COVID-19 خاطرات از ووهان: به دنبال ارتباط انسانی در انزوا

شعار در خیابان: جلوگیری از بیماری های علمی. وحشت نکنید. اجازه ندهید که شایعات وضعیت را بدتر می کند.’ (منبع عکس: Guo Jing.)

زیر پست دوم در یک سری از خاطرات نوشته شده توسط فیلمسازان مستقل و فمینیستی محقق هوش مصنوعی Xiaoming فمینیست و فعال Guo Jing. هر دو در حال زندگی در ووهان در مرکز COVID-19 بیماری همه گیر. شما می توانید خواندن قسمت اول از سری اینجا.

این قسط دوم نوشته شده بود بین ماه های ژانویه 29 – 4 فوریه سال 2020 است. اصلی, چینی, خاطرات روزانه منتشر شده در موضوع اخبار.

Guo Jing: ژانویه 29, 2020

工作现在是很多人的担忧。春节假期现在延长到了2月2日,可是如果疫情还在继续发展,人们怎么可能安心地返工。大公司可能有足够的财力维持运营,延长假期给一些小企业和个体户带来的损失更严重,他们的盈利可能并不多,会有房租的压力,给员工发工资的压力,就可能会裁员。在裁员中,女性经常是首先被裁掉的员工。

对于个人,大家会在考虑要不要冒着一定风险去上班,他们中可能有人面临房贷的压力,有人要照顾家庭。如何解决这些问题?

بسیاری از مردم نگران شغل خود را. سال نو چینی از تعطیلات تمدید شد به Feb 2. اما اگر این بیماری عفونی را نگه می دارد, پخش كردن, چگونه می توانیم احساس امنیت به بازگشت به محل کار ؟ شرکت های بزرگ ممکن است دارای منابع مالی کافی برای نگه داشتن عملیات خود را رفتن. اما برای کسانی که شرکت های کوچک و کسب و کارهای تمدید تعطیلات را جدی استرس های مالی خود را به عنوان کسب و کار تولید کمتر سود در حالی که آنها هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه برای اجاره و حقوق کارمندان. این امر منجر به گذار از کارکنان و زنان معمولا برای اولین بار در این لیست است.

به عنوان برای افراد ما را به اندیشیدن در این که آیا ما باید خطر رفتن به محل کار. برخی ممکن است این فشار از پرداخت وام مسکن خود را. برخی ممکن است خانواده بار. چگونه به مقابله با تمام این مسائل ؟

Guo Jing: 30 ژانویه 2020

یک مرد یک کیسه پلاستیکی روی سر خود را برای حفاظت در یک سوپر مارکت. (منبع عکس: Guo Jing.)

小心翼翼地生活是反人类的。

每天花很多时间做一些防护措施我有点厌烦。每天要保证通风,前几天天气阴冷又担心感冒。我是一个怕麻烦的人,日常生活并没有那么讲究。我小时候生活在农村,对食物的态度是”不干不净吃了没病”。食物尚且如此,对衣物就更不会那么在意。如果不出门,我会好几天不洗头。我开始觉得自己有点过度清洁,这两天就没有拖地。

昨天的晚餐是炒土豆茄子加稀饭。我感到很疲惫,不太有胃口,做完晚饭半天我都没有动筷子。这种疲惫感更多的来自心底深处的无力。

آن است که انسان در برابر طبیعت به زندگی در چنین دقیق.
من خسته از صرف وقت بسیار در امنیت خودم از این بیماری است. من نیاز به تهویه آپارتمان روزمره است. به عنوان آب و هوا ابری بود و سرد چند روز پیش من نگران بود که من می گرفتن سرد. من بی خیال فرد و توجه کمی به ابتذال است. من زندگی در روستا وقتی که من بچه بودم و نگرش نسبت به مواد غذایی است که “مواد غذایی ارزان خوب است برای سلامتی ما.” نه من در مورد مراقبت از لباس های من. اگر من نمی توانم نگه داشتن موهای من نشسته برای چند روز. اما در حال حاضر من احساس می کنم من کمی با وسواس داری و احساس می کنید مضطرب به من نمی mop طبقه دیروز و امروز.

آنچه که من پخته شده برای صرف شام دیروز توسط فرنی و سیب زمینی سرخ شده و بادمجان. من را انتخاب کنید تا من chopsticks پس از پخت و پز. من احساس بسیار خسته و از دست من اشتها. خسته کننده احساس می آید از احساس ناتوان است.

Guo Jing: ژانویه 31 سال 2020

在封城后,武汉的一些医院公开向社会募捐,很多志愿团体动员社会力量为医院运输物资。后来,政府开始接管募捐工作,声称为了避免公众被骗,于是指定了5个官方机构来协调募捐工作。可是湖北红会加分配的工作人员一共六十多人,对接整个湖北的医院。

武汉慈善总会收到400多万人的5亿多捐款,昨天都还1分钱未花。从海外寄来的医用物资,海关会要求联系慈善总会或者红十字会才能过关。

پس از این مستند برخی از بیمارستان ها در ووهان آغاز ساخت فراخوان عمومی برای کمک های مالی و بسیاری از گروه های داوطلب بسیج شهروندان برای جمع آوری و تحویل پزشکی ضرورت به این بیمارستان است. بعد از آن دولت در زمان بیش از کار و ادعا کرد که ممکن است مردم فریب خورده (fake گروه های داوطلب). دولت پس از آن تعیین شده پنج رسمی سازمان برای هماهنگ کردن کمک های مالی. وجود دارد تنها در حدود 60 کارکنان در صلیب سرخ در استان هوبئی و آنها اختصاص به کار با تمام بیمارستان ها در هوبئی. [ویرایشگر توجه داشته باشید: ووهان است و شهر هوبئی و شهر به تنهایی 128 بیمارستان.]

این ووهان خیرخواه کل انجمن را دریافت کرده است که 5 میلیارد یوان کمک مالی از بیش از 40 میلیون نفر اما تا به حال آنها ندارد صرف یک درصد برای کمک به آنهایی که نیاز دارند. در مورد کسانی که پزشکی ضرورت فرستاده شده از خارج از کشور, آداب و رسوم را حفظ خواهد کرد در مغازه نگه دارید تا زمانی که ووهان خیرخواه کل انجمن و یا صلیب سرخ به آنها می رسد.

Guo Jing: فوریه 1 سال 2020

今天早上突然发现,我桌子上的日历停在1月22日。我现在无法有计划,我甚至都不知道明天会怎样,只能尽力去过好每一天

امروز صبح به من اشاره کرد که تقویم روی میز من متوقف شده در Jan 22. من نمی توانم انجام هر گونه برنامه ریزی در حال حاضر. من حتی نمی دانم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. من فقط می توانید انجام بهترین من برای انجام زندگی روزمره است.

Ai Xiaoming: فوریه 1 سال 2020

Aixiaoming

Ai Xiaoming در دنده هنگامی که او رفت و به بیمارستان با داوطلبان به ارائه لباس محافظ. (منبع عکس: Ai Xiaoming.)

我隨行了志願者團隊。1月29日,跟15輛私家車,往21個醫院和單位,送了約6500件防護服。

如果我去醫院,會戴一個 N95口罩,外面再套一個一次性的口罩。回來以後,我沒有扔掉那個N95的口罩。我洗了後放到電水壺裏煮,煮完了然後放在電暖器上給它烤乾了。其實我覺得是很可笑的,一次性口罩拿去洗,那不是很可笑嗎?但是你想一想,這口罩咱們一般買不到。

我們送去的醫院醫生也是這樣,说你再沒有防護服送来,醫生護士都沒法查房了。做不到用一次就扔,醫生都是紫外線照一下,重複穿。

如果封城時間延續下去,可能後面的困難就會比較多了,因為匱乏的情況會越來越多。接下來進入日常生活,老年人的常用藥怎麼辦,醫院能不能開到常用藥也不知道,因為如果連口罩都缺乏的話,沒有物流的話,後面的生活就很難想象。

我們家貓的貓糧吃完了,我現在訂的貓糧也沒到。 目前我們就是維持一個脆弱的平衡。

我認為目前恐慌帶來的問題和危機,比疫病更兇險,因為恐慌造成的人和人之間的隔離…昨天我們看到一個消息,因為要隔離一個被感染的父親,他腦癱的長子被留在家裏無人照顧,幾天後死了。在這種社會心理的狀態下,我覺得死去的腦癱孩子就像一個隱喻,预示在這種極度的隔絕下會發生什麽樣的悲劇。

من به برخی از بیمارستان ها با یک گروه داوطلب در Jan 29. ما تا به حال 15 خودروهای شخصی و رفتیم به 21 بیمارستان ها و سازمان ها. در مجموع ما تحویل حدود 6500 محافظ مناسب.

اگر من رفتن به یک بیمارستان پوشیدن من یک N95 ماسک و استفاده از پزشکی ماسک به آن را پوشش میدهد. من بعد از بازگشت به خانه من پرتاب نمی دور که N95 ماسک. من جوش N95 ماسک در یک کتری برقی و خشک آن را در بالای یک بخاری برقی. آن است که در واقع بسیار خنده دار برای شستن یک-استفاده از ماسک آن نیست ؟ اما فکر می کنم دوباره. آن را دشوار است برای خرید N95 ماسک در حال حاضر.

پزشکان در این بیمارستان ها که ما بازدید همچنین به ما گفت که اگر ما آنها را نمی دهد که دنده محافظ پزشکان و پرستاران نمی تواند بخش دور کنه. آنها نمی توانیم به دور انداختن یکبار مصرف, دنده محافظ و پزشکان معمولا با استفاده از نور UV برای ضد عفونی کردن آنها به طوری که آنها می توانید آنها را می پوشند مکرر.

اگر مستند گسترش آن تبدیل خواهد شد بیشتر و سخت تر است چرا که بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد و در صورت کمبود ضرورت. اگر افراد مسن از اجرا خود را پزشکی ؟ ما نمی دانیم که اگر این بیمارستان هنوز هم می تواند تجویز این داروها. اگر ما نمی ماسک و خدمات تحویل آن را بسیار دشوار است به تصور کنید که چگونه ما می توانیم از طریق آن دریافت کنید.

غذا برای گربه من در حال اجرا است و غذای گربه که من سفارش داده بود تحویل داده شده است به من نشده است. وضعیت ما در یک تعادل شکننده.

مشکلات و بحران آورده شده توسط وحشت خطرناک تر از بیماری خود به دلیل وحشت ايزوله مردم است. دیروز من دیدم این خبر: آلوده پدرش را مجبور قرنطینه و پسرش قدیمی ترین که دچار فلج مغزی شده بود به سمت چپ به تنهایی در خانه و مرده چند روز بعد. در این نوع از sociopsychological وضعیت من احساس می کنم این مرده کودک مبتلا به فلج مغزی است یک استعاره برای زمان روانشناسی اجتماعی — این نوع از تراژدی است که می تواند اتفاق می افتد در انزوا.

داوطلبان تحویل داده محافظ سوئیت به بیمارستان. (منبع عکس: Ai Xiaoming.)

Guo Jing: فوریه 3 سال 2020

每天出门成为我的一个重要日常。其实我已经觉得出门不是必要,可我还在偏执地坚持。

我在坚持什么?这个城市不会在明天突然解封,外面不会在一日之内发生翻天覆地的改变

这其实是一个微小的反抗,在信息的封锁中寻找真实的信息,在隔离中寻求和他人的联系,在不确定中寻找某种确定性

هر روز هر روز من می شود مهم و معمول است. در واقع لازم نیست برای من به بیرون رفتن اما من سرسختانه نگه داشتن این روال.

چه من اصرار بر این کار ؟ این شهر متوقف نخواهد شد مستند فردا. جهان خارج را تغییر دهید به مدت یک شب.

این عمل خصوصی من مقاومت است. من به دنبال اطلاعات واقعی زمانی که اطلاعات مسدود شده است. من به دنبال ارتباط با دیگران در انزوا. من به دنبال چیزی خاص در زمانی که همه چیز نامشخص است.

Guo Jing: 4 فوریه سال 2020

前几天看到一个人发的朋友圈,写道:”封城封村的消息才几天,有多少男的在一个快被急疯的状态,试想一下有多少女的一年四季都是这样的日子。”

封锁一定程度上让男性体会了女性缺乏公共生活的感受。很多已婚女性在结婚后开始不得不围绕着家庭,即便她们有全职工作,下班后她们洗衣做饭、照顾孩子,做了很多不被重视的家务劳动。她们公共性的生活不断缩减,跟同事、朋友谈天的时间越来越少,她们对家庭的投入多于对自己的关注。

晚上和我的朋友们聊天。前一天成都发生了地震,我们就聊到了08年的汶川地震。…我们重新审视了集体主义和英雄主义。在灾难面前,我们塑造一味奉献的英雄,贬低所谓自私”的行为,而事实上很多看似自私的行为只是人们的自保而已。集体主义具有很强的情绪渲染力,甚至会制造厌恶甚至仇恨,比如中国人讨厌日本人。这种情绪会让我们忽略人本身。

很庆幸我们今天除了赞美医护人员的付出,也看到他们的脆弱

چند روز پیش دیدم یکی از دوستان پیام در دایره اجتماعی. او نوشت: “بسیاری از مردان بسیار تحریک شده و در این روز پس از مستند. آنها می توانید تصور کنید که بسیاری از زنان در زندگی شده اند این نوع زندگی سال پس از سال است؟”

این مستند به برخی از درجه اجازه دهید مردان تجربه احساس است که بسیاری از زنان تجربه کرده اند: فقدان زندگی عمومی. بسیاری از زنان متاهل به دام افتاده در خانواده خود را. حتی اگر آنها یک کار تمام وقت آنها نیاز به شستن, لباس, مراقبت از کودکان و انجام بسیاری از کارهای خانه. خود را در زندگی عمومی شده است کاهش. آنها زمان کمتری برای صحبت کردن با همکاران و دوستان است. آنها توجه بیشتر به خانواده های آنها نسبت به خود را دارند.

امشب من گفتگو با دوستان است. دیروز زلزله وجود دارد که در چنگدو بنابراین ما صحبت در مورد Wenchuan زلزله در سال 2008… ما در مورد جنبه های اطراف collectivism و قهرمانی. هنگام مواجهه با یک تراژدی ما تمایل به دیدن عمل خود گذشتگی به عنوان قهرمان و نگاه کردن به اصطلاح ” خودخواه رفتارهای. اما مردم نیز تکیه بر این به ظاهر خودخواه رفتارهای به زنده ماندن. Collectivism دارای نفوذ قوی بر احساسات ما و گاهی اوقات آن را می تواند به گسترش تضاد و یا حتی نفرت. برای مثال [ناسیونالیسم است] antagonized و مردم است. چنین احساسات باعث می شود ما چشم پوشی از جنبه های دیگر از بشریت است.

من خوشحالم که امروز هنگامی که ما ستایش کادر پزشکی ما خود را ببینید شکنندگی بیش از حد.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>