Coronavirus: آنچه در این ایالت ‘stay-at-home’ حکم وسیله ای برای منطقه خلیج

به عنوان رهبران در سراسر کشور ramped تا محدودیت در روز جمعه برای مطابقت با کسانی که آغاز شده در منطقه خلیج مقامات اینجا هنوز تقلا برای تعریف بهترین اقدامات به سرعت در حال رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

با پایان تعطیلات آخر هفته نزدیک به یک پنجم آمریکایی ها — کسانی که در California, New York, New Jersey, ایلینوی و کانکتیکات — انتظار می رود که تحت دستور به ماندن تقریبا به طور کامل در داخل خانه. در این اطلاعیه از کشورهای دیگر آمد فقط یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قرار داده و همه از کالیفرنیا تحت پناه نظم و چهار روز پس از منطقه خلیج در زمان همان مرحله است. Newsom هشدار داد از بدترین-مورد-سناریو 56 درصد عفونت رای اگر اقدامات مثل این گرفته نمی شد.

اما Newsom قوانین جدید که او به عنوان یک حرکت استاندارد در این دولت رویکرد متفاوت در برخی از کلید جهات با منطقه خلیج قوانین به خصوص در شرایط آن کسب و کار معاف هستند از بسته شدن قوانین. و که بهت زده کسانی که به طور بالقوه تحت تاثیر قرار.

“آن را ایجاد کرده است برخی از سردرگمی” آالمدا کانتی مشاور دانا زیگلر در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد که دفتر او بود و هنوز هم در روند بررسی و تفسیر فرماندار سفارش. “موضع ما این است که محلی ما سفارشات هنوز هم در جای خود و اگر ما محلی سفارشات محدود تر از دولت سفارشات ما توانایی هنوز اجرای محلی ما سفارشات.”

به عنوان جمعه 1,150 coronavirus موارد تایید شده اند در کالیفرنیا و 23 و میر مربوط به بیماری با توجه به تعداد تجمعی موارد گزارش شده توسط هر شهرستان در دولت است. بیش از 23,000 تست های انجام شده با توجه به دولتی با حداقل 12,000 نتایج هنوز در انتظار.

تعداد فزاینده ای از موارد باعث بیشتر تعطیلی و لغو در روز جمعه — از پارک ملی یوسیمیتی بستن دروازه های خود را به بازدید کنندگان به گیلروی سیر جشنواره اعلام کرد که آن را به چشم پوشیدن از آن سال 2020 رویداد.

بیشترین تمرکز جمعه در اقامت-صفحه اصلی قوانین. هر دو کالیفرنیا و منطقه خلیج قوانین نیروی غیر ضروری کسب و کار را از نزدیک و به ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها نیاز به رفتن به خارج برای دلیل ضروری مانند چیدن مواد غذایی یا لوازم مراقبت از بستگان در خارج از خانه و یا گرفتن درمان های پزشکی.

اما جزئیات بیشتر در مورد چه نوع از کسب و کار هستند معاف از Newsom را سفارش و آن منظور اعمال می شود اگر تفاوت وجود دارد بین دولت محلی و بخشنامه ها — به طور کامل روشن است.

فقط در دو صفحه Newsom را سفارش به مراتب کمتر خاص از سفارشات که شامل یک لیست خشکشویی انواع معافیت برای کسب و کار و ساکنان. Newsom اعلام کرد که کارکنان مشغول به کار در دولت فدرال تعیین شده زیرساخت های حیاتی بخش از انرژی به مواد غذایی و کشاورزی به خدمات مالی — ممکن است ادامه کار خود را. اما بسیاری از همان کسانی که کسب و کار به نظر می رسد به سقوط در منطقه خلیج قوانین و برخی از آنها گفته شده است به تعطیل.

آن اختلاف می تواند در دنیای واقعی اثرات بر اختلافات مانند آالمدا کانتی تلاش به زور تسلا فرمونت خودکار گیاهی برای جلوگیری از ساخت و تولید ماشین.

آالمدا کانتی مقامات اعلام تسلا خط تولید بود و نه ضروری است و این شرکت را مجبور به میزان قابل توجهی کاهش تعداد کارکنان وجود دارد. اما دستورالعمل های فدرال Newsom را نقل خواهد معاف “بحرانی تولید” که با توجه به آژانس فدرال شامل “وسایل نقلیه تجاری و کشتی ساخت.” تسلا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

یکی دیگر از پتانسیل درگیری می آید در صنعت ساختمان. دولت coronavirus سایت در توصیف این سفارش می گوید که “ساخت و ساز از جمله ساخت و ساز مسکن” معاف است. اما بسیاری از محلی شهرستانهای باید دستورالعمل سختگیرانه تر اجازه می دهد تنها ساخت و ساز و مسکن و کار و بهداشت و درمان-امکانات مرتبط است.

اوان Adams, مقاطعه که صاحب یک کف کسب و کار در سونوما گفت: پیمانکاران عمومی برای برخی از منطقه خلیج مدرسه پروژه های ساخت و ساز در حال حاضر با استناد به دولت سایت به استدلال می کنند که پروژه ها باید برای ادامه — حتی اگر برخی از کارگران مشکلات تنفسی پس از کار برای سال با چسب کفپوش پروژه ها.

“اگر ما در حال کار در بیمارستان که یک چیز” آدامز گفت. “اما به خصوص به این دلیل مدارس هستند و هیچ کس نیاز به یک جدید بدنسازی در حال حاضر.”

Newsom را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر جمعه در مورد درگیری های احتمالی میان دولت محلی و سفارشات. او سفارش می کند توجه داشته باشید که ممکن است آن را اصلاح بیش از زمان گفته مقامات دولت “ممکن است تعیین بخش های اضافی به عنوان مهم به منظور حفاظت از سلامت و رفاه همه کالیفرنیا.”

همانطور که از جمعه در لس آنجلس در حال حاضر پیشی شهرستان سانتا کلارا به عنوان سخت ترین ضربه در دولت توسط تعدادی از تأييد موارد 231 و 196 بود اما سانتا کلارا تا به حال چهار بار مقدار coronavirus مربوط به مرگ و میر. شهرستان سانتا کلارا, ثبت, جدید مرگ و میر در روز جمعه — یک مرد در 70s و یک مرد در 80s در مجموع هشت زندگی از دست رفته به این بیماری است.

وقتی که می آید به اجرای ایالت ممنوعیت رژیم صهیونیستی است. Newsom نشان داد مقامات خواهد بود ورزش لمس نور فقط به عنوان منطقه خلیج فارس انجام داده است تا به این نقطه است.

Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که دولت خواهد بود با استفاده از یک “قرارداد اجتماعی” که در آن ساکنان باید نگه دارید یکی دیگر پاسخگو برای حفظ فاصله و پیوستن به قوانین. “مردم را خود تنظیم رفتار خود را و شروع به تنظیم و انطباق آنها شده اند کاملا به طور قابل توجهی” او گفت:.

اما با رفتن به اولین آخر هفته از منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش سن خوزه گفته آنها آغاز خواهد شد در نظر گرفتن محکم رویکرد به کسانی که به نقض نظم — اولین ارائه آنها را با یک هشدار و سپس استناد پس از تکرار جرم.

سن خوزه اداره پلیس اختصاص داده است واحد گشت به دنبال کسب و کار است که در حال هجوم سفارش. امتناع از نزدیک می تواند منجر به تخطی از قانون استناد — قوی ترین مجازات قانونی مجاز توسط پناه سفارش و همچنین کسب و کار و مجوز بهداشت کد تحریم, مقامات گفت.

“ما در حال رفتن به ماندن آموزشی برای مدت طولانی اگر مردم توجه نمی کند به این” رئیس پلیس ادی گارسیا گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “ما زمان طرح این است که حرکت از یک آموزشی موضع به اجرای یک موضع در هر کسب و کار شده است که در تماس هشدار داد و بازگشایی.”

از زمانی که اقامت در خانه ابوطالب در شهرستان سانتا کلارا در روز سه شنبه از طریق شنبه بعد از ظهر سن خوزه گفته اند 56 مردم و یا کسب و کار از جمله یک فروشگاه اسلحه مو, سالن ورزشگاه و خودرو — هشدار در مورد باز بودن در برابر نظم.

“این مهم است که همه ما به ماندن در خانه به دلیل آن طول می کشد فشار ما اولین پاسخ دهندگان به خارج وجود دارد نیاز به ارتباط برقرار کردن با مردمی” شهردار سام Liccardo گفت. “و آن را منحرف و آنها را از وظایف بسیار مهم آنها را به نگه داشتن همه ما امن است.”

امید به کاهش اضافی نگرانی برای ساکنان در طول این بحران تحت پوشش کالیفرنیا, دولت, بیمه, بازار, جمعه اعلام کرد که آن را گسترش خاص آن دوره ثبت نام تا پایان ماه ژوئن در تلاش برای ارائه بیمه درمانی به مردم بیشتر. هر دو دولت ایالات متحده و در کالیفرنیا حق رای دادن مالیات هیئت مدیره همچنین تاخیر در مهلت مقرر به پرونده و پرداخت فدرال و ایالتی مالیات بر درآمد تا ژوئیه 15.

اما همه چیز نیست در نظر گرفتن حد مرگ به کوروناویروس. مسکونی و تجاری صاحبان اموال هنوز هم باید اموال خود را پرداخت مالیات توسط مارس 10 مهلت حتی در میان coronavirus گلایه با توجه به جمع آوری مالیات.

خبرنگاران جورج Avalos و اریکا Hellerstein کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>