Coronavirus بیکاری: تالار اخراج تکان خوردن سن خوزه در فرودگاه بین المللی فروشنده

سن خوزه — خرید اینترنتی از coronavirus ادعا کرده است صدها شغل در سن خوزه در فرودگاه بین المللی, ارائه شواهد تازه از ویرانی اقتصادی بودن به هر طریقی توسط کشنده اشکال.

HMSHost یک در سراسر جهان ارائه دهنده خدمات ناهارخوری در سفر هوایی هاب خرد است بیش از 300 شغل در فرودگاه سان خوزه که در آن حجم مسافر بینی-شیرجه در پی coronavirus.

مریلند-بر اساس HMSHost گذاشته است خاموش 346 نفر در فرودگاه سان خوزه با توجه به رسمی تشکیل پرونده با دولت کار کردند.

اخراج به عنوان موقت با توجه به اخطار فرستاده شده به دولت در بخش توسعه اشتغال.

در 2018, HMSHost فرود آمد و شش ماه تمدید قرارداد با سن خوزه بین المللی مقابله فعال است که این شرکت برای ساخت و وصله پینه کردن چندین گزینه های ناهار خوری در فرودگاه.

معامله آورده فرودگاه سان خوزه آرایه ای از مارک های جدید است. در میان کسانی که: لرزش زیستن, Chick-fil-A, بزرگ آمریکایی بیگل بین المللی آبجو اتحادیه و معامله گر ویک است.

در زمان تمدید قرارداد بود به ارزش $276 میلیون.

“HMSHost هیجان زده است به گسترش ناهار خوری صحنه و به ادامه خدمت بزرگ مواد غذایی و نوشیدنی ها در حمایت از دره سیلیکون فرودگاه ادامه داد: رشد مسافر سوابق” HMSHost معاون رئیس جمهور مایکل قیمت گفت: در آن زمان.

اما به تازگی آن افزایش تعداد مسافر سقوط کرده در بازگشت به زمین در سان خوزه و تمام منطقه خلیج فرودگاه.

در ماه مارس اندازه گیری گذر طریق TSA بازرسی حجم مسافر در سن خوزه در فرودگاه بین المللی پایین بود توسط 65.2 درصد در مقایسه با ماه مارس 2019. این نیست رسمی ماهانه آمار گزارش شده توسط این شهرستان در بخش حمل و نقل هوایی.

از 1 آوریل از طریق آوریل 13, TSA-اندازه گیری مسافر گذر بودند پایین 97.1 درصد در مقایسه با مشابه دوره دو هفته ای در نیمه اول آوریل 2019, فرودگاه سان خوزه مقامات گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>