Coronavirus: آیا طرفداران بسته NFL استادیوم برای هفته 1? تعداد دفعات مشاهده نیست در آن رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بخواهید فصل NFL برای شروع در زمان اما به عنوان او خواستار کالیفرنیا به حفاری در یک مبارزه طولانی علیه coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید: نیست تعداد دیدن استادیوم های بسته بندی شده با طرفداران فوتبال در ماه سپتامبر.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” Newsom از وی خواست تا شنبه که آیا او اجازه می دهد NFL بازی با ده ها هزار نفر از طرفداران در حضور هنگامی که فصل برنامه ریزی شده است برای شروع.

با توجه به ESPN مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمیسیون از چندین نرم افزار ورزشی لیگ روز شنبه که او معتقد است فصل NFL باید شروع به برنامه ریزی در این پاییز و او امیدوار است که به طرفداران در عرصه و استادیوم های اوت و سپتامبر.

Newsom گفت: شنیده سوال در مورد زمانی که ورزش می تواند بازگشت از ورزشکاران و تیم های مقامات. اما حتی اگر تلاش برای مهار COVID-19 نشان می دهد موفقیت در ماه های آینده Newsom گفت که او نمی خواهد می خواهید به حرکت بیش از حد به سرعت اجازه می دهد تا بزرگ اجتماعات مبادا آن منجر به ظهور مجدد ویروس مرگبار است.

“من اینجا نیست دوم-حدس می زنم کسی” Newsom گفت. “اما من در اینجا به این می گویند: تصمیم ما بر این اساس حداقل اینجا در ایالت کالیفرنیا مشخص خواهد شد حقایق مشخص خواهد شد توسط کارشناسان بهداشت و درمان خواهد شد ظرفیت ما برای پاسخگویی به این لحظه خم و منحنی را مناسب جامعه نظارت و آزمایش برای اطمینان تعیین اینکه آیا یا نه که مناسب است.

“در حال حاضر من فقط با تمرکز بر فوری اما این چیزی نبود که من پیش بینی این اتفاق در چند ماه آینده” Newsom گفت.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>