Coronavirus: کارگر در ساوت سن خوزه, Safeway تست مثبت

سن خوزه – سن خوزه, Safeway کارمند دریافت درمان های پزشکی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 سخنگوی سوپر مارکت های زنجیره ای تایید دوشنبه.

کارمند گذشته مشغول به کار در فروشگاه در 179 Branham لین در مارس 24, گفت: سخنگوی وندی Gutshall یک ایمیل به در. فروشگاه “وی افزود:” شده است از طریق چرخه های متعدد از ما پیشرفته تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی روند پس از آن روز.”

“افکار ما هستند که با دیپلم که تست مثبت است و ما امیدواریم که برای بهبودی کامل” او گفت:.

Gutshall گفت: زنجیره ای را “crisis response team” ممکن است توصیه دیگر به کارکنان خود شده است.

فروشگاه, با این حال باز باقی خواهد ماند.

“ما مجددا با تمام همکاران که آنها نیاز به شستن دست و ضد عفونی بررسی می ایستد در هر ساعت و به تمرین های اجتماعی فاصله,” Gutshall گفت. “ما همچنین خاطر نشان کرد که اگر آنها دچار تب و علائم بیماری تنفسی مانند سرفه یا تنگی نفس ماندن در خانه و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را حق دور.”

یک Cardenas بازارهای کارمند در سن خوزه نیز آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: سخنگوی آدم سلگدو. کارمند خود در قرنطینه او اضافه شده و محل در 1070 جنوبی سفید جاده بسته خواهد شد, عمیق تمیز یک شبه و restocked.

این موارد در میان 848 تایید در شهرستان سانتا کلارا. شهرستان نیز ثبت 28 مرگ و میر.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>