Coronavirus: غرب اوکلند مواد غذایی بسته کارمند پس از آزمایش مثبت

اوکلند — غرب اوکلند فروشگاه مواد غذایی را برای حداقل سه روز پس از یک سخنگوی دیگر کارکنان ممکن است در معرض COVID-19 بعد از یک کارمند مثبت آزمون در روز یکشنبه ،

در یک بیانیه مشترک به رسانه های اجتماعی, جامعه, غذاهای مدیر بازار Brahm احمدی گفت: این فروشگاه خواهد بود بسته از ساعت 9 صبح دوشنبه برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی در حالی که مدیریت آن تیم بررسی فروشگاه-روش های ایمنی و مشاوره با آالمدا کانتی مقامات بهداشت عمومی.

“به عنوان یک جامعه لنگر و ضروری خدمات ما باید مسئولیت را به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از یکدیگر و کاهش بیشتر گسترش COVID-19. ما در حال بدست گرفتن این گام فعال کردن نگرانی برای سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان” احمدی گفت: در بخش.

“ما را تعیین خواهد کرد که مراحل اضافی در صورت وجود لازم برای ایجاد امن ترین تجربه خرید ممکن است. سلامت و ایمنی کارکنان ما, مشتریان و جامعه بالاترین اولویت ما است.”

احمدی گفت: این فروشگاه در انتظار ارائه یک به روز رسانی برنامه های خود را در 6 p. m. دوشنبه. هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس یکشنبه اینکه همه فروشگاه کارکنان را تحت COVID-19 تست.

14 ، 000 فوت مربع فروشگاه در 3100 بلوک از سن پابلو خیابان در مرتل خیابان شکست زمین پس از برنامه ریزی های گسترده ای در اوایل 2018 و درهای خود را در ماه ژوئن سال 2019 به کارگیری حداقل چهار ده نفر با برنامه ای برای اضافه کردن یک دوجین بیشتر.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>