Coronavirus سفر: فرودگاه سان خوزه ترافیک مسافری زوم بالاتر

سن خوزه — مسافر سفر از طریق سن خوزه در فرودگاه بین المللی افزایش یافت و در ماه مه در مقایسه با ماه آوریل با توجه به غیر رسمی شاخص است که نشان می دهد این دره سیلیکون حمل و نقل هوایی توپی را آغاز کرده است برای بهبود یافتن از یک coronavirus-باعث فعالیت رکود است.

برآورد 40,300 مردم از طریق TSA پست های بازرسی در سن خوزه در فرودگاه بین المللی در ماه مه در مقایسه با 18,500 که گذشت از طریق پست های بازرسی در طول ماه آوریل فرودگاه گزارش شده است.

این ممکن است از طریق سفرهای TSA بازرسی شد بیش از دو یا 118 درصد افزایش از سفر در طول ماه آوریل است.

TSA بازرسی و اندازه گیری, مطالب به امن دروازه مناطق توسط مسافران هواپیما, سرنشینان و دیگران نیستند رسمی ماهانه اندازه گیری مسافری فعالیت است. آنها ارائه یک نشانه اولیه از سفر روند در فرودگاه سان خوزه.

فعالیت در TSA پست های بازرسی در مارس پایین بود 93.8 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به سن خوزه, مقامات فرودگاه.

اما نه به عنوان شیب دار از یک سال به سال کاهش به عنوان زمانی که سفر از طریق TSA بازرسی فرو 97 درصد در مقایسه با آوریل 2019.

پیشرفت های بیشتر را تبدیل به آشکار است که تا کنون در ماه ژوئن در سان خوزه مسافرت هوایی مرکز. در طول دو هفته اول ماه ژوئن سال 2020 در مقایسه با دو هفته اول ماه ژوئن 2019 TSA ایست بازرسی عبور-throughs شد پایین 89.2 درصد فرودگاه گزارش شده است.

“ما شاهد مثبت و چشم انداز مثبت از مسافران” گفت: Demetria ماچادو یک سخنگوی سن خوزه در فرودگاه بین المللی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>