Coronavirus که دسترسی به کمیاب تجربی به مواد مخدر ؟

هیچ کس هنوز نمی داند اگر یک منطقه خلیج پزشکی می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی از coronavirus بیماران.

در عین حال تقاضای بسیار بالا و ناامیدی آنقدر بزرگ است که جلعاد Biosciences است که ضربه زدن به ارزش ها و انبارهای پوسته پوسته شدن تا تولید و اعلام قوانین جدید که دسترسی به آن امیدوار کننده است اما تایید نشده مخدر است.

با کمی اما مراقبت های حمایتی برای کمک به افراد بیمار جهانی امیدوار هستند دوخته تجربی آن را عامل ضد ویروسی به نام remdesivir. تقاضا بیشتر سوخت توسط رئیس جمهور تهمت که در کنفرانس های مطبوعاتی ترویج remdesivir و دیگر مواد مخدر اثبات نشده.

نمایی افزایش درخواست برای مواد مخدر “آب گرفتگی یک درمان اورژانس دسترسی به سیستم است که مجموعه ای بود تا به صورت بسیار محدود دسترسی به تحقیقاتی دارو و هرگز در نظر گرفته شده برای استفاده در پاسخ به یک بیماری همه گیر” با توجه به بیانیه ای این هفته از جلعاد یک پرورش شهرستان دارویی نیروگاه.

از تمام داروهای در حال حاضر تحت بررسی برای COVID-19 درمان remdesivir است که باعث می شود بیشتر بیولوژیکی حس. این تکنولوژی خود را به ویروسی کد ژنتیکی برای ایجاد وقفه در تولید مثل. در حیوانات و کشت سلولی آن کشته پاتوژن ابتال به بیماری مرس و سارس که از نظر ژنتیکی شبیه به این ویروس جدید است.

این هفته پس از دادن دارو به صدها نفر از بیماران بدحال تحت اضطراری “استفاده مهربان” برنامه جلعاد اعلام کرد این تغییر به یک توزیع جدید استراتژی است. آن است که دیگر پذیرش فرد جدید “استفاده مهربان” درخواست به جز در موارد شدید بیماری در کودکان و زنان باردار است.

به جای آن در حال ساخت یک خط لوله جدید به نام “گسترش دسترسی” که به توزیع مواد مخدر به گروه زیادی از بیماران مبتلا به بیمار از طریق بیمارستان های خاص.

آن را نیز در ادامه از ارسال دارو به محققان در دانشگاه استنفورد, دانشگاه سان فرانسیسکو و مراکز درمانی و انجام آزمایش های بالینی. این محاکمه ها در اندازه محدود و تنها به بیمارانی که با معیارهای خاصی است.

خانواده بسیار بیمار بیمار بیماران — که بسیاری از آنها در حال حاضر در خط “استفاده مهربان” دسترسی به می گویند که آنها در حال اجرا خارج از زمان. ترس آنها قطع می شود, آنها در حال التماس برای درمان هر چه آنها می توانید دریافت کنید.

“ما در برزخ است. من می خواهم آن را در دست گفت:” لوئیس لوری از کامی, ایلینوی, متعجب بیماری ناگهانی شوهرش اعطای Reffell یک بار سالم 55 ساله فیزیوتراپ است که در حال حاضر مبارزه برای زندگی خود را در یک واحد مراقبت های ویژه. در ابتدا او تنها احساس خستگی و هرگز تب و تنگی نفس و یا دیگر علائم کلاسیک. در حال حاضر او ذات الریه شدید.

شوهر او تایید شده برای مواد مخدر در هفته گذشته اما این امر نمی رسید. به محض این که فشار خون خود را تثبیت, خود, دکتر, در شمال غربی بیمارستان جامعه در Arlington Heights, IL, می خواهد به آن را امتحان کنید.

“آنها به ما گفت که باید آن را در اینجا آخرین شنبه گفت:” لوئیس. در حال حاضر آنها وعده داده شده است این دارو با جمعه. “من فقط امیدوارم و دعا می کنم که این حقیقت است. من امیدوارم که آنها در حال کار در سراسر ساعت و به اشتراک گذاری چگونه به مواد مخدر با تولید کنندگان دیگر است.”

این مشکل گفت: bioethicist هنر کاپلان از دانشگاه نیویورک Langone Medical Center, این است که تنها وجود دارد نه به اندازه کافی مواد مخدر برای همه. آن عملی نیست گفت: برای شرکت های دارویی به شروع به جرم تولید یک عامل است که ممکن است تا کنون تایید شود.

“شما نمی توانید ساخت یک کارخانه را بدون مجوز به مواد مخدر” گفت: Caplan که منجر NYU کار گروه در استفاده مهربان و Preapproval دسترسی است که مطالعات اخلاق در دسترسی به تحقیقاتی محصولات پزشکی.

“جلعاد ندارد عرضه نامحدود,” او گفت:. هنگامی که یک دارو است که هنوز هم در دست بررسی “شرکت ها تقریبا همیشه رو به نوعی از کمبود.”

موضوع preapproval دسترسی طولانی جنجال تولید شده با توجه به دانشگاه نیویورک مشغول به کار است. هیچ حق قانونی برای این مواد مخدر. و هنگامی که شرکت دسترسی آنها همیشه این کار را در یک نمایشگاه یا شفاف.

این مسئله شده است که در مواجهه با بیماران مبتلا به بیماری های کشنده Caplan گفت. به عنوان مثال وجود دارد کمبود Janssen مواد مخدر به نام Darzalex پس از نشانه های اولیه آن کمک به درمان تهاجمی سرطان استخوان به نام مالتيپل ميلوما.

Remdesivir ایجاد شده توسط جلعاد در غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا از سال 2013 تا 2016. این کار در کشت سلولی و حیوانات است. اما مردم آن با صدای تلپ افتادن.

در حال حاضر مواد مخدر شده است قرار گیرند به عنوان یک درمان برای coronaviruses.

“وجود دارد این است که برخی از نظری استفاده از آن,” دکتر گفت: Aruna سوبرامانیان استاد بالینی پزشکی و بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد است که درگیر در سه remdesivir آزمایشات راه اندازی 14 مارس ،

جلعاد انتظار دارد که برخی از نتایج اولیه آن از چین محاکمه در اواخر ماه آوریل است. در یک نامربوط توسعه روز چهارشنبه شرکت دارو متمایل به فشار افکار عمومی به رها کردن پیشنهاد خود را برای “یتیم-وضعیت دارو” برای مواد مخدر است که می تواند محدود قیمت و مسدود generic رقابت است.

در حالی که هیچ نتیجه گیری را می توان کشیده شده از فرد بهبود گزارش های موردی در حال رانندگی تقاضا است.

در ماه ژانویه در ایالات متحده شناخته شده است مورد از این بیماری در شهرستان اسنوهومیش واشنگتن بهبود یافته پس از دریافت یک درمان است.

پالو آلتو ساکن مونیکا یونگ آریما بستری شده در این ماه با پنومونی بعد از انقباض COVID-19 ویروس بر روی یک کروز در مصر شروع به بهبود پس از پنج روز از داخل وریدی درمان شود.

“این یک داروی سمی. آن را به طور کلی به خوبی تحمل می شود که شگفت انگیز است,” گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی در UCSF که مدیریت بیماران با COVID-19 از جمله برخی که بدحال و درخواست کرده است remdesivir برای استفاده مهربان.

“هنگامی که شما فکر می کنید از مواد مخدر مانند که اگر آن را به علت یک بیمار که بسیار آسیب و شما باید شواهد کمی از سود و بیمار ممکن است مرگ بدون درمان البته شما می خواهید به استفاده از آن را تا آنجا که شما می توانید” او در مصاحبه با گفت: بیماری های عفونی ، “علمی ما همیشه می خواهیم شواهد. اما خطرات بسیار پایین هستند که ما آنها را می دانیم.”

اولین کارآزمایی بالینی در ماه فوریه آغاز شد با مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز درمان در دانشگاه نبراسکا.

جدید trials — چهار در آمریکا و دو در چین که شامل صدها نفر از بیماران — آغاز شده و در اوایل ماه مارس. آنها مطالعه اثربخشی این دارو در بیماران مبتلا به متوسط یا شدید بیماری با بیماران به صورت تصادفی برای دریافت دوزهای مختلف remdesivir یا دارونما.

“استفاده مهربان” دسترسی بسیار بیشتر لجستیکی به چالش کشیدن گفت: کاپلان ، طراحی شده برای کمک به طور جدی و علاج بیماران با تایید گزینه های درمان آن نیاز به شرکت های دارویی و تنظیم کننده فدرال به بررسی هر فرد بیمار درخواست. این دارو باید ارسال به دور افتاده بیماران. و از آنجا که هیچ داده ها جمع آوری شده است هیچ کس نمی داند اگر آن کار می کند یا نه.

“این یک تعهد بزرگ. شما ممکن است ارسال آن را به افرادی که هیچ ایده چگونه به استفاده از آن” گفت: کاپلان ، “و شما باید برای دریافت آن وجود دارد. تصور کنید در یک میز نشسته تلاش برای کشف کردن چگونه به کشتی آن را به کسی که در اوکلاهما.”

“در واقع شما فقط در تلاش برای نجات مردم است. شما در حال پرتاب آنها را به یک زندگی حافظ در امیدوار است که آنها زندگی می کنند,” او گفت:. “شما لازم نیست هر چیزی را یاد بگیرند.”

چند بیمار “گسترش دسترسی به” فرایند کارآمد تر و معنی دار Caplan گفت. و نرم افزار برای پزشکان کارآمد است بنابراین این دارو می تواند حمل سریع تر است.

اما تنها برخی از مراکز درمانی تعیین شده به مراکز توزیع به طوری که هر بیمار در همه جا دسترسی داشته باشد. جلعاد گفته است که چگونه بزرگ این برنامه خواهد بود.

برای آماده سازی جلعاد بهره برداری است انبارهای دارو که ایجاد شد در غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا و همچنین به عنوان یک انبار مواد مورد نیاز برای ساخت آن است. آن است که ساخت دو فرمولاسیون مایع و یخ خشک. آن است که در حال گسترش شبکه خود را از همکاران برای تولید و خود تولید داخلی از مواد مخدر است.

“ما در حال سرمایه گذاری ده ها میلیون دلار امروز صدها میلیون دلار در آینده بسیار نزدیک به مقیاس تولید امکانات را به این اتفاق گفت:” جلعاد را اجرایی دانیل o’day در یک جلسه مطبوعاتی در اوایل ماه مارس.

“ما در حال سرمایه گذاری به شدت در زنجیره تامین و تولید,” او گفت: “چنین است که — باید این کار ما می توانیم بلافاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>