Coronavirus بیکاری: یکی از شش منطقه خلیج شرکت های خرد شده مشاغل

یک نفر از هر شش شرکت در منطقه خلیج خرد شده اند شغل در میان اقتصادی خرید اینترنتی به راه انداخته توسط coronavirus و فشار را تشدید کرده است به پایان دولت موظف مستندات است که متوقف شده در حال حاضر ضعیف اقتصاد منطقه ای و یک نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان می دهد.

منطقه خلیج شورای هشدار می دهد که یک “نقطه اوج” بافندگی برای اقتصاد منطقه است که تنها در ماه فوریه گذشته بود که یکی از رهبران ملی برای ایجاد شغل و کسب و کار خروجی اما در حال حاضر تبدیل به یک تلخ چشم انداز اقتصادی که از دست 27,200 شغل در ماه مارس است.

حدود 17 درصد از منطقه خلیج در حال حاضر شرکت های گذاشته کارگران این بررسی مشخص شد. یکی دیگر از پنج درصد گفت: آنها را مجبور به اخراج کارکنان در عرض دو هفته اگر کسب و کار مستندات همچنان که طولانی است.

یکی دیگر از 12 درصد خواهد راه اندازی شغل اگر خاموش شدن ناگهانی باقی بماند برای یک ماه دیگر. و 26 درصد خواهد موسسه نیروی انسانی کاهش بودند پناهگاه در محل محدودیت ادامه برای دو ماه.

منطقه خلیج کارفرمایان را تا کنون در ماه آوریل به اطلاع دولت کار سازمان برنامه برای از بین بردن حداقل 64,000 شغل با توجه به این اخبار سازمان های جدید منحصر به فرد از برنامه ریزی کاهش شغل در نه شهرستان و منطقه است.

که 64,000 شکل است که در حال حاضر به عنوان از آوریل 25, است چندین بار بزرگتر از 13,900 در برنامه ریزی شغلی برای تمام مارس در منطقه خلیج آمار رسمی اعلام شده توسط دولت در بخش توسعه اشتغال نشان می دهد.

دولت و مجموعه ای از سازمان های محلی تحمیل کرده اند مستندات در کسب و کار از جمله سفارشات برای پناه در محل. اما کسانی که خاموش شدن ناگهانی باعث گسترش تعداد زیان کار است.

“کارفرمایان در حال رسیدن به یک نقطه اوج در توانایی خود را به مقاومت در برابر شدید اقتصادی اثرات خاموش” گفت: جیم Wunderman رئیس جمهور از منطقه خلیج شورا.

این بررسی نشان داد که 29 درصد از پاسخ دهندگان به منطقه خلیج شورای نظرسنجی می خواهید محدودیت برداشته در ظرف دو هفته در حالی که یکی دیگر از 42 درصد می خواهید آنها را برداشته در یک ماه است.

منطقه خلیج شورا انجام آن بررسی 178 اجرایی افسران و رهبران اجرایی در منطقه خلیج از مارس 21 از طریق مارس 27.

“بهداشت عمومی و شکست COVID-19 باید یک اولویت” Wunderman گفت.

اقتصاد هر چند نمی تواند باقی می ماند توقیف به طور نامحدود او اضافه شده است.

“ما همچنین نیاز به یک برنامه مشخص برای چگونه ما می توانیم شروع مسئولانه به بازگشایی اقتصاد در فاز طی هفته های آینده و ماه” Wunderman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>