Coronavirus: هنگامی که آن را به پایان ؟

را جدید کروناویروس در حال حاضر ravaging چین تا کنون از رفتن به دور ؟ و یا آن را در اینجا به ماندن مداوم باعث بدبختی?

پاسخ بستگی به دو نتیجه ممکن برای: چین, کانون شیوع می شود این ویروس را تحت کنترل و یا آن را نمی کند و دائم جدید فاصله از عفونت بهار در فقیر بیشتر از جان گذشته ملت.

زمان است از ذات با توجه به پیشرو کارشناسان بیماری های عفونی. پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر تعداد تلفات در چین سر به فلک کشید است با بیش از 37,000 موارد و 800 مورد مرگ و میر بیش از سارس مرگ و میر در سال 2003 به گفته مقامات چینی بهداشتی. در حالی که بقیه جهان به طور موثر است جدا شده جهان در پرجمعیت ترین کشور از جمله اقدامات شدید نمی تواند برای همیشه لطفا برای.

سپس این coronavirus می تواند به عضویت بسیاری از ویروس های دیگر مانند آبله مرغان و آنفولانزا و سرماخوردگی, که برای همیشه لطفا برای گردش جهان فصلی اپیلاسیون و پایانی – تا زمانی که دارو و یا واکسن صرفه جویی در روز.

“هنگامی که شما در رسیدن به جرم بحرانی آن را بسیار سخت برای محاکمه و درست سلامت عمومی روش برای تاثیر,” دکتر گفت: Robert R. Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

تا کنون هیچ مهار در چین است. اما در اینجا خبر خوب – گسترش coronavirus خارج از چین باقی می ماند تا حدودی محدود با فرد یا خوشه های کوچک از موارد. مسدود سفر سخت نظارت تهاجمی قرنطينه و جهانی هماهنگی را محافظت ما.

تا کنون 27 کشور گرفتار مواد منفجره virus قبل از آن را مشتعل به یک بزرگتر شیوع. از این 13 شناسایی آن در یک فرد مسافر به چین است. یکی دیگر از 14 سازمان ملل را متوقف و آن را به سمت راست پس از آن ساخته شده یک پرش خطرناک – از یک مسافر چینی به دیگران است.

در عین حال اگر فقط یک کشور اجازه می دهد که میکروب های کوچک دست آوردن جای پایی در جامعه کلی و فاقد منابع برای جلوگیری از گسترش آن بقیه از ما را همچنان در خطر است ، جهانی بهداشت در ایران است که تنها به عنوان قوی به ضعیف ترین حلقه.

تحت خوش بینانه ترین سناریو این ویروس کنترل می شود و سپس ریشه کن در چین است.

وجود سابقه برای که. در سال 2003 یک پسر عموی ویروس به نام سندرم حاد تنفسی (سارس) پدید آمده در چین بدون هشدار کشته شدن حدود 800 نفر است.

“پس از آن ناپدید شده است” گفت: Jan Carette دانشیار میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه استنفورد.

اگر کنترل اقدامات در نهایت موثر در چین و انتقال کاهش می یابد به طوری که هر فرد آلوده آلوده بیش از یک نفر دیگر زمان شیوع بیماری می تواند به سادگی رسید و سپس ناپدید و گفت: Carette.

اما این بستگی به عوامل متعددی هنوز ناشناخته است. چگونه به راحتی می کند این ویروس گسترش یابد ؟ چگونه بیمار می کند آن را به مردم ؟ می توانید افراد آلوده بدون علائم آلوده کردن دیگران ؟

وجود دارد مشکل جدید شواهدی وجود دارد که برخی از افراد آلوده نمی کنم به طوری که آنها ممکن است ناخواسته آلوده دیگران گفت: CDC Redfield. وجود دارد نیز اشاره کرد که این ویروس منتقل می شود قبل از شروع علائم است. به طوری که این ویروس ممکن است به رفتار مانند سارس. افراد مبتلا به سارس آنقدر بیمار است که آنها بلافاصله به رختخواب رفت و یا به دنبال مراقبت های محدود کننده خود را گسترش.

این شیوع تیره و تار چین سیستم مراقبت های بهداشتی است که کشیده و حتی در زمان عادی.

“در چین آن را فراتر از مهار” CDC را Redfield گفت: در روز جمعه. “ما در حال تلاش برای جلوگیری از یک دوم چین در حال حاضر.”

مبارزه با این بیماری در منبع آن می تواند به کاهش خطر گسترش, با توجه به سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. که روش کار کرده با ابولا که در آن مرگ و میر بودند از لحاظ جغرافیایی محدود.

“تمرکز بر مرکز” Tedros گفت: در اخیر کنفرانس خبری. “اگر شما در فاصله چند از آن است که هرج و مرج است.”

دومین سناریو ممکن است به مراتب کمتر خوش بینانه: این ویروس باقی می ماند غیر قابل کنترل در چین می شود و ریشه در جای دیگر که در آن همچنان ادامه دارد, بذر بقیه جهان است.

اپیدیولوژی این یک “بومی” ویروس در گردش خون به طور مداوم با نوسانات فصلی.

آبله مرغان و آنفلوانزا بومی هستند در بسیاری از کشورها است. به طوری که دیگر coronaviruses — 229E, OC43, KHU1 و NL63 — که مسئول حدود یک چهارم از تمام سرماخوردگی و می تواند باعث بیماری شدید مانند ذات الریه در کودکان و افراد مسن.

تا کنون ما مراقبت دقیق نگه داشته است آمریکایی ها امن است. تنها 12 مورد گزارش شده و این ویروس گسترش است به جامعه گسترده تر.

اما انزوا قرنطينه و ممنوعیت سفر نیست پایدار گفت: استاد زیست شناسی فردریک Cohan از وسلی دانشگاه که مطالعات تکامل از میکروب است.

“من نمی دانم هر سناریو واقعی که در آن شما می توانید یک ویروس است که به خشم آمده است در یک منطقه جغرافیایی و حاضر نیست در آنهایی که دیگر. این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد ” او گفت:. “ما قادر به سرکوب هر بازدید کننده برای یک دوره طولانی از زمان.

“یا آن را در سراسر جهان گسترش یافته و یا آن را ناپدید می شوند” او گفت:.

بر اساس آنچه که او دیده است که تا کنون دکتر Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و فکر می کند آن را احتمالا خیلی دیر حاوی ویروس است.

“همانطور که ما را بیشتر و بیشتر موارد — و به شدت می افتد که ما تشخیص بهتر — آن زمان شروع به فکر کردن در مورد چگونه به آن را شامل اما برای مقابله با آن و repurpose ما امکانات مراقبت از بهداشت گفت: Adalja.

چقدر مرگ و بیماری در آن می شود ؟ هیچ کس نمی داند. وجود دارد شانس آن می تواند جهش به طوری که آن را بیشتر خوش خیم با علائمی مانند سرماخوردگی و یا خفیف آنفولانزا. سپس آن حضور خواهد داشت کمتر نگران کننده است. آن همچنین ممکن است فصلی شیفت بدتر شدن در زمستان زمانی که مردم هم خوشه.

در ضمن پزشکان در حال مسابقه برای طراحی حفاظت بهتر از طریق داروهای ضد ویروسی جدید و واکسن.

روز جمعه مقامات بهداشت گفت که چین آغاز ثبت نام بیماران در یک کارآزمایی بالینی remdesivir یک ضد ویروسی داروی ساخته شده توسط جلعاد پرورش شهرستان بر اساس دارویی ، آزمایش های بالینی از یک نامزد واکسن توسط بوستون مبتنی بر Moderna, Inc. شروع خواهد شد در ظرف سه ماه.

قرنطينه و انزوا و دیگر مهار تلاش های ما را خریداری وقت با ارزش دکتر گفت: Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در جمعه کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی اما این بدان معنا نیست که این ویروس از بین رفته است.

“آن مکث همه چیز,” او گفت:.

“اگر چه کامل نیست آن را ایجاد یک تاخیر برای آماده سازی بهتر است,” او گفت:, “و به دست آوردن احساس به کجا داریم می رویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید