شهرستان, بهداشت عمومی بخش ستون: مسئولانه آماده شدن برای COVID-19; اما بدون نیاز به وحشت

بنابراین سوال این است: از کجا خط مناسب بین مسئول آماده سازی و پر از شکوفه هراس ؟

مهم است به استفاده از اطلاعات واقعی و منابع معتبر در هنگام برنامه ریزی برای, چگونه بهترین برای سالم ماندن برای خودتان عزیزان و جامعه است. در اینجا برخی از حقایق از مراکز کنترل بیماری و مینه سوتا وزارت بهداشت:

برای بسیاری از مردم آمریکا بعید به معرض این ویروس در این زمان فوری خطر سلامت از COVID-19 در نظر گرفته شده است کم است.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد به تاریخ در مینه سوتا است.

از زمان علم اکثریت (80 درصد) از افرادی که قرارداد این ویروس رنج می برند تنها علائم جزئی.

آن را همیشه خوب به گام برای محافظت از خود و خانواده خود را. و آماده بودن هرگز یک چیز بد است. این امر به ویژه درست است که بهترین راه برای محافظت از خودتان در حال رفتارهای مشابه برای حفاظت از خود را از آنفلوانزا و بهترین راه برای آماده سازی نیز اتفاق می افتد شبیه به چگونه شما را در آماده شدن برای یک توفان برف و یا هر رویداد دیگری که ممکن است نگه داشتن شما را در صفحه اصلی برای یک زمان کوتاه است.

چه می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما ؟

دستهای خود را کاملا با آب و صابون به مدت 20 ثانیه. اگر شما با استفاده از ضد عفونی کننده دست مطمئن شوید که آن را بر اساس الکل و این دست شما نیست مشخصه ،

ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند. این کلیدی است برای متوقف کردن گسترش و حفاظت از همکاران همکلاسی ها و هر چیز دیگری شما ممکن است روبرو می شوند.

پوشش خود را از سرفه یا عطسه. استفاده از یک بافت اگر شما یک و پس از آن دور از آن را در یک پوشش ظرف. و یا استفاده از آرنج خود را برای جلوگیری از میکروب ها را از رسیدن به هوا و یا بر روی دست های خود را.

تمیز غالبا لمس سطوح مانند کانتر نور سوئیچ دستگیره های درب و کابینت دستگیره اغلب با استفاده از مواد شوینده خانگی و آب.

و چگونه می تواند شما را آماده مسئولانه? تصور کنید اگر شما یا یکی از اعضای خانواده به ماندن در خانه برای چند روز و یا تا دو هفته. آیا شما یک طرح بازگشت به بالا برای مراقبت از کودک و یا توانایی به کار از خانه ؟ بحث خود را با کارفرما در مورد گزینه های. فکر می کنم در مورد ضرورت شما نیاز خواهد بود. برای مثال اگر شما به داروهای تجویزی که شما نیاز به پر کردن مجدد? سهام تا در nonperishable مواد غذایی. فکر می کنم در مورد شبکه خود را از دوستان و خانواده. که می تواند شما را بخوانيد اگر شما نیاز به کمک دارید ؟ و که می تواند به شما کمک کند اگر آنها نیاز به کارهای اجرا میشه ؟

St. Louis County بهداشت عمومی مانند تمام شهرستان بهداشت عمومی بخش است که با همکاری نزدیک با وزارت مینه سوتا بهداشت در این وضعیت فقط به عنوان ما برای هر گونه خطرات بهداشت عمومی. باید وجود داشته باشد یک مورد تایید شده به صورت محلی نقش ما خواهد بود برای اطمینان از نیازهای ضروری در حال ملاقات برای هر کسی قرار داده شده در قرنطینه یا انزوا و دارد که مناسب و به موقع و آموزش عمومی. ما در حال کار با کسب و کار منطقه و سازمان ها به برنامه در جای خود باید کسی نیاز به مواد غذایی یا داروها را تحویل داده در حالی که قرنطینه در خانه.

ما درک می کنیم که چرا مردم نگران باشید. این یک ویروس جدید است و هیچ واکسن در این نقطه است که می تواند به جلوگیری از آن است. افرادی که مسن هستند و یا دارای سیستم ایمنی بدن به نظر می رسد می شود بیشتر در معرض خطر است. همه ما نیاز به انجام بخشی از ما در حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه و همچنین خودمان عزیزان و همسایگان.

چشم انداز مهم است بیش از حد. بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد COVID-19 و گسترش آن در مینه سوتا وزارت بهداشت در حال حاضر توصیه لغو رویدادهای اجتماعی مانند کنسرت, مهمانی, یا گردهمایی های کلیسا. و مراکز کنترل بیماری است و نه توصیه به استفاده از facemasks به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای عموم مردم.

ساخت برنامه ای برای محافظت از خودتان است که همیشه یک ایده خوب است. یک دوز از حس مشترک و پایگاه آماده سازی در حقایق هستند به همان اندازه مهم است.

امی وستبروک مدیر St. Louis County سلامت عمومی را بدست آورد. و اسکات Lesnau است آمادگی اضطراری هماهنگ کننده St. Louis County بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>