Coronavirus: سازمان ملل: دولت برای مقابله با رکود قراضه پرداخت بدهی

ادیت M. Lederer | آسوشیتد پرس

سازمان ملل متحد — بیش از 60 U. N. ادارات و سازمان های بین المللی خواست دولت در روز پنج شنبه به اقدامات فوری برای رسیدگی به این اتفاق می افتند رکود اقتصادی جهانی و بحران مالی ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در فقیرترین کشورهای جهان است.

U. N.-led درون سازمان نیروی کار در تامین مالی برای توسعه گفت: “میلیاردها نفر از مردم زندگی می کنند در کشورهای teetering در آستانه فروپاشی اقتصادی با توجه به مواد منفجره ترکیبی از شوک های مالی سوخت COVID-19 گیر سنگین بدهی و کاهش کمک های توسعه ای رسمی.”

در پاسخ به بحران جهانی بازارهای مالی شاهد تلفات سنگین و شدید نوسانات بیش از ماه گذشته آن گفت: سرمایه گذاران باید نقل مکان کرد و حدود 90 میلیارد دلار از بازارهای در حال ظهور — بزرگترین خروج تا کنون ثبت شده است.

در 207 صفحه گزارش این کارگروه گفت که قبل از COVID-19 یکی در پنج کشور — خانه برای میلیاردها نفر از مردم در فقر زندگی می کنند — به احتمال زیاد برای دیدن درآمد دچار رکود و یا کاهش در سال 2020 این بیماری همه گیر در حال حاضر به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار میلیاردها دلار بیشتر است.

“اقتصادی و شوک های مالی مرتبط با COVID-19 — از قبیل اختلال در تولید صنعتی کاهش قیمت کالاها مالی نوسانات بازار و افزایش ناامنی — در حال انحراف در حال حاضر ولرم رشد اقتصادی و ترکیبات افزایش خطرات ناشی از عوامل دیگر می باشد”. “این شامل عقب نشینی از multilateralism یک نارضایتی و بی اعتمادی جهانی شدن افزایش خطر ابتلا به بدهی پریشانی و بیشتر مکرر و شدید آب و هوا شوک.”

برای جلوگیری از بحران بدهی نیروی کار اعضای خواستار تعلیق فوری پرداخت بدهی توسط کشورهای کمتر توسعه یافته و کشورهای کم درآمد است که درخواست.

نیروی کار که شامل صندوق بین المللی پول و بانک جهانی همچنین خواستار اقدام فوری برای دوباره ثبات مالی. آن نامیده می شود برای حصول اطمینان از نقدینگی کافی تقویت مالی جهانی ایمنی شبکه ترویج تجارت افزایش دسترسی به بین المللی تامین مالی و گسترش بهداشت عمومی هزینه می شود.

U. N. معاون دبیر کل آمنه محمد گفت: در یک بیانیه ویدئویی کمک به راه اندازی این گزارش که “COVID-19 اولین از نوع خود جهانی توسعه اورژانس و همه کشورها باید افزایش یابد به این چالش است.”

او گفت: دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای یک سال مالی بسته به میزان 10 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی برای کمک به آسیب پذیر و کشورهای در حال توسعه.

“این بدان معناست که برای مثال در ژاپن محرک از 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی و ایالات متحده آمریکا محرک از 13 ٪ از تولید ناخالص داخلی” او گفت: تاکید بر این که “بخش قابل توجهی از این بسته نیاز به تمرکز بر روی همان فرصت های مالی به آسیب پذیر ترین کشور جهان است.”

محمد گفت: بانک ها نیز باید کمک به نیازمندترین افراد توسط نورد بیش از بدهی به کوچک و متوسط کسب و کار و بسته های پول در افراد است.

“این باید همچنین شامل مشوق هایی برای حفظ شغل و همچنین ترویج تجارت با حذف موانع و محدودیت هایی که بر زنجیره تامین به کسانی که زندگی آنها وابسته,” او گفت:.

نیروی کار گزارش گفت: COVID-19 شیوع آن مستندات و فیزیکی فاصله قرار داده شده است اهمیت داشتن دسترسی به فن آوری های دیجیتال در جلو و مرکز.

دیجیتال ابزار ارتباطی کمک کرده اند حفظ تعامل و تداوم در حیاتی اقتصادی و فعالیت های آموزشی آن را گفت. اما بیش از 46 درصد از جمعیت جهان بدون دسترسی به اینترنت و دسترسی به فن آوری های دیجیتال باقی می ماند بسیار نابرابر در داخل و بین کشورها است.

“تنها یک پاسخ جمعی با الهام از مسئولیت مشترک و همبستگی کافی برای رسیدگی به چالش های بی سابقه ای از COVID-19 pandemic” گفت: وظیفه نیروی صندلی لیو Zhenmin این وزارتخانه-به طور کلی اقتصادی و امور اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>