شورای آرا به طور موقت نزدیک Gary-جدید, Duluth, خیابان برای تضعیف غیر قانونی آزادسازی

اتفاق آرا دوشنبه شب دلوت شورای شهر تصویب قطعنامه اجازه کارکنان شهرستان به طور موقت تعطیل کشش از 108th خیابان غرب که در آن مردم شده اند رها کردن آیتم های ناخواسته از جمله تشک های قدیمی recliners و حتی توالت.

قطعنامه معرفی شد توسط منطقه 5 عضو شورا جانت کندی و با در بزرگ عضو شورای درک Medved.

“این کانون و این هزینه شهر مقدار زیادی از پول” گفت: Medved اشاره کرد که این شهر تا به حال به تحمل بار مالی برای تخلیه دور آشغال پرتاب به سمت جاده.

زمان دقیق بسته شدن است هنوز مشخص نشده اما کندی گفت: “ما به دنبال در مورد یک دوره سه ماه. … این چیزی است که ما پیشنهاد در حال حاضر. آن می تواند دیگر با توجه به آنچه یافته و برخی از چیزهایی که ما می تواند کار کند.

“من می خواهم از اعضای جامعه به می دانم که وجود دارد رفتن به یک فرایند اجتماعی ورودی در طول سه ماه دوره از زمان به عنوان بعد از. من به دنبال به جلو به داشتن یک جلسه جامعه از نوعی نگاه در برخی از راه های که مردم نهفته بسته شدن” او گفت:.

این بخش از جاده مسدود شود خاموش است واقع بین Becks جاده و یک نقطه در حدود 300 فوت در شمال Dickson خیابان. کندی گفت: هیچ صاحب خانه خواهد شد از دست دادن دسترسی به اموال خود را به عنوان یک نتیجه از بسته شدن.

Medved هم نامیده می شود برای بحث و بررسی بیشتر این موضوع و برخی از راه حل های ممکن و گفت: “هیچ چیز از حد در اینجا. این است آن نور ؟ است این دوربین ؟ آن را مدیریت زباله? و من صحبت کردن در مورد زباله شرکت است.”

Medved پیشنهاد این شهر ممکن است قادر به ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه برای کمک به مردم بیشتر به راحتی به دور از موارد ناخواسته در صورت مسئول است.

“امیدوارم در ذهن جامعه را با هم می آیند,” او گفت:.

در بزرگ عضو شورا بارب اهل روسیه گفت: این موضوع رها شده در سطل زباله متاسفانه منحصر به فرد است به 108th خیابان غرب است.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مکان های دیگر در سراسر شهرستان ما است. وجود دارد مقدار زیادی از مبلمان در بلوار که نشسته است وجود دارد برای چند ماه. و ما نیاز به کشف کردن برخی از راه برای مقابله با آن است. آن را بسیار ناخوشایند” او گفت:.

در بزرگ عضو شورا زاک Filipovich توافق موضوع بزرگتر است و گفت: “این کار هزینه هر زمانی که این اتفاق می افتد. هنگامی که این مواد یافت شده در کنار جاده و یا در نهر تخت و یا در جای دیگر آنها را به WLSSD (غرب دریاچه سوپریور بهداشتی منطقه) برای پردازش و اگر ما قادر به گرفتن کسی که به طور غیر قانونی ریخته این مواد است که فرد می تواند در خدمت و جریمه نقدی. اما اگر نه … کل جامعه می پردازد که. از طریق ما جامد-پسماند مدیریت هزینه در ما لایحه مالیات بر دارایی و از طریق ما زباله-مجموعه خدمات وجود دارد هزینه است که همه ما پرداخت نیز هست و می رود که برای مقابله با این رها اقلام زباله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>