زن و شوهر اهدا همه چیز آنها را به Albuquerque museum

پانزده سال پیش در آلبوکرک دوستداران هنر ویرجینیا و اد Fultz تصمیم به ترک خود را تمام و مستغلات خود را به موزه محلی. خود را در خانه و ماشین و سرمایه گذاری نمونه کارها و قابل توجهی خود را به هنر مجموعه ای است که به ارزش چند میلیون و یا گرفتن.

“اگر ما می خواهم به حال فرزندان آنها می شده اند در اولویت ما” ویرجینیا به من گفت: هفته گذشته هنگامی که من به نام او و اد به بحث در مورد هدیه خود را. “اما این اتفاق نمی افتد بنابراین ما رفت و در یک جهت متفاوت است.”

آنها پول خود را که در آن قلب خود هستند.

اد و ویرجینیا ملاقات به عنوان نوجوانان در حالی که حضور وست تگزاس کالج ایالتی. ازدواج آنها در طول تاریخ و در سال 55 سال پیش. پس از کالج آنها آموخته دبیرستان در ال پاسو برای 10 سال و بیشتر از تابستان خود را با سفر.

“ما رشد نمی کند تا در خانه با هنر” ویرجینیا گفت. “آنچه ما می دانستیم که هنر ما یاد گرفته بودم از کتاب است.”

که تغییر در طول تابستان سال 1968. بیش از سه ماه آنها بازدید هر کشوری در غرب اروپا است. “ما در اروپا-در-$5-یک-طرح روز چون آن جا معلم ما بودجه است.”

و آنها ضربه عمده هر موزه است.

“سفر اول به اروپا بود تا چشم باز” اد گفت.

“آن را مانند این جشن” ویرجینیا اضافه شده است.

در اولین بازدید خود را به موزه لوور در پاریس, او به یاد می آورد: “ما به سختی می تواند به استطاعت ناهار وجود دارد. سپس پیشخدمت آورده این کار افتاده d’oeuvres سینی و دو لیوان شراب است که ما نمی تواند استطاعت. ما شاهد این سادگی لباس پوشیدن آقایان نشسته در این نزدیکی هست و می دانستم که آن را از او بود.”

هنر مراجعان هستند سخاوتمندانه دسته. ویرجینیا و اد پرداخت آن لحظات رو به جلو است.

اد چپ تدریس و در زمان مدیریت کار با یک شرکت حمل و نقل و در سال 1981 منتقل شد به آلبوکرک یک شهر او و همسر خود را عاشق خود را برای فرهنگ و هنر. چرا که هیچ آموزش پوزیشن های در دسترس بودند ویرجینیا شروع به فروش املاک و مستغلات. و آنها همچنان به سفر و خرید هنر قطعات از کشورهای دیگر و بسیاری از آنها بومی جنوب غربی.

هر چند آلبوکرک موزه طاس تخته نرد برای اولین بار “اگر آنها می گویند که آنها هیچ چیز را نمی خواهیم ما نمی خواهد به جرم” گفت: ویرجینیا. “ما بدست ما لذت بردن.”

در ضمن آنها در ادامه به قدردانی خود را به موزه محلی است مجموعه. “ما اغلب بروید و صرف چند ساعت در آنجا ناهار و یک لیوان شراب در کافه و بحث در مورد هنر” ویرجینیا گفت. “هر بار که به آن لرزش من می دانم که آنها را بهره مند از ما روزی. آنها به ما داده خیلی بیشتر از ما تا به حال به آنها بدهد.”

برای آماده سازی خود را در مجموعه هنر برای نهایی handoff زمانی که اقلام خواهد شد یا رفتن به موزه و یا به فروش می رسد به صورت نقدی Fultzes نگه داشتن هنر فایل با پوشه برای هر قطعه با اطلاعات در مورد هنرمند و آثار هنری و داستان پشت چگونه آنها آن را کردم.

“مشکل این است که ما مجبور به ترک جمع آوری” ویرجینیا گفت. “به راستی ما مجاز به رفتن به یک نمایش هنری برای یک سال است.”

“ما در حال رفتن به یک هفته آینده” اد گفت.

تصمیم به ترک و مستغلات خود را به شما باعث عشق گام اول است. چالش بعدی این Fultzes یافت می شود چگونه است. در اینجا آنچه را که آنها یاد گرفته:

نام نهاد مناسب: در سال 2005 Fultzes به نام the Albuquerque Museum خود را به عنوان ذینفع اما در سال گذشته آنها ملاقات امیلی Blaugrund فاکس, مدیر اجرایی, برای موزه بنیاد و یاد گرفتم که باید نام the Albuquerque Museum Foundation به عنوان ذینفع. در غیر این صورت این شهرستان که دارای موزه کنترل کمک های مالی. پایه و اساس تنظیم شده است صرفا برای حمایت از موزه. Ed خود را به روز رسانی خواهد شد بر این اساس.

آیا آن را به تنهایی: از کار با یک وکیل به مطمئن شوید که شما را منتقل آنچه شما قصد و معتبر است تحت دولت خود را قانون. وکیل همچنین می توانید مطمئن شوید که شما خواهد جادوها کردن دقیقا آنچه شما می خواهید به ترک و به چه کسی لیست تمام دارایی و نام مجری. پس با توجه به درخواست یک دوست و یا نسبی برای بازی در این نقش Fultzes در نهایت استخدام یک شرکت اعتماد. برای یک درصد از املاک این شرکت رسیدگی خواهد شد فروش هنر و دارایی های دیگر و خرج کردن درآمد حاصل.

خاص: روشن چگونه شما می خواهید هدیه خود را به مورد استفاده قرار گیرد. این Fultzes اختصاص کمک مالی خود را برای هنر ادغام. “دیگران ممکن است تعیین بودجه برای حمایت از نمایشگاه سرمایه بهبود و یا آموزش و پرورش” روباه گفت: “اما نمی محدود کردن هدیه بیش از حد.”

بگویید گیرنده. اجازه دهید هر کس از شما در حال ترک یک دارایی به می دانم که شما نام آنها را در خود خواهد گفت روباه. مطمئن شوید که آنها آن را می خواهم. “ما ممکن است می خواهید مادر بزرگ hanky مجموعه, گرامی, آن را به عنوان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>