COVID-19 مرگ و میر ICU موارد ایجاد ثبات در مینه سوتا

ST. پل — با توجه به ابهام گره خورده به عید پاک یکشنبه گزارش در وزارت بهداشت دولت تایید موارد مثبت coronavirus به نظر میرسد که صعود با بیش از 100 روز دوشنبه در حالی که مرگ و میر پایدار باقی مانده و در 70.

هیچ مورد جدید گزارش شده است که نیاز به ICU مراقبت و یا بستری شدن در بیمارستان. خصوصی labs انجام 950 آزمون و دولت انجام شده 56.

در 194 جدید مورد اعداد گزارش شده در روز یکشنبه بودند تقریبا دو برابر است که از عادی دوره 24 ساعته با تشکر از مقامات بهداشت داشتن موارد گزارش شده از شنبه شب در علاوه بر این به کسانی که در حالت عادی پنج شنبه گزارش مورد به روز رسانی. مقامات بهداشت بعد از آن تجدید نظر شده است که تعداد 109.

19 مورد جدید از امروز و 85 مورد کم از روز یکشنبه گزارش آمده به 104 موارد جدید برای دوشنبه.

جدید خانه های پرستاری اضافه شد به لیست دولت از جمع خانه ها زندگی می کنند با موارد گزارش شده. آنها پناهگاه در غرب سنت پل در داکوتای کانتی و Parkview مانور پرستاری در خانه اشراف شهرستان است.

این داستان به روز خواهد شد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>