می تواند اصلاحات بود بر روی کارت برای جامائیکا زندان ،

یک ون پلیس اسکورت از زندانیان که در حال نقل مکان از یک موسسه دیگر; در پس زمینه برج در خیابان امنیت بالا ، عکس کریستینا زو در فلیکر CC BY-SA 2.0.

این قسط دوم از یک مجموعه دو قسمتی در جامائیکا چگونه سیستم زندان معاملات با زندانیان مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

پس از کمیسیون مستقل تحقیقات (INDECOM) است که به بررسی نقض حقوق بشر توسط جامائیکا را نیروهای امنیتی به اشتراک گذاشته شده آن در سه ماهه اول سال 2020 گزارش در این کشور سیستم زندان در ژوئن 3 جلسه یا دو جلسه جامائیکا شد وحشت زده به یاد بگیرند که از شرایط که در آن 81 ساله و اهل بیت معصوم اتاق درگذشت.

این هشتاد ساله که دچار چالش های بهداشت روانی, درگذشت کینگستون برج خیابان Correctional Facility در ژانویه 24. او زندانی شده است به مدت 40 سال بدون اینکه سعی شده تلقی نا مناسب برای اعتراف به اتهام قتل.

نتیجه اعتراض عمومی به زودی تبدیل به مرگ او — و آنچه در آن می گوید: در مورد جامائیکا سیستم کیفری — به یک فوتبال سیاسی ایران.

Politicising موضوع

موضوع تبدیل شد sidetracked توسط یک حزبی سیاسی بحث در مورد آن دولت را رد کرده بود بحث ارائه در سال 2015 از آن پس نخست وزیر بریتانیا دیوید کامرون برای ساخت یک زندان جدید در این جزیره است. انگشت اشاره شد صریحا رد کرد توسط کاربران رسانه های اجتماعی:

دولت در پاسخ با نشاط در پی خشم با نخست وزیر اندرو Holness اشاره کرد:

مرگ آقای نوئل اتاق در حالی که در بازداشت درون برج خیابان بزرگسالان مرکز تادیبی است که هر دو غم انگیز و دلخراش […] این فاجعه است که بدون شک رتبه در میان وحشتناک ترین ارث از کیفری و سیستم قضایی است که در نیاز فوری به اصلاحات.

آیا این اقدامات کافی است ؟

در ژوئن 4, وزارت امنیت ملی اعلام کرد که ممیزی خواهد بود انجام شده به اتاق های’ مرگ است.

در ژوئن 8, رئیس دادگستری برایان Sykes اعلام کرد استقرار یک نیروی کار به در نظر گرفتن قوانین فعلی موثر بر آن در بازداشت کسانی که رنج می برند از بیماری های روانی. این گروه انتظار می رود به گزارش یافته های آن در ظرف 120 روز.

در حالی که مدیر تعقیب عمومی پائولا Llewellyn اذعان کرد که پی در پی دولت نشان داده اند “کافی توجه و مراقبت” به نیاز به یک روانی قانونی تسهیلات, او به این نتیجه رسیدند:

شاید آن است که مفید به بازی سرزنش […] آن است که نه تنها مسائل مربوط به سلامت روان اما مسائل مربوط به سلامت روان است که آنها را در تضاد با قانون کیفری این است که در آن شما باید این معضل است. […]

بین سلامت روان قانون و عدالت کیفری دولت قانون تلاش شده است سیستمیک; آن را فقط که آن را در حال انجام در راه است که آن را باید شده اند.

روزنامه نگار Jovan آنتونی ارسال شده چندین بیانیه از نهادهای دولتی درگیر که شامل نادر عذرخواهی از رئیس دادگستری:

پس وزیر امنیت ملی هوراس چانگ مجلس بیانیه ای در این موضوع این مدافع حقوق بشر سوزان Goffe خواستار بیشتر:

یکی از دلایلی که چرا شفافیت بیشتر است کاملا ضروری است که این روند تفتیش ممکن انجام شده توسط اشخاص و یا افراد مسئول شرایطی که منجر به Mr اتاق حبس و مرگ است.

اطلاعات بیشتر لازم است وزیر چانگ.

ما باید به یاد داشته باشید که آن را وزارت امنیت ملی آورده است که آقای اتاق مرگ به توجه عمومی است. بدون INDECOM گزارش ما نمی خواهد شناخته شده است.

تحولات مثبت

پس از اتاق های’ مرگ دو نفر از زندانیان آزاد شدهاند پس از چند دهه از زندان. Isat, Buchanan, مشاور حقوقی برای حقوق بشر سازمان غیر دولتی ایستادن برای جامائیکا (SUFJ) موفق به داشتن یک بیمار روانی مرد 71 ساله جورج ویلیامز منتشر شده از برج خیابان زندان در ژوئن 24.

جامائیکا Gleaner گزارش داد:

فریاد “آزادی” شنیده می شد در خارج از سنت کاترین محله دادگاه […] به عنوان 71 ساله جورج ویلیامز از زندان آزاد شد پس از گذراندن نزدیک به 50 سال پشت میله های زندان بدون محاکمه. با چشم های سیاه و سفید از ضرب و شتم در آخر هفته ویلیامز بود و ملاقات با اعضای خانواده و حامیان. [او] برادر Aldrin جونز گفت: “سفر سخت خواهد بود اما او برای آن آماده است.’

یکی دیگر بیمار روانی زندانی 49 ساله ابراهیم لارنس آزاد شد در جولای 10, بعد از اینکه تلقی نا مناسب به درخواست و هزینه بیش از 25 سال در زندان است. او متهم شده بود با سوء تخریب اموال پس از پرتاب سنگ در یک گروه از مردان و یک ماشین پلیس در سال 1994.

بر لارنس آزادی برادرش تأکید بر اهمیت مراقبت و حمایت از بیمار روانی.

در زوم بحث SUFJ بنیانگذار کارلا Gullotta که اشاره کرد که “دستگاه قضایی در جامائیکا کار نمی کند برای بیش از حد بسیاری از مردم” تکرار احساسات خود را. او توضیح داد که یک زندانی سلامت روانی به سرعت رو به وخامت پس از ورود به سیستم زندان به دلیل “یک محیط است که قابل قبول نیست تحت هر انسانی حقوق اصول اساسی.”

‘اثبات بی گناهی برای آینده جنایات’?

وجود دارد حدود 350 بیمار روانی زندانیان برگزار شد در بلوک های ویژه ای در دو جامائیکا زندانهای; Gullotta معتقد است که آنها باید در جایی دیگر به عنوان سیستم کیفری تنها یک روانپزشک خدمت در مجموع 4,600 زندانیان. تنها خدمات درمانی این بیمار روانی زندانیان در حال حاضر دریافت ماهیانه یک تزریق به نگه داشتن آنها را آرام.

به گفته یکی از اعضای جامائیکا انجمن روانپزشکی که در زمان زوم بحث:

بیمار روانی هستند که خواسته برای اثبات بی گناهی خود را برای آینده جنایات که اشتباه است […] قفل کردن کسی که هیچ ارزش درمانی صرفا یک مسئله امنیتی است. شما در حال نقض حقوق این افراد یا در زندان و یا بیمارستان های روانی به جامعه بزرگ [است که] کار بر روی این فرض نادرست است که همه آنها خشونت آمیز.

این روانپزشک افزود که بیمار روانی هستند بیشتر احتمال دارد به قربانیان استثمار و خشونت خود: “آنچه که ما در حال دیدن در اینجا این است که شواهد روشنی از بهره برداری و ساختاری خشونت توسط سیستم در محل برای محافظت از آنها.”

مرگ دیگری پشت میله های زندان

INDECOM در حال حاضر در حال تحقیق در مورد یک حادثه مربوط به مرگ دیگری از یک برج در خیابان اهل بیت.

در اوایل این ماه در یک بحث با یک سرپرست زندانی بود و گفته زده با باتوم و بعد از آن درگذشت. این حادثه موجب اعتصاب غذا در میان برخی از زندانیان. یک زندانی ناشناس صحبت در رادیو گفت که برخی از افسران زندان در حال سوء استفاده و پیشنهاد کرد که موجود خدمات توانبخشی باید تمدید شود.

آن است که در حال حاضر به طور کلی امیدوارم که Noel اتاق های’ مرگ غم انگیز نمی خواهد بیهوده که بیشتر زندانیان “از دست رفته در سیستم” را آزاد شود و مهمتر از همه که سیستم خود را دستخوش اصلاحات معنی دار.

قسمت من از این پست این است که در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>