COVID-19 خاطرات از ووهان: احاطه شده توسط دیوارهای شیشه ای

تمیز می پوشد پاره دنده محافظ. عکس های اعتباری: Guo Jing. با اجازه استفاده می شود.

زیر پست یازدهم در یک سری از خاطرات نوشته شده توسط فیلمسازان مستقل و فمینیستی محقق هوش مصنوعی Xiaoming فمینیست و فعال Guo Jing. هر دو در حال زندگی در ووهان در اولیه مرکز COVID-19 بیماری همه گیر. در اینجا لینک های اول, دوم,سوم, چهارم, پنجم, ششم, هفتم, هشتم, نهم و دهم از این سری است.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

این قسط نوشته شده بود بین 11 مارس و 14 مارس سال 2020 است. اصلی, چینی, خاطرات روزانه منتشر شده در موضوع اخبار.

Guo Jing: 11 مارس سال 2020

今天,人们还在接力转发《发口肖子的人》,版本越来越多,英文版、日文版、越南语版、盲文版、甲骨文版、16进制编码版、摩斯电码版、空白版……这是封锁下的艺术,简直是一种世界奇观。人们转发的不再是文章本身,而是在表达情绪,有对审查的愤怒,有对发哨人的敬佩,有坚持发声的不屈。

مردم در حفظ و به اشتراک گذاری مقاله “موسس” امروز ما آن را در زبان های مختلف: انگلیسی, ژاپنی, ویتنامی, خط بریل, oracle, استخوان, اسکریپت, هگزادسیمال, کد, کد مورس و خالی verison با هیچ کلمه ای… این یک کار جمعی از هنر در این مستند مانند یک دنیا تعجب می کنم. مردم نه تنها حمل و نقل مقاله خود را, اما احساسات خود را — خشم خود را نسبت به سانسور خود احترام نسبت به خبرچین و اصرار خود در صحبت کردن.

[سردبیران توجه داشته باشید: “موسس” مصاحبه با دکتر Ai مرداب که اولین کسی بود که توزیع گزارش آزمایشگاه در رمان coronavirus. این مقاله به سرعت گرفته شده و آفلاین توسط دولت web بازرسان و مردم شروع به توزیع پست ها در نسخه های مختلف زبان برای دور زدن سانسور.]

Ai Xiaoming: 11 مارس سال 2020

我的封城日记没那么好运,接连被连刪了两篇。我在公号上至少传了十多篇文章,一半不见天日。有关博客,我先后做了三个,早已去向不明。有的文章,连一个晚上都没有活过。不能得到众多的点赞就算了,这样耗费一个又一个白天黑夜,所为何来?
我家有个小平台,平时与客厅相隔的玻璃门都开着。有一天我不知门已关上,兴冲冲地闯过去。结果?倒退五步抱头歪嚎。
每天写公号的感觉,就是这么回事。你就算一身是胆,胸怀绝技,四面透明的玻璃幕墙罩着你。你去撞,只管撞……

خاطرات من در مورد ووهان مستند است که خوش شانس است. دو نفر از آنها حذف شد یکی پس از دیگری. من ارائه بیش از 10 مقاله با استفاده از Wechat عمومی حساب اما نیمی از آنها موفق به انتشار. من باز سه وبلاگ و همه آنها گرفته شده نیست. برخی از مقالات من حتی زنده ماندن یک شب. من انتظار نداریم که آنها را به مقدار زیادی از توجه است, اما آنچه نقطه از هزینه های روز به روز نوشتن و آپلود مقالات که حتی نمی خواهد زنده ماندن آنلاین ؟

من یک بالکن کوچک در خانه. من معمولا نگه داشتن درب شیشه ای بین بالکن و اتاق نشیمن باز است. یک روز من آگاه بود که درب بسته شد و ضربه بر روی آن. نتیجه ؟ من تصادفا در پنج مرحله پشت سر من برگزار و داد بزنم.

این است که چگونه من احساس می کنم هر روز وقتی که من مبارزه با Wechat عمومی حساب. حتی اگر شما در حال شجاع شما هستند احاطه شده توسط دیوارهای ساخته شده از شیشه. شما سعی می کنید فوق العاده از طریق آنها, اما آنها همیشه وجود دارد.

Guo Jing: 13 مارس سال 2020

مردم برداشت تا تحویل غذا در دروازه. (منبع عکس: Guo Jing. با اجازه استفاده می شود.)

封城前,偶尔到野外露营或者去郊外游玩,静谧中的鸟语花香会让人欣喜。现在每天在鸟叫声中醒来,却没有轻松愉悦的心情
昨天小区群里有人发了肯德基的团购,我有点心动。可是,家里的菜都还没吃完,坏了太可惜,就想着先把家里的菜吃完。

قبل از مستند من گاهی اوقات رفتن به کمپینگ و یا پیاده روی. من لذت می برد که احاطه شده توسط گل ها و طبیعت است. اما در حال حاضر زمانی که من شنیدن آواز پرندگان در صبح من در خلق و خوی برای لذت بردن از آن را ندارد. دیروز کسی آغاز خرید گروه از Kentuckey مرغ سرخ شده. آن را وسوسه انگیز بود. اما من هنوز هم برخی از سبزیجات در خانه. آن خواهد بود حیف اگر آنها به پوسیدگی بنابراین من تصمیم به خوردن سبزیجات برای اولین بار.

Guo Jing: 14 مارس سال 2020

有个朋友把我拉进一个群,群里的人在分享最新的交通管制信息,交流”离开“的经验。湖北除武汉外的县市开始放松了一些管控,已经有人迫不及待地想要离开,有人为了复工,有人为了团聚,有人只是想离开。当然,也有人想回湖北的,但很多火车票不卖到湖北地区的票。
离开要有通行证和健康证明,可是各个县市乃至村子的开放程度和政策不一样,有的通行证只能在市里活动,有的地方开通了城际巴士,有的地方可以自己驾车走高速出省。
出了湖北,能不能进入别的省市又是一个问题,进入也需要工作单位或社区开的接收证明。有的省份不承认在支付宝上申请的绿码(健康码),有人开车上了高速,到了目的地却下不了高速,去江西、四川、重庆的群友都遇到了这样的情况,他们被迫原路返回。
有的地方可以接受进入,却要求隔离14天。温州、台州、广州要求集中隔离,自己出钱,每人每天300元;东莞、杭州要求集中隔离14天,政府出钱。
没有统一而稳定的政策,人们的出行很难有保障,往往只能自己亲身试验,试验就会付出一些不必要的成本。
昨天12点多睡觉,楼道里有窸窸窣窣的声音,搞得我半天才入睡。早上7点多,楼道里又时不时地传来开门声,我就被吵醒。我的小区旁边正在修建地铁,封城前,晚上工地上也会有轰隆隆的机器声,可我基本不受影响。现在我的感官似乎时刻在寻找信息,很难关停
有个上海的朋友说,自从她家附近有人确诊之后,她老是听到救护车的声音

دوست من من اضافه شده به یک گروه آنلاین که در آن سهم مردم بیشتر تا به روز اطلاعات مربوط به ترافیک و تجربه خود را “ترک” هوبئی استان است. گذشته از ووهان برخی از شهرها و شهرستانهای استان هوبئی hae شروع به رها خود را کنترل کنید. بسیاری از مردم نمی توانید صبر کنید به ترک آنجا که آنها می خواهند به بازگشت به کار و یا به اتحاد دوباره با خانواده و دوستان خود. برخی از افراد فقط می خواهم به ترک. البته مردم وجود دارد و برنامه ریزی برای بازگشت به هوبئی استان ، بسیاری از ایستگاه های قطار فروش بلیط آینده به هوبئی منطقه است.

اگر ما می خواهیم به ترک ما نیاز به یک پاس و گواهی سلامت. اما هر شهر و شهرستان و روستا دارای مجموعه خود را از قوانین مربوط به مردم را تحرک. برخی از دارندگان پاس تنها مجاز به حرکت در داخل شهر. برخی از دارندگان پاس می توانید اتوبوسهای. برخی از دارندگان پاس مجاز به رانندگی اتومبیل خود را در بزرگراه ها به ترک این استان است.

حتی اگر ما را ترک هوبئی استان که آیا ما می توانیم وارد دیگر استان و یا شهرستان است که هنوز هم در سوال. مردم باید برای به دست آوردن یک گواهی صادر شده توسط یک واحد کسب و کار و یا یک منطقه مسکونی برای ورود به یک استان و یا شهرستان. برخی از استان ها به رسمیت نمی شناسد سبز کد (سالم کد) در Alipay. برخی از مردم می توانند رانندگی در بزرگراه, اما آنها مجاز به ترک بزرگراه زمانی که آنها وارد در مقصد خود را. چند نفر در این گروه تا به حال این نوع از تجربه زمانی که آنها رفت و به جیانگشی سیچوان و چونگکینگ. آنها مجبور به درایو.

برخی از مکان ها به مردم اجازه می دهد را وارد کنید, اما آنها نیاز به قرنطینه برای 14 روز. Wenzhou تایژو و گوانگژو درخواست متمرکز قرنطینه و مردم نیاز به پرداخت RMB 300 یوان (US$ 42.5 دلار) قرنطینه هزینه در هر روز. Dongguan و هانگزو نیز درخواست متمرکز قرنطینه برای 14 روز اما خود دولت پرداخت شده است.
اگر وجود دارد هیچ استاندارد, سیاست, آن را دشوار است به برنامه ریزی برای سفر. مردم باید برای پرداخت هزینه آزمون و خطا است.

شب گذشته هنگامی که من به رختخواب رفت در حدود 12 وجود دارد برخی از سر و صدا در راهرو. من تا به حال مشکل به خواب رفتن و به دلیل سر و صدا. صبح امروز در حدود 7 بیدار شدم برای تلفن های موبایل از باز کردن درب در راهرو. قبل از این مستند ایستگاه مترو در نزدیکی جامعه بود که بازسازی شد. ساخت و ساز بسیار پر سر و صدا در شب, اما من تحت تاثیر قرار نمی. در حال حاضر من اندام های حسی هستند بیش فعال در جستجو برای خارجی اطلاعات, و آن را دشوار است به آنها را خاموش.

در شانگهای به من گفت که او همیشه می شنود صدای آمبولانس پس از کسی که در منطقه تبدیل به COVID-19 مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>