Coronavirus بیکاری: Bay منطقه از دست می دهد 27,000 شغل در ماه مارس پایان دادن به رونق اقتصادی

Coronavirus اقتصادی bludgeoned منطقه خلیج را به طور ناگهانی ضعیف اقتصاد در ماه مارس رها کردن از دست 27,000 مشاغل — بدترین ماه برای منطقه بازار اشتغال پس از رکود بزرگ یک گریم جدید دولت گزارش منتشر شده در روز جمعه نشان داد.

کالیفرنیا مبهوت به از دست دادن 99,500 شغل در ماه گذشته یک شکست که ناگهان فسخ دولت ضبط-تنظیم اقتصادی توسعه اشتغال توسعه بخش روز جمعه گزارش داد.

ایالت نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 5.3 درصد در یک ماه افزایش از ماه فوریه تمام زمان پایین ترین رکورد نرخ بیکاری از 3.9 درصد است.

منطقه خلیج از دست 27,200 شغل در ماه مارس منطقه در بدترین حالت یک ماه از دست دادن شغل در نزدیک به 11 سال در این سازمان خبری را تجزیه و تحلیل EDD آمار و ارقام نشان می دهد.

از San Francisco-San Mateo منطقه اختصاص بیش از نیمی از تمام موقعیت ریختن در منطقه خلیج با یک ویرانگر از دست دادن 13,700 شغل. Tech-سنگین شهرستان سانتا کلارا از دست 8,400 شغل در ماه مارس است. شرق خلیج شانس بهترین منطقه خلیج سه عمده مراکز شهری از دست دادن فقط 3,300 موقعیت.

اجباری مستندات برای مبارزه با گسترش coronavirus را مجبور بی شماری کسب و کار به بسته درهای خود را اخراج کردند یا کارکنان و خرده فروشی خریداران باقی می ماند در خانه های خود را در میان مجموعه ای از پناهگاه در محل سفارشات. روز جمعه گزارش شد و برای اولین بار به منعکس کننده تاثیر رشد اقتصادی تلفات از منطقه ای و ایالتی در خانه بماند سفارشات صادر شد.

چشم انداز اقتصادی در منطقه خلیج کالیفرنیا است که انتظار می رود تنها به تیره در آینده چند هفته.حداقل 2.82 میلیون کالیفرنیا کارگران باید زمینه برای مزایای بیکاری در این چهار هفته اخیر به تنهایی.

حتی بدتر به طور پیوسته در حال گسترش تعداد شرکت های این هفته در ادامه به فایل رسمی اطلاعیه برای هشدار دادن به مقامات دولتی که آنها برنامه ریزی و یا تا به حال فقط راه اندازی جدید اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>