Coronavirus: VTA حمام کردن راننده مناطق به پایان می رسد کرایه مجموعه

سن خوزه – در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus دره سانتا کلارا حمل و نقل اقتدار است و دیگر جمع آوری کرایه اتوبوس و درخواست سواران به هیئت مدیره از طریق درب عقب.

درب جلو شبانه روزی خواهد بود محفوظ است تنها برای مسافران که نیاز به سطح شیب دار و یا اولویت صندلی VTA سخنگوی Brandi Childress نوشت: در یک پست در حمل و نقل وب سایت آژانس پنج شنبه. علاوه بر این منطقه در اطراف راننده اتوبوس خواهد بود ضبط کردن.

“از آنجا که اپراتور منطقه خواهد شد ضبط کردن وجود خواهد داشت هیچ دسترسی به کرایه جعبه یا گیر کارت خوان” Childress توضیح داد. “این بدان معنی است که ما نمی خواهد جمع آوری کرایه اتوبوس ها در طول این زمان و نه ما جمع آوری کرایه برای راه آهن نور و paratransit خدمات یا نه.”

این VTA در روز پنج شنبه نیز به حالت تعلیق سریع 500 ارائه خدمات بین سن خوزه Diridon ایستگاه و Berryessa مرکز ترانزیت. مسافران می توانند مسیرهای 64A, 64B یا 68 به جای.

Childress گفت: حمل و نقل آژانس ادامه خواهد داد به “تجزیه و تحلیل ridership داده ها برای شناسایی روند و برای دیدن اینکه آیا یک تغییر در سطح خدمات موجه است و به چه میزان.”

به عنوان روز پنج شهرستان تا به حال 189 تایید موارد COVID-19 با توجه به عمومی وزارت بهداشت. نیم دوجین مردم اند و از بیماری تنفسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>