COVID-19 تایید در Jennie-O گیاه در ملرس

این موارد در واقع در Jennie-O پردازش گیاه در ملرس.

در یک ایمیل یکشنبه, مارس 22 مقامات از Jennie-O به سادگی گفت: “ما می توانیم تایید ما تا به حال اعضای تیم تست مثبت برای COVID-19 ما در ملرس تسهیلات است.”

این شرکت گزارش تعداد موارد فردی “همانطور که ما پیدا کرده اند که این شرایط در جوامع ما در حال تغییر روزانه” با توجه به این بیانیه.

این لینک تسهیلات که در مورد استخدام 700 نفر فرآیندهای کل بوقلمون و محصولات ارزش افزوده.

گزارش این آخرین موارد زیر اخبار شنبه که نامشخص تعداد کارکنان به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ویلمار Jennie-O پردازش کارخانه واقع در ویلمار خیابان. این شرکت دارای هفت کل پردازش گیاهان از جمله دو در ویلمار.

به گفته یک سخنگوی شرکت اقدامات بودند که به اجرا در ویلمار امکانات مانند quarantining افراد مبتلا و مصاحبه و quarantining مردم با آنها در تماس بودند نیز اجرا شده در ملرس گیاه.

“همه نهفته اعضای تیم همچنان به دریافت 100 درصد از پرداخت ها و منافع در حالی که آنها دور از محل کار” با توجه به شرکت در بیانیه ای.

دیگر اقدامات احتیاطی شامل مصرف روزانه درجه حرارت کارکنان ارائه ماسک صورت داشتن پرستاران در سایت و انجام کار اضافی مایع از امکانات.

Kandiyohi County در حال حاضر دارای سه تایید موارد COVID-19 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت داده است.

Stearns County, که در آن ملروز گیاه واقع شده است و در حال حاضر دارای 20 تایید موارد COVID-19.

بخش-های-شهرستان داده ها بر اساس یک فرد شهرستان محل اقامت پس از این بخش به اتمام رسانده است مورد مصاحبه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>