COVID-19 مورد اعداد رشد در سراسر منطقه خلیج به عنوان دولت اعداد صعود

منطقه خلیج مقامات گزارش جدید در مجموع از تایید COVID-یکشنبه 19 مورد ردیابی از گسترش این بیماری کشنده به عنوان تعدادی از بیماران در این منطقه نقل مکان کرد و به سمت 4,000.

شهرستان سانتا کلارا است که کانون خلیج منطقه شیوع گفت که 59 بیماران جدید شده بود تایید آوردن تعداد موارد تایید شده در این شهرستان به کمی بیش از 1200. جدید میلادی به ثبت رسید از این رمان coronavirus نگه داشتن county مرگ و میر در 39.

در شرق خلیج Contra Costa County, مقامات گفت که آنها تا به حال تایید 33 مورد جدید از این بیماری در این شهرستان در مجموع 386 یکشنبه. ساکن در اوریندا مراقبت مرکز بود که در حال حاضر در پایان زندگی مراقبت آسایشگاه درگذشت coronavirus عوارض یک county health سخنگوی گفت.

آالمدا کانتی جدید مجموع یکشنبه 566 تایید موارد از جمله 27 در برکلی که در عمل خود را در بخش بهداشت و درمان. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

در سان فرانسیسکو 39 موارد جدید در زمان این شهر و شهرستان را در مجموع به 568. این شهر باقی مانده در هشت مرگ و میر پس از یک اعلام شد در روز شنبه.

به روز رسانی شماره برای سان متئو کانتی در دسترس نیست بعد از ظهر یکشنبه.

منطقه خلیج اخبار گروه پیگیری از تایید محلی موارد COVID-19 نشان داد که کمی کمتر از 3,500 موارد از اواخر روز شنبه. در مجموع جدیدی در دسترس نبود از بعد از ظهر یکشنبه به عنوان نه همه شهرستانهای استان گزارش شده بود خود را در مورد اعداد.

مقامات دولتی گفت: برخی از 131,500 آزمايش انجام شده در سراسر کالیفرنیا اگر چه جمع شدن برخی از 15000 تست های باقی مانده خوانده نشده به عنوان آزمایشگاه سعی کردم به کار از طریق کیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>