کار از خانه او صرف یک ساعت در هر روز برای جمع آوری این پیام است. نه وجود دارد بسیاری از داوطلبان پیوستن به این پروژه اما آنها را جمع آوری در اطراف 130 مورد. اگر شما علاقه مند, لطفا احساس رایگان برای پیوستن به آنها را. این پروژه که به نام “مهاجران”

Guo Jing: 1 مارس سال 2020

小区已经封了近两个星期了,依然有新增病例,昨天武汉市新增565例,这确实令人心慌。问题是,我们并不知道新增的病例究竟为何感染,大家就会猜测,觉得都是出门导致的。希望卫健委除了统计确诊的数字,也开始分析新增病例感染的原因,以减轻公众的恐慌。

آن را تا دو هفته پس از مناطق مسکونی شده اند قفل شده است. با این حال ما هنوز جدید تایید موارد است. دیروز ما تا به حال 565 جدید تایید موارد در ووهان. این باعث می شود ما بسیار نگران است. مشکل این است که ما نمی دانیم که چگونه این موارد جدید آلوده شدند. ما شروع به حدس و گمان و فکر می کنم شاید بیرون رفتن است باعث. علاوه بر آلوده به شماره من امیدوارم که ما اداره بهداشت و درمان می تواند به تجزیه و تحلیل چگونه موارد جدید آلوده شدند به طوری که مردم احساس وحشت کمتر.

Guo Jing: 2 مارس سال 2020

今天,物业的主任在小区群里发了一个紧急通知,内容是:即日起居民购药必须由所在社区指定工作人员或志愿者代购,禁止对个人售卖,销售前必须核对社区代购人员相关证明,代购感冒药、退烧药,必须查验身份证,同时药店按要求做好销售登记及上报。无法提供证明材料或身份证的,一律不得销售。
今天翻看了一下那个群,群里有一百多个人,每天都有人在买药,大家的需求各种各样,有买口罩和酒精的,还有很多慢性病人买降血压的药、痔疮膏、治皮肤病的药、控制糖尿病的药、治鼻炎的药,还有买维生素、眼药水、消炎药的。
社区工作人员是否能够承担得了那么多工作吗?团购蔬菜如果不及时,可能不会威胁到生命。可是,如果有些慢性病人不能及时拿到药物,可能会出现危及生命的情况。我有时候想这是不是一场试验,测试人可以被管控到什么程度,人类可以的承受极限是什么
我到院子里走一下,小区的清洁工对我说”我看你也是关不住,天天都下来。”我笑着说:”是呀。”她说:”我也是关不住。”
她在做清洁,她女儿在医院做护士,她也不太担心,说:”生死是一定的,没有什么好怕的,有的人得病就好了,有的人得病就死了。”

امروز مدیر املاک و مدیریت ما فرستاده اورژانس اطلاع می دهد. اخطار گفت که از امروز شروع ساکنان را نمی توان خرید داروهای خود به خود. ما نیاز به درخواست تعیین شده پرسنل و یا داوطلب برای خرید اقلام پزشکی برای ما. داروخانه را بررسی کنید مربوط به اعتبار قبل از فروش مواد مخدر به تعیین خریداران. اگر ما از آنها بخواهید برای خرید داروهای سرماخوردگی یا تب تعیین شده فرد را رکورد از شناسه و انتقال آن به داروخانه ها نام واقعی خرید ضبط و سپس آن را ارسال به دولت است. هیچ کس می تواند خرید دارو از داروخانه بدون اعتبار و یا شناسه.
امروز من چک یک گروه (که مختصات مواد مخدر خرید). وجود دارد بیش از 100 نفر در این گروه و مردم وجود دارد خرید اقلام پزشکی در هر روز است. ما باید نیازهای مختلف. برخی از مردم خرید ماسک صورت و (ضد عفونی کننده) الکل. برخی از افراد مبتلا به بیماری های مزمن باید به خرید مواد مخدر برای فشار خون بالا, بواسیر, بیماری های پوست, دیابت و رینیت. برخی از مردم خرید ویتامین ها و قطره های چشمی و یا ضد التهاب دارو.
می تواند جامعه کارکنان این مقدار کار می کند ؟ اگر آنها نمی توانند خرید مواد غذایی ما در آن است و نه زندگی را تهدید. اما برای کسانی که با بیماری های مزمن اگر آنها نمی توانند داروهای خود را در زمان زندگی خود در معرض خطر هستند. گاهی اوقات تصور می کنم ما قرار می گیرد در برخی از انواع آزمایش آزمایش که چقدر انسان می تواند قبول کند که کنترل و چقدر ما می یاد.
من رفت و به حیاط نگاهی به پیاده روی. تمیز کردن بانوی جامعه ما صحبت کردیم به من گفت: “من می بینم شما به طبقه پایین می آیند در هر روز است. شما نمی تواند ایستاده در خانه ماندن در همه زمان ها می تواند به شما؟” من لبخند زد و گفت: “بله”. او گفت: “من نمی توانم ایستاده ماندن در خانه در تمام مدت هر دو.”
او یک تمیز کننده و دخترش توسط یک پرستار مشغول به کار در یک بیمارستان. او در مورد آن نگران نیست. او گفت:”برای زندگی یا مرگ است که در حال حاضر تعیین می شود. وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد. برخی از افراد آلوده بودند اما بهبود یافت. برخی از افراد آلوده بودند و درگذشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>