شهرستان, UC Santa Cruz شریک برای گسترش coronavirus تست ظرفیت

بای شهر خبر

سانتا کروز — شهرستان سانتا کروز و UC سانتا کروز را اعلام همکاری برای گسترش شهرستان COVID-19 coronavirustesting و تجزیه و تحلیل ظرفیت.

با استفاده از $805,000 در بودجه از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون UCSC مولکولی آزمایشگاه های تشخیصی به دست آورد اضافی تست تجزیه و تحلیل تجهیزات روباتیک مانند مایع دست زدن به سیستم عامل و PCR سیستم است که اجازه خواهد داد که محلی تست ظرفیت برای رسیدن به 800 تست در هر روز.

مولکولی آزمایشگاه های تشخیصی است که به طور فزاینده ای به یکی از محبوب ترین تست مکان محلی برای سازمانهای بهداشتی و درمانی با توجه به مقامات شهرستان. این آزمایشگاه به طور کلی قادر به بازگشت به نتایج آزمون در 24 تا 48 ساعت است.

“ما سپاسگزار به شهرستان برای این بودجه کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که ما در آزمایشگاه های تشخیصی همچنان قادر به پاسخگویی به increasingneeds جامعه و دانشگاه برای coronavirus تست” UCSC معاونت پژوهشی اسکات Brandt گفت.

آن را چند هفته برای آزمایشگاه به جدید تست تجهیزات کامل عملیاتی با توجه به این شهرستان است. تست ظرفیت است انتظار می رود افزایش در طی چند ماه.

“پرداختن به COVID-19 در جامعه خواسته است که ما تکیه بر قدرت ما مشارکت و همکاری را شکل ستون فقرات پاسخ ما تلاش وقتی که می آید به تست و تشخیص” سانتا کروز شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی آژانس میمی مدیر سالن گفت.

“ما خدا را شکر به UC سانتا کروز در جامعه ما و برای دیدن آنها افزایش برای دیدار با چالش های قبل از ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme